تناسب اندام, مدل هانا Oberg نشان می دهد مجسمه های پایین تر بدن در ران های درونی تمرین

تناسب اندام, مدل هانا Oberg در زمان به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در چهارشنبه 24 ژوئن به پست یک تمرین جدید است که هدف درونی او ران.

برای, تمرین, تناسب اندام, مربی, عینک سیاه و سفید بدون آستین هولتر بالا که شامل یک بسته یقه و نابود و لگدمال شده در پایین قفسه صدری دادن پیروان یک نگاه اجمالی از او صدای زیر شکم. بالا سمت چپ هانا را مجسمه اسلحه در معرض نقاشی چشم به یک آستین خال کوبی روی دست راست خود را. در نیمه پایین تر هانا تصمیم گرفتند برای یک جفت خاکستری تیره, جای بدنسازی, کوتاه, با ضخامت تسمه های الاستیک که با افزایش بیش از شکم او را فشار دهید. در تاپس از او ران شورت سمت چپ بیشتر از مدل مخروط بر روی صفحه نمایش.

هانا انتخاب یک جفت سفید صحبت کفش کفش و لوازم با سیاه و سفید سازمان دیده بان ورزش. او عینک قهوه ای امواج را به عقب کشیده و در یک موی دم اسبی به نگه داشتن او را از سقوط مو در صورت او در طول تمرین و به نظر می رسد برای اضافه کردن یک لمس از ریمل مژه و ابرو و لب براق.

داخلی ران تمرین در محل ورزشگاه و شامل چهار تمرین های مختلف. هانا با استفاده از یک کابل دستگاه و هالتر برای تجهیزات و انجام یک زمین ورزش بر روی حصیر.

قبل از پریدن به تمرین هانا مطرح شده برای دوربین و نشان داد او بدنسازی-honed ، او با یک پا خم شده و دیگر تمدید بعدی به او اطمینان درونی او ران چرخش به سمت دوربین. هانا استراحت دست خود را بر روی پاهای او را و شات دوربین دارای گونه های برامده بسته لب لبخند با یک شیب سر خود را. دوربین سپس برش به ورزش اول کابل ربوده شدن. هانا پیچیده کاف در اطراف مچ پا و کشیده در کابل گسترش پای او و سپس اجازه آن را اسلاید.

در دومین ورزش هانا نشان داده دروغ هیپ adductions. او قرار است بدن او را در کنار خود در ورزش حصیر و تمدید پایین پا در حالی که خم دیگر. او نقل مکان کرد او را تمدید پا بالا و پایین به هدف درونی ران. سوم ورزش بود طرف گام lunges — هانا قرار داده شده یک هالتر در سراسر شانه های او و پا گسترده ای به هر پرتاب. نهایی ورزش در مدار بود سومو راه رفتن نیز با استفاده از میکرو.

در عنوان پست هانا او را تشویق پیروان به ترکیب هر شماره داخلی ران تمرینات خود را در کنار پایین تمرین بدن. پست به دست آورده حدود 30,000 دوست دارد و چند صد کامنت در اولین روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>