تناسب اندام, مدل, Ashleigh اردن نشان می دهد مجسمه رقم در Glutes & همسترینگ تمرین

Ashleigh اردن بار دیگر فراهم 3.1 میلیون Instagram followers با یک قاتل تمرین مدار که او ارسال شده در چهار شنبه, مارس 23. هدف او “تحت کون” تناسب اندام احساس نشان می دهد تمرینات مختلف برای تقویت glute و همسترينگ.

در این ویدئو این مربی می پوشد یک جفت از بالا waisted پوست تنگ شلوار استرچ صورتی که قالب کاملا به منحنی ها و عضلات. او جفت شلوار با یک سینه بند ورزشی افسار بالا که آغوش او قفسه سینه و برگ بریدن از صدای زیر شکم بر روی صفحه نمایش. لباس اجازه می دهد تا طرفداران خود را به دیدن هر عضله کار او به عنوان حرکت را از طریق تمرین خود را.

این Instagram احساس او را مستقیم و طولانی ورزش گیسوان به عقب کشیده به یک موی دم اسبی در حالی که چند سست رشته نشت در اطراف صورت خود را. کفش کتانی سفید و sparkly گوشواره گل میخ نگاه کامل.

در این ویدئو برای اولین بار, کلیپ, Ashleigh نشان می دهد که وزن خر لگد. در عنوان او توضیح می دهد که برای کسانی که نمی خواهید به انجام آن را به همان شیوه به عنوان او در این ویدئو می توانید آنها را با استفاده از یک دستگاه اسمیت. ورزش متشکل از گرفتن بر روی دست و زانو در حالی که هل دادن به عقب وزن بار با پای متناوب پاها. در طول ورزش, Ashleigh نگه می دارد و سر خود را پایین استراحت وزن خود را بر روی ساعد.

دوم ورزش شناخته شده است به عنوان کابل را از طریق که شامل ایستاده در یک زاویه 90 درجه با پشت او تبدیل شده به سمت کابل قرقره ماشین. کشیدن کابل از طریق او, پاهای, Ashleigh راست او نیم تنه با هر تکرار. سومین تمرین کابل پرتاب/بالا بردن پا. برای این ورزش Ashleigh شروع می شود با زانو زدن با یک پا بر روی زمین و دیگر خم در زاویه 90 درجه. برگزاری یک قرقره کابل در دست او آسانسور پا که روی زمین استراحت کردن و متناوب بین هر پا.

نهایی ورزش شناخته شده است به عنوان حلقه پا ماشین. Ashleigh میسازد در معده او روی نیمکت ماشین در حالی که خالی وزن استوار در پشت مچ پا. او خم زانو کشیدن و نسبت به بدن خود را با این وزن است.

در عنوان از پست مربی تناسب اندام جزئیات چگونه بسیاری از تکرار و مجموعه باید برای انجام هر ورزش در مدار است. او همچنین توضیح می دهد که چرا در حال توسعه همسترینگ عضلات کمک می کند با تعریف glute عضلات. او میلیون ها نفر از پیروان در مورد آخرین ویدئو complimenting او را در بدن و لباس و اظهار نظر در این تمرین مدار.

“این تمرینات فاب دختر! شما به دنبال غیرواقعی در صورتی!,” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>