تناسب اندام, مدل هانا Oberg در زمان به پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram در روز شنبه, مارس 30 به پست یک سری از عکس های سلفی با نوزاد پسر Collin. عکس تا به حال پیروان احساساتی بیش از نوزاد cuteness در بخش نظرات.

در اولین عکس هانا در زمان عکاسی از قفسه سینه به عنوان او برگزار شد و او در دامان او. او عینک سفید بالای مخزن آجدار با تسمه اسپاگتی که در سمت چپ کمی از او مجسمه اسلحه بر روی صفحه نمایش و نشان داد بخشی از یک آستین خال کوبی روی دست راست خود را. این مربی تناسب اندام لوازم با دو گردنبند. یکی از برجسته گرد سفید آویز و دیگر حروف “R”, “C” و “ثانیه” آویزان کردن طلا. او عینک خود را بلند و مواج, سبزه, گیسوان سست و روان از قسمت پایین وسط سر و پایین خود را به عقب. او به نظر می رسد به پوشیدن یک بیت از ریمل و خط چشم, بنیاد, سایه چشم و رژلب به نگاه کامل.

Collin بود در لباس پوشیدن یک تی شرت سفید با آبی و سفید راه راه لباس. او موهای قهوه ای شد دهید به سمت او فرستاده گسترده toothless لبخند به سمت دوربین. چشمان آبی همسان مادر خود را که او نیز با لبخند به او جامعی عکس.

در عکس دوم هانا برگزار دوربین بیشتر به خارج از بدن و با اشاره از طرف مقابل است. او با لبخند با لب بسته در حالی که Collin برگزار شد دست خود را به دهان خود را و نگاه به طور مستقیم در دوربین. در عکس نهایی از سری هانا قرار می گیرد دوربین زیر سینه اش اشاره کرد و آن را نسبت به خود مواجه است. او موهای خود را براق بیش از یک شانه و گیر زبان او برای ضربه محکم و ناگهانی. Collin یک بار دیگر به سمت نگاه دوربین بود اما نه لبخند بر لب.

در زیرنویس هانا به او گفت که پیروان او نیاز به یک بعد از ارسال فیلم تمرین و تصمیم به ارسال برخی از عکس های بیشتر با او کمی munchkin. او همچنین اعلام کرد به سادگی از طلا و جواهر برند ودر & Vedder. کسانی که علاقه مند به این سادگی تا به حال به مانند هر دو هانا صفحه و Vedder & ودر صفحه ای مانند تصاویر و سپس برچسب دو دوستان است. برندگان خواهد بود برداشت شخصی اولیه سکه گردنبند.

پست به دست آورده و هزاران لایک و نظر از مدل 1.8 میلیون پیروان آن را یکی از محبوب ترین. ترین اظهار نظر برای یک شانس برای برنده شدن در این سادگی اما بسیاری از دیگران بوده بیش از هانا و Collin.

“شایان ستایش!!!!!!!! او به نظر می رسد درست مثل پدرش!,” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

“این cuteness بیش از حد واقعی است. من عاشق هانا و تمرینات” یکی دیگر پیرو نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de