تناسب اندام, مدل, بیانکا تیلور Slays در آشکار پلنگ چاپ لباس شنای زنانه دوتکه

تناسب اندام, مدل, بیانکا تیلور مشترک دو عکس در Instagram اوایل امروز. این ççê ی گذاشته شده در معده او بر روی زمین در مقابل او کوچ به ظاهر در خانه اش در لس آنجلس ،

برای او عکس, بیانکا عینک آشکار پلنگ چاپ لباس شنای زنانه دوتکه, کف که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل. او 716,000 پیروان خوشحال شدند خیلی از رابطه جنسی غنیمت بر روی صفحه نمایش. اسلحه خود را مخفی می کردند اکثریت سینه او اما یک اشاره از او چشمگیر بود رخ سمت چپ قابل مشاهده است. مدل ران و ساعد خالکوبی نیز در معرض.

در اول هنوز بیانکا استراحت چانه خود را در کف دست او را در حالی که سوختن به لنز دوربین. دومین عکس که بسیار شبیه به اولین. اما به جای ماهیگیری چهره او به دور از دوربین او خیره شد به طور مستقیم در آن است. با توجه به راه او گذاشته و در طبقه او هلویی derriére نگاه فوق العاده چاق و چله و انحنا نور خورشید از نزدیک به پنجره تابیده کاملا بر روی خود را پشت سر گذاشت.

بیانکا تصمیم گرفتند برای گرم-باب روز عکس نشان داده شده توسط desaturated رنگ و یک عکس فیلتر اعمال شده به هر یک از ضربه محکم و ناگهانی. او همچنین در سمت چپ خود را بلند ریون رنگی قفل کردن هل دادن آنها را به یک طرف. ابریشمی او گیسوان محافظت از شانه خود را از دوربین های نمایش مانند یک پرده.

این گیج کاربردی و به صورت کامل از آرایش برای تکمیل او نگاه کلی. او مرتب ابرو او به کمال با قوس تیز و تعریف شده است. او مژه نگاه حجیم و طولانی به احتمال زیاد ضخیم با یک ترکه ریمل مژه و ابرو. آن نگاه مانند او تا به حال dabbed کمی از سایه چشم در سراسر درب و همراه او waterlines بیش از حد. او در او را چاق و چله لب جدا با یک هلو سایه ای از رژ لب مات. او نیز آراسته بینی خود را با نازک حلقه بینی.

تصاویر به صورت خودکار ثابت بسیار محبوب با بیانکا تعداد زیادی از طرفداران و تحسین است. در کمتر از یک روز پس از به دست آورده بیش از 37,000 دوست دارد و بیشتر از 500 نظرات. او به شوخی در مورد داشتن دو شخصیت و سرزنش او را “درونی دوگانگی” در “Gemini ماه” نجوم ثبت نام. بسیاری از پیروان اظهار نظر در عنوان ،

“چه کسی تو را خورشید علامت ؟ هاها من ماه به نشانه برج سنبله بیش از حد” نوشت: یک کاربر با اضافه کردن یک شکلک خنده به نظر خود.

“چگونه است که شما تنها می توانید بیشتر و بیشتر زیبا آه” بوده یکی دیگر از تحسین قرار دادن چندین قلبی چشم از emoji خود را به سخن گفتن.

قبلا Inquisitr گزارش داد که بیانکا به اشتراک گذاشته بود فک انداختن عکس از خودش ورزشی نارنجی بالا محصول را با تطبیق جفت از لباس زیر. او سینه کلان, سینه تاکید شد که توسط skimpiness از پیراهن او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>