تناسب اندام, مدل Janna برسلین به نظر می رسد سیگار کشیدن در یک لباس سیاه و سفید

آمریکایی تناسب اندام مدل Janna برسلین رفت و روز یکشنبه 8 مارس و به اشتراک گذاشته شده مجموعه ای از عکس زرق و برق دار با 700,000-plus Instagram followers.

در snaps ççê ی نگاه هیچ چیز زرق و برق دار به عنوان او را لرزاند تنگ, سیاه, لباس که نه تنها به نمایش در شکل کامل خود, اما آن را نیز اجازه داده او را به او نشان دهد بلند, پاهای سکسی. این گیج تکمیل او لباس با یک جفت سیاه و سفید پاشنه بلند صندل که به او حتی بیشتر دراز نگاه کنید.

ماندن درست به سبک امضای تناسب اندام ملکه تصمیم گرفتند برای حداقل آرایش ثابت کند که او یک زیبایی طبیعی است. نرم افزار ویژه بژ پایه و اساس یک اثر خفیفی از رنگ از برهنه, blusher, عکس سایه چشم, رنگ بنفش, رژ لب, به شدت به صف چشم و یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو. او به پایان رسید او نرم افزار آرایش با تعریف ابرو.

این گیج عینک برجسته گیسوان در یک موی دم اسبی و به آنها اجازه داد تا به آبشار بیش از شانه راست به جلو و یک نگاه سکسی. از نظر لوازم جانبی او تصمیم گرفتند برای گوشواره طلا به سطح شیب دار بالا, زرق و برق.

با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد در سنت Requis دره آهو است که در یک هتل لوکس در, یوتا, ایالات متحده است.

به لذت از طرفداران خود Janna نوشته شده نه یکی نه دو تا بلکه سه جرقه بزند از عکس و زده های مختلف مطرح در هر یک از آنها. در زیرنویس این مدل اطلاع طرفداران او که, عکس دستگیر شده در پنج شنبه, مه 7 و نشان داد که او تصمیم به رفتن با یک لباس کوکتل, آرایش و کفش پاشنه بلند در حالی که آن را همراه با بارش برف بود. او سپس پرسید که طرفداران او به چه فکر می کنم در مورد نگاه به دلیل آن را کاملا متفاوت از معمول حالا و بدنسازی لباس.

در ظرف هفت ساعت از رفتن زندگی می کنند تصاویر متصلب تا بیش از 20000 لایک و بالاتر از 640 نظرات که در آن طرفداران و پیروان نه تنها ستایش گیج برای خود رقم اما آنها نیز قدردانی خود را برای حس خود را از سبک.

“شما نگاه بسیار زیبا و سکسی!!!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“خیره کننده Janna! جهت مشاهده فرم خرید که در آن شما آن لباس است ؟ من آن را دوست دارم” کاربر دیگری نوشت.

“شما همیشه به دنبال مانند یک الهه و dollface مهم نیست که چه نوع از لباس شما در. مبارک روز جهانی زن به شما زیبا” یک سوم پیرو chimed در.

“به من توجه به هر آنچه در یونان باستان مجسمه حک شده پاهای خود را از سنگ” یک fouth تحسین اظهار داشت: در مدل باب روز ،

جدا از طرفداران او و پیروان بسیاری از IG مدل و اثرگذارندهها همچنین دوست game, این تصویر, از جمله Kianna کمی و نیکی لئونارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>