مربی تناسب اندام لورن تخلیه Flaunts عرق بدن نحیف در سینه بند و Panties On Instagram

لورن در زمان تخلیه به Instagram دیروز به وصل او تناسب اندام برنامه در جذاب راه ممکن است. سابق پرستار ثبت نام محروم را به سینه بند و panties او در آخرین ها.

عکس دستگیر شده در این مدل مطرح شده در یک dimly روشن پارکینگ گاراژ. او ایستاده بود در بین خطوط زرد از دو فضای پارکینگ و تمرکز توجه او به دور است. در عنوان از تصویر مدل یادآوری طرفداران که او برنامه ورزشی جدید شروع خواهد در 12 روز و پرسید: برای کمک در تصمیم گیری برندگان از چالش های قبلی.

تناسب اندام, مربی, را لرزاند یک عدم تطابق مجموعه ای است که چیزی جز نعمت برای او شکل مناسب. مدل بدن پوشانده بود عرق که منعکس کردن نور. لورن sported سیاه با یقه غوطه وری که نشان داد او کافی مجسمه و قطعه به حال تسمه اسپاگتی نازک کشیده است که بیش از او باب روز شانه ها و بازوها.

در پایین نیمه Lauren عینک یک جفت از دو باب panties است که شامل یک بند دار گروه سبز که پوشیده بود چند اینچ پایین تر از او تعریف abs. مقابل لورن لباس بود زرد و برش بالا از برگ نشان داد چهار عضلات که آمد امده است. لورن همچنین عینک یک جفت از چکمه های knee-high جوراب که افتخار نئون زرد و سفید و سیاه و سفید. او اضافه نمی کند و یا کفش و جواهر به او نگاه کنید.

Lauren عینک بور قفل با یک طرف بخشی و موهای او ریخته بر شانه ها و پشت. او افزود: چند سست فر که حجم اضافه شده به یال او. او عینک یک برنامه زیبا از آرایش آورده است که همه از ویژگی های خیره کننده. آن نگاه مانند مدل لرزاند تعریف ابرو است که همسان با رنگ ریشه های خود را و او به نظر می رسد به گسترش خود ضربه شلاق با چند کت از ریمل مژه و ابرو. لورن همچنین خار او گونه ها با رژگونه و او تکمیل نگاه خود را با آنچه به نظر می رسید مانند یک نور صورتی براق.

طرفداران شده اند و عشق سوزان به روز رسانی جدید تا کنون و با آنها نشده اند خجالتی در مورد دوش گرفتن آن با ستایش. بیش از 28,000 طرفداران دو-شنود گذاشته تصویر و بیش از 200 نظرات چپ.

“این عکس که انگیزه من سخت هسته شروع به بلند کردن وزنه های سنگین تر! من در آن نگاه کرد هر زمان احساس کردم مانند از دست دادن. با تشکر از شما!!!” یکی پیرو اظهار نظر با یک سری از قلب قرمز از emoji.

“شما آنقدر گرم و مناسب” دوم فن بوده.

“هر بار که من با دیدن این عکس من سند چشم انداز از جنیفر Beale در “Flashdance” کنده کاری تا طبقه در مقابل قضات. آن است که در پنج تا از عکس های خود را. آن است soooo سرد” یکی بیشتر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>