تناسب اندام, مدل, اوا Quiala سنگ سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته در سوزان-فیلم جدید ضربه محکم و ناگهانی

اوا Quiala فرستاده افزایش درجه حرارت در Instagram صفحه این هفته با سوزان-داغ پست جدید که ثابت شده است سخت به نادیده گرفته می شود.

تناسب اندام, مدل, در زمان به حساب او در روز جمعه به هیجان او 1.2 میلیون پیروان توسط black pussy bodacious منحنی در یک کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه. این بیکینی سکسی شامل یک افسار به سبک بالا با تسمه نازک و یک یقه غوطه وری. آن را به حال مثلث کوچک فنجان که تنها بخشی از پوشش تا نوک سینه, ترک زیبا از رخ و sideboob به خوبی بر روی صفحه نمایش.

شخص ساده و معصوم لباس شنای زنانه دوتکه پایین در شات شد به همان اندازه به عنوان risque, اگر نه بیشتر. پوشاک افتخار daringly بالا-برش و دارای گونه های برامده طراحی که درمان مخاطبان خود را به یک نگاه پر در عضلات ران و پرت derriere. او این لباس را در رشته تسمه بالا بر روی باسن خود را خوش طعم در کمان برجسته او را تر و تمیز دور کمر محکم بسته شده شکم و معوج abs.

رسانه های اجتماعی احساس ایستاده در برابر خالی دیوار سفید را به عنوان او کار می کرد دوربین اطمینان حاصل کرد که وجود خواهد داشت هیچ چیز در این زمینه ضربه به توجه و دور از او بدنسازی-honed بدن. او خم یکی از مجسمه پاها در مفصل زانو و ظهور او هیپ کمی به سمت بیشتر تاکید بر او ساعت شنی شبح. اوا او جمع شده بودند و طولانی ombre گیسوان به پایین موی دم اسبی به عنوان لحظه ای دستگیر شد که اجازه داده او را به او نشان دهد عضلات بازوها و شانه ها به طرفداران اختصاص داده شده.

اوا accessorized با مد روز گردنبند, پشته, حلقه, حلقه بینی و دو خلخال است که به سختی وجود دارد, شنا, نگاه, مقدار مناسب از bling. او همچنین به نظر می رسد برای اضافه کردن یک لمس از آرایش برای برجسته او ویژگی های قابل توجه. این عطر به نظر می رسد عبارتند از گرد نور قرمز سرخ بالدار خط چشم و ریمل مژه و ابرو.

جای تعجب نیست, طرفداران رفت و کاملا وحشی برای آخرین نگاه در اوا باور نکردنی بدن اعطای ضربه محکم و ناگهانی حدود 18,000 دوست دارد و 200-plus نظرات در عرض کمتر از یک روز زمان.

“شما شگفت انگیز بدن” یک نفر نوشت.

“شما زیباترین,” ستایش یکی دیگر از فن.

“فراتر از خیره کننده omg یک شاهکار” یک سوم تحسین اظهار نظر.

“زن زرق و برق دار شما شگفت انگیز و باور نکردنی” اضافه شده یک چهارم پیرو.

طرفداران را مجبور به حرکت به مراتب پایین اوا Instagram صفحه به یکی دیگر از نگاه او افسانه بیکینی بدن. در روز سه شنبه به ستاره تبدیل شده تا گرما دوباره با یک ضربه محکم و ناگهانی است که او را دیدم تاب یک پروانه-نسخه قابل چاپ دو قطعه ای که در سمت چپ کمی به تخیل. که ارسال شده است بسیار محبوب و همچنین گردآوری بیش از 12000 دوست دارد و 151 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>