تناسب اندام گورو Ainsley رودریگز به نمایش گذاشت که چقدر کار سخت او در ورزشگاه پرداخت می شود در آخرین رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. روز چهارشنبه او در آپلود عکس در Instagram که در آن او flaunted قاتل او شکل در برش لباس شنای زنانه دوتکه.

Ainsley دو قطعه سیاه و سفید بود. بالا برجسته جلو باز با طراحی لبه است که آزادانه با رنگ و لعاب یک رشته است. طراحی بالا در معرض مرکز Ainsley قفسه سینه خواستار توجه به کافی او رخ. رشته گره خورده بود در یک کمان در پایین و بالا و به پایان می رسد آویزان کردن بیش از او میانی خواستار توجه به او محکم بسته abs. کف بودند پایین برش سبک لباس شنای زنانه دوتکه با cutouts در دو طرف.

مربی نگهداری می شود حواس او را پرت به حداقل به عنوان او رو به دوربین در حالی که تکیه در برابر یک دیوار آجری است. دیوار نقاشی شده بود فیروزه ای و آبی رنگ است که نه تنها به او flattered برنز پوست ساخته شده اما آن را پاپ. Ainsley قرار داده و یک پا را بر روی دیوار و استراحت یک دست بر سر او — یک ژست که او را شکل ساعت شنی بر روی صفحه نمایش. از کون باسن بزرگ و خوش بر و رو ران نیز برجسته است.

زیبایی دیدم یک لبخند بزرگ به صورت تصویر. موهایش پشت slicked از صورت خود را. او عینک یک نور نرم افزار آرایش که شامل دودی سایه چشم و ضخامت مژه ها. او همچنین عینک تیره لهستانی ناخن خود را. او تنها لوازم جانبی بودند یک جفت گوشواره و یک اویزان دستبند.

در زیرنویس Ainsley گفت که او می تواند سفر به لس آنجلس به زودی.

بخش نظر پر شده بود با ترکیبی از اظهارات از طرفداران مایلند او سفرهای امن در حالی که دیگران ریخت و در تعارف است.

“من می توانم خیره در این عکس تمام روز هر روز” یک Instagram کاربر گفت.

“شما کسانی که حالا نگاه خوب” دوم تحسین به او گفت.

“شما نگاه کاملا زرق و برق دار, Ainsley” یک سوم فن نوشت.

برخی از Ainsley را طرفداران زن chimed در بیش از حد.

“شما شگفت انگیز!!! شما در حال گل!” اظهار نظر یک چهارم پیرو.

بسیاری از Ainsley پیروان زن هستند چرا که او باور نکردنی است منبع الهام بخش. او Instagram صفحه پر از راهنمایی برای گرفتن و سالم ماندن و همچنین پیام های مثبت. این مربی همچنین گاهی اوقات سهام ویدئوها از برخی از ورزش های مورد علاقه.

که می شود گفت او همچنین دوست دارد به او نشان دهد مناسب هیکل از زمان به زمان. او به تازگی نگاه سیگار کشیدن در یک لباس شنای زنانه دوتکه در حالی که با بهره گیری از برخی از زمان پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im