تناسب اندام, مدل, Ashleigh اردن می پوشد خاکستری سینه بند ورزشی و بنفش Spandex, کوتاه, برای, تابستان, Abs,’ تمرین

Ashleigh اردن آماده برای تابستان با شدید ab workout که او ارسال شده به پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram در چهار شنبه, مارس 26.

تناسب اندام, مدل عینک ساز و برگ از او شخصی activewear خط NVGTN. خاکستری محصول بالا با ساخته شده است در سینه بند ورزشی شامل ضخامت تسمه شانه و یک بیت از پارچه اضافی که تمدید گذشته او صدری. فاصله بین بالا و پایین طعنه Ashleigh را شکم صاف و کمر باریک. در کمتر نیم, Ashleigh عینک بنفش spandex, کوتاه, با ضخامت تسمه به پایان رسید که در اواسط ران و ترک مقدار زیادی از مجسمه پا بر روی صفحه نمایش.

برای کفش, Ashleigh رفت و با یک جفت کفش کتانی سفید در حالی که accessorizing با یک آویز نقره گردنبند, گوشواره و یک sparkly حلقه الماس. او افزود: یک جفت از عینک آفتابی برای محافظت از چشم خود را از قوی فلوریدا اشعه که در آن او زندگی می کند. مدل بور گیسوان شد بسته به یک موی دم اسبی در پایه گردن او در حالی که چندین پرواز-نذری کاهش یافت و در چهره او.

تمرین ab انجام شد بر روی صخره ای مشرف به دریا با چندین ساختمان های بزرگ دیده می شود در امتداد افق. Ashleigh انجام تمرینات در ورزش حصیر قرار داده شده بر روی زمین برای ایجاد یک مانع بین بدن او و چمن. وجود دارد چهار فرد کلیپ های ویدیوئی ساخت تا پست هر یک حاوی یکی از چهار تمرین آب موجود در مدار است.

اولین ورزش در مدار بود ایستاده مورب بحران طراحی شده به هدف بیرونی عضلات شکم. متناوب پاها, Ashleigh خم به چمباتمه زدن و سپس مطرح زانو به سمت قفسه سینه خود را به عنوان او صاف برگشت تا برای تکمیل این بحران. در فیلم دوم این مربی تناسب اندام نشان داده قیچی بحران تنوع. مصرف به ورزش حصیر Ashleigh مطرح شده هر پا بالا سمت راست بدن او را به عنوان او آن را در وسط با خم کردن آرنج از دست مخالف.

چهارمین تصویری ویژه Spider-Man هزارهء نوع دیگری از اریب ورزش است که بر روی زمین انجام شده در فشار بالا و موقعیت. Ashleigh به پایان رسید تمرین با برف پاک کن شیشه جلو. تخمگذار با پشت خود را بر روی حصیر و نگه داشتن پاهای خود را با هم مدل نقل مکان کرد و آنها را از یک طرف به طرف دیگر در حالی که حفظ او شانه ها و بازوها صاف در برابر زمین است.

در عنوان پست Ashleigh به او گفت که پیروان آن در حالی که آن را کاملا تابستان هنوز افکار واهی و پوچ را روشن می کند خلق و خوی. او آنها را تشویق به تمرین خود را برای تغییر از مناظر.

Ashleigh آخرین تمرین تصویری به دست آورده بیش از 55000 دوست دارد و نزدیک به 400 نظر در عرض چند ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>