اولین تصاویر از Covid-19 ویروس در هند منتشر شد

PUNE: اولین تصاویر از هند از آنچه coronavirus به نظر می رسد مانند هستند. تصاویری از coronavirus گرفتار شده اند توسط یک تیم از ICMR-NIV دانشمندان در پونا.

تصاویر گرفته شده با استفاده از انتقال الکترون میکروسکوپ تصویربرداری. آنها منتشر شده در مجله تحقیقات پزشکی.

تصاویری از Sars-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19 هستند از سواب گلو از اولین آزمایشگاه مورد تایید در هند گزارش شده در ژانویه 30. زن در میان سه دانش آموز تحصیل در رشته پزشکی در ووهان در چین تشخیص داده شد با Covid-19 پس از بازگشت به هند است.

ژن توالی نمونه از کرالا انجام شده در موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا یافت که این ویروس بود 99.98 درصد مطابقت با این ویروس در ووهان.

در مجموع هفت منفی-رنگ آمیزی ویروس ذرات morphodiagnostic ویژگی های یک coronavirus مانند ذرات می تواند تصویربرداری در زمینه اسکن شده. این شامل شکل گرد ویروس و بنیاد ساختار سطحی داشتن پاکت بینی.

این تصویر نشان داد حضور ساقه بینی مانند پایان دادن به در دور peplomeric سازه های معمولی از یک coronavirus ذرات.

“به طور خلاصه به بهترین دانش ما در این گزارش برای اولین بار از هند تشخیص SARS-CoV-2 ویروس با استفاده از TEM به طور مستقیم در یک سواب گلو نمونه با استفاده از روش PCR. اگر چه TEM تصویربرداری محدود بود توسط ذرات بار در نمونه ما هنوز هم می تواند تشخیص مورفولوژی شناسایی دست نخورده ذرات در ذخیره بالینی نمونه اولیه بدون تثبيت,” مطالعه گفت.

این مقاله با عنوان “انتقال الکترون میکروسکوپ تصویربرداری از SARS-CoV-2” شده است نوشته شده توسط ICMR-NIV ملی آنفلوانزا تیم مرکز. نویسندگان شامل Atanu باسو معاون مدیر و سر از میکروسکوپ الکترونی و آسیب شناسی در NIV پونا.

با توجه به مقاله یک ویروس خاص ذرات بسیار خوب حفظ شده نشان امکانات بسیار معمولی از coronaviruses. این ذرات بود 75 نانومتر اندازه و نشان داد که تکه تکه لکه تجمع در سطح و متمایز پاکت طرح پایان دادن به در دور peplomeric (گلیکوپروتئین سنبله ویروسی سطح). این اتصال تنها به گیرنده های خاصی در سلول میزبان.

با توجه به مطالعه شرح یک رمان بشر coronavirus در ابتدا به عنوان ووهان coronavirus (CoV) در حال حاضر تعیین شده به عنوان سندرم حاد تنفسی (سارس)-CoV-2 طبق آخرین کمیته بین المللی در طبقه بندی از ویروس ها (ICTV) طبقه بندی. آن است که احتمالا تازه ترین انسان ذات الریه ویروس با شیوع بالقوه است.

این رمان ویروس ابتدا شناسایی از طریق توالی نسل بعدی (NGS) و پیشنهاد شد که ممکن است زئونوز مبدا. تا تاریخ دقیق مورفولوژی و فراساختار این ویروس باقی می ماند ناقص درک.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>