تناسب اندام, مدل, Ashleigh اردن می پوشد, سیاه, سینه بند ورزشی و خاکستری شکل آغوش ساق پوش, در آخرین تمرین تصویری

Ashleigh اردن است ادامه داد: تنها در خانه فیلم تمرین برای کمک به نگه داشتن طرفداران خود را با انگیزه به عنوان coronavirus مستند حمل در بسیاری از نقاط جهان. چهار شنبه, مارس 25 مدل تناسب اندام در زمان به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram برای آپلود, آخرین, تمرین, که اهداف بالایی بدن است.

برای تمرین, Ashleigh می پوشد, سیاه, سینه بند ورزشی با ضخامت تسمه شانه و تمدید swatch پارچه زیر قفسه سینه است. پشت ویژگی های یک طراحی برش با عبور تسمه که در معرض مجسمه عضلات پشت. در مقابل بینندگان یک نگاه اجمالی از او صدای زیر شکم قبل از ساز و برگ می دهد راه را به بالا waisted خاکستری پوش. به کون چسبیدن به مربی تناسب اندام منحنی ها و عضلات شکل برجسته او کافی پشت و ران قوی.

Ashleigh تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش کتانی سفید و لوازم با یک آویز نقره گردنبند و sparkly گوشواره. او عینک خود را مستقیم و طولانی ورزش گیسوان در دو نوارهای است که تمدید کردن هر دو طرف سر او و اضافه کردن یک لمس از ریمل مژه و ابرو خط چشم و براق و به صورت ویژگی های پاپ.

این پست شامل چهار بخش با هر یک از فیلم های مختلف فوقانی بدن ورزش است. این تمرینات می تواند انجام شود در هر نقطه و نیازی به تجهیزات با تکیه بر وزن بدن برای مقاومت در برابر.

در اولین ویدئو Ashleigh نشان می دهد پیک فشار یو پی اس. او گسترش پاهای او را و اسلحه در یک سگ رو به پایین موقعیت نگه داشتن کون در هوا. او سپس خم اسلحه خود را به سمت کاهش می دهد و بدن او بالا بیش از شانه های او تکرار این حرکت را چندین بار. تمرین بعدی است که چرخش سمت تخته که نیاز به مدل به موقعیت بدن خود را در یک طرف تخته و سپس به آرامی به حرکت به طرف دیگر.

در سومین تصویری که مربی تناسب اندام خود را نشان می دهد پیروان چگونه به انجام بازوی یک طرف فشار یو پی اس. تخمگذار در کنار او روی زمین Ashleigh فر بازو نزدیک به زمین در برابر بدن خود استفاده می کند و در مقابل او دست به انجام مینی فشار یو پی اس. فیلم نهایی ویژگی های شناگر تنوع. Ashleigh دروغ تخت در شکم او و به آرامی بالا می برد او بازوها و پاها در همان زمان اضافه کردن اضافی حرکت با اسلحه خود را.

در عنوان پست Ashleigh او می گوید که پیروان این تمرین مدار خود احساس درد روز بعد. او اضافه می کند که بسیاری از طرفداران او درخواست شده است فوقانی بدن وزن بدن تمرین را امتحان کنید, باعث او را به ایجاد چهار بخش مدار.

پست به دست آورده بیش از 60,000 دوست دارد و صدها نظر در نه ساعت نوشته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>