اخراج از کار بمبئی Cabbie درایوهای بیش از 100 رشته مردم خانه

“در شرایطی مانند این مهم است برای کمک به هر یک از دیگر. ما واقعا می تواند غلبه بر چنین سختی تنها به عنوان یک جامعه است. با ارائه خدمات من من بود که یک شهروند مسئول و انجام وظیفه من به عنوان به خوبی به عنوان کسب درآمد برخی از پول است.”

ارتقاء

“من در من زمانی که من یاد گرفتم که چگونه به رانندگی یک ماشین و من عاشق هر ثانیه بودن در پشت چرخ. بنابراین هنگامی که زمان آمد به را انتخاب کنید یک خط از کار, از آن آسان بود — من تبدیل اشتیاق من برای رانندگی را به یک حرفه” آغاز می شود 27 ساله Vidya Shelke استفاده می شود که کار به عنوان یک راننده تاکسی در بمبئی برای برجسته کابین-aggregators.

کار او شد یک منبع ثابت شادی به او. اما همه چیز رفت و جنوبی که COVID-19 مستند اعلام شد. مانند بسیاری دیگر در کشور, Vidya بیش از حد خود را از دست داده است.

“آن نیمه منبع از کل درآمد خانوار بود که تا حد زیادی صرف شده در کودکان است. آن را کاملا یک ضربه برای ما اما من آماده بود و نه به” سهام Vidya که پس از آن تصمیم گرفت به نوبه خود این سختی را به یک فرصت کمک به افرادی که گرفتار شده بودند با توجه به مستند خود را رسیدن به خانه با خیال راحت. او شروع به این سرویس در مارس 28 و کمک کرده است تا تقریبا 200 نفر تا کنون.

از سختی به فرصت

Vidya زندگی در Mulund حومه در بمبئی با شوهرش آنیل و دو فرزند.

“آنیل اجرا می شود یک کسب و کار حمل و نقل کالا. او با این نسخهها کار بسیار سخت است اما حمایت تمام اعضای خانواده به تنهایی یک چالش در این شهر و من می خواستم به کمک نوعی. من آغاز شده به عنوان یک autorickshaw راننده. اما در ادامه که کار بسیار مشکل به خصوص با توجه به امنیت و بنابراین زمانی که من این فرصت را به رانندگی در برجسته تاکسی سرویس, من تصمیم به تغییر. از آن به بعد همه چیز به خوبی به عنوان ما قادر به مدیریت هزینه های روزانه در حالی که ارائه یک آموزش و پرورش خوب برای فرزندان ما” سهام Vidya که بچه های تحصیل در یک مدرسه شبانه روزی در شیردی, Maharashtra.

اما پس از مرکز تصمیم گیری برای تحمیل مستند در سراسر کشور در 24 مارس Vidya ترسیده بود. “من فکر در مورد آینده بچه های من. چگونه می توانم برای آنها فراهم می کند بدون کار؟,” او اشاره.

پس از مقدار زیادی از تفکر Vidya آمد تا با یک ایده رمان ارائه خدمات تاکسی برای کمک به کسانی که رشته یا گیر میان مستند وضعیت.

“با قطار و اتوبوس خدمات بستن بسیاری از آنها در تلاش برای سفر بازگشت به خانه های خود. من متوجه وخامت اوضاع و تصمیم به انجام کاری درباره آن. شوهر من در حال حاضر یک ماشین است که من با استفاده از زمانی که در کار, بنابراین من آن را در زمان به ضرب گلوله یک پیام ویدئویی اعلام خدمات من به کسانی که به آن نیاز و گردش آن در رسانه های اجتماعی,” او می گوید.

در عرض 10 دقیقه بعد از آپلود این ویدئو, Vidya شروع به دریافت تماس برای وانت. از شهروندان ارشد, زنان باردار به خانواده از کارگران مهاجر این راننده تاکسی به آنها کمک کرد و سوار به دورترین گوشه ماهاراشترا به آنها را به خانه.

وقتی پرسیده شد که در مورد او چگونه موفق به انجام این کار در یک سناریو که در آن چندین شهرستانها و مناطق در حال مهر و موم شده خود را به مرزهای او اشاره می کند که بسیاری از مشتریان او بودند موارد اضطراری و او سعی به پیدا کردن مجوز مناسب قبل از حمل و نقل آنها. و در موارد که در آن او نمی تواند او را مودبانه رد.

“من عمیقا سپاسگزار ویدیا برای کمک به زمانی که وجود دارد هیچ گزینه ای در دسترس است. من و همسرم خواهد بود گیر در بمبئی اگر آن را برای او. او نه تنها کاهش یافته و ما را به روستای ما در جالنا اما همچنین کمک به ایجاد e-عبور می کند. علاوه بر این او بود همه از این در حالی که همچنین پس از تمام پروتکل های ایمنی,” اشاره Sunil صدام بود که کار به عنوان دستمزد روزانه کارگر در بمبئی.

پیوستن به دستورالعمل های ایمنی Vidya ساخته شده است آن را اجباری به پوشیدن ماسک در داخل کابین و انجام یک بطری ضد عفونی کننده و اضافی ماسک برای کسانی که نمی آنها را. همچنین او را دو مسافر به جز کودکان در صندلی عقب ماشین خود را. هیچ کس مجاز به نشستن در صندلی جلو با توجه به هنجارهای اجتماعی فاصله.

یک راننده تاکسی که وام کمک به دست

Vidya اتهامات تنها Rs 12 در هر متر یک راه برای سفر و همچنین فراهم می کند یک سفر بازگشت در صورت نیاز به صورت رایگان. او همچنین به ترتیب برای e-عبور برای مسافران است.

داشتن تقبل قایق از آب عبور بسیاری از مردم در چند ماه گذشته او احتمالا تا به حال سهم خود را از سفر به یاد ماندنی. پینوشت: یکی او می گوید: “وجود یک بانوی باردار که به من نزدیک برای 160 متر-سواری طولانی بازگشت به خانه به جوننر. او تنها بود و آیا به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه سفر بود اما در یک حالت بحرانی در انتظار تحویل هر روز. شهرداری بیمارستان تبدیل شده بود دور به دلیل عدم وجود جای خالی و او نمی تواند به استطاعت هر بیمارستان. بنابراین من موفق به سرعت او را e-تصویب و شروع به سفر. ما تنها برخی از 10 کیلومتر دور از خانه, زمانی که مقامات در checkpost اجازه ورود به او را با وجود داشتن تمام اسناد و مدارک مناسب. با تشکر از کمک دیگر سامری یک راننده کامیون حمل و نقل محصولات کشاورزی, من موفق به هیئت مدیره ارسال و او پس از گرفتن اقدامات فوق العاده. است که در یک حادثه من می توانم هرگز فراموش نکنید.”

این احساس مسئولیت و شجاعت برای کمک به نیازمندان حتی در شرایط وخیم باعث می شود ویدیا و افرادی مانند او این قهرمانان واقعی بشریت که رفتن مایل اضافی را به زندگی دیگران بهتر است.

“ما واقعا می تواند غلبه بر چنین سختی تنها به عنوان یک community.By ارائه خدمات من من بود که یک شهروند مسئول و انجام وظیفه من به عنوان به خوبی به عنوان درآمد برخی از پول” او آمده:

شما می توانید پشتیبانی ویدیا یا رسیدن برای کمک گرفتن در تماس با خود را در: 79000 71050 (WhatsApp)

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>