پیدا کردن دین در فیلم ” نیمه شب, انجیل,’ Netflix بکشد عمیق سری جدید

Clancy in The Midnight Gospel

کلنسی در نیمه شب انجیل. Netflix

شما کار بسیار دشوار پس از تماشای نیمه شب انجیل در Netflix بکشد است که برای توصیف آن به دوستان خود. ترجمه: آن (بسیار) فیلم کارتونی است که احساس می کند مانند یک هشت-قسمت اقتباسی از موسیقی فیلم برای “مترو” توسط بهمن, دوبله بیش از اصیل انسان معنوی گفت و گو و غواصی به سوالات است که تقریبا همه ما را در برخی از نقطه. من می دانم که من خلاصه داستان یک لقمه اما این یک شروع است.

نیمه شب انجیل می گیرد در بعد دیگری به نام روبان رنگی که از آن کلنسی نشان می دهد خطاپذیر قهرمان خود استفاده می کند (شیک) multiverse شبیه ساز برای کشف دنیاهای مختلف قبل از آنها به پایان رسید. کلنسی مصاحبه با مردم محلی در هر یک از این سیارات برای “spacecast”; آنها بحث psychedelics در آخرالزمان زامبی درمان سحر و جادو در یک قایق بادبانی کارکنان توسط گربه ها در سوگ کوچک از شر شهرستان اجرا شده توسط دلقک ها و بیشتر.

اما از آنجا که این مجموعه حواله ما را به دور گوشه multiverse آن گفت و گو می آید از اصل بحث بین انسان بسیار آشنا و مردم است. سری های مشترک فرزندان پندلتون Ward خالق ماجراجویی زمانو دانکن Trussell یک کمدین و مجری پادکست این Duncan Trussell خانواده ساعت که در آن او در مصاحبه با مهمانان مانند دکتر درو و دامین Echols در مورد زندگی خود و جهان بینی.

همچنین نگاه کنید به: پایان اجتناب ناپذیر است چه ساخته شده ‘جنگ ستارگان: جنگ های کلون’ افسانه ای

در مصاحبه با آبزرور, Trussell—که به طور خلاصه نشان می دهد که “چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما به جای گفت و گو از ایندیانا جونز با پادکست گفت و گو”—شروع به پریدن کرد به فلسفی اعماق و ثابت کرد که نیمه شب انجیل‘s طرح نقشه بر روی سازندگان معنوی خود سفر.

The Midnight Gospel

نیمه شب انجیل. Netflix

Trussell توضیح داد که چگونه بخش اول رسیده به او پس از گوش دادن به خانواده ساعت پادکست. “او واقعا عاشق من پادکست و آنچه که او واقعا دوست داشتم در مورد این بود که برخی از undertones معنوی یا لایههای یا از طریق خطوط است که اتفاق می افتد با هر مصاحبه,” او گفت:. “از آن ساخته شده او را احساس خوب است و من فکر می کنم او شناسایی راه است که ما صحبت در مورد معنویت به عنوان واقعا صادق است. او می خواست برای دیدن اگر وجود دارد یک راه برای قرار دادن پادکست در یک سری انیمیشن به طوری که افراد دیگر می تواند آن را بشنود. چگونه انجام شما می گویند هیچ به که؟”

بخش و Trussell که صدای کلنسی شیر تغلیظ شده هشت قسمت از Trussell پادکست به صورت صوتی نشان می دهد. کوتاه گفت و گو شد اما یک چالش جزء عمیقا مشترک روند. Trussell در زمان زمان کافی برای ستایش بخش سبک رهبری که به او کمک کرد تا رشد خلاقانه.

“[بخش] چنین خالص همکار که واقعا اعتماد به فرآیند” او گفت:. “بنابراین من فقط به طور مداوم چک کردن درون من مطمئن شوید که من قصد پشت هر یادداشت من بود نه بر اساس فقط خام اعتماد به نفس بود اما واقعا چون من دیدم چیزی یا من تا به حال یک ایده است که من دوست داشتم. پندلتون به من آموخت که چگونه به مبارزه برای آن ایده. ما با تشکیل یک فوق العاده جمعی معنوی همکاری بود که در رحم مادر است که نشان می دهد رشد داخل.”

The Midnight Gospel mother

آخرین قسمت از نیمه شب انجیل ویژگی های صدای Trussell اواخر مادر او در مصاحبه روز قبل از مرگ او. Netflix

در برابر آن احساس می کند مانند نیمه شب انجیل جمعی داستان در مورد تیم خلاق به عنوان آن را به عنوان Trussell واقعی زندگی و روانگردان-multiverse-spacecast-سفر. نهایی تند و تلخ قسمت بهترین نشان می دهد چقدر عمیق این متقاطع می رود. این ویژگی Trussell اواخر مادر کسی که با او مصاحبه فقط روز قبل از او در گذشت. مسالمت آمیز و lucidly و سهام او و افکار خود را بر روی مرگ و پذیرای آن است. کلنسی متحرک بدن می رود از طریق یک شتاب تولد و رشد می کند با مادر او. این جفت ارز پس از آن shapeshift به یک ماه و یک سیاره شناور به سمت یک سیاه چاله است. آنها در پایان هم نیستی.

“من فکر می کنم Clancy حال مرگ نفس” گفت: Trussell. “من فکر می کنم که در این تجربه مشترک امیدوارم همه ما به نوعی از مرگ نفس. در بودیسم تبتی آنها قضاوت نکن یک اثر هنری چگونه بسیاری از مردم آن را دوست دارم—اما نه این متریک است که چه مقدار از آن تبدیل هنرمندان در طول فرایند خلاق است. به من خیلی حس مشترک است. شما می توانید کلاه خود را بر روی آن است.”

اما نیمه شب انجیل آگاهانه بودن اجتناب مذهبی, حتی اگر آن را معنوی. “آنچه ما واقعا نمی خواهید به انجام بود به موعظه” او گفت:. “ما نمی خواهید به اصلاحی. ما نمی خواهم به می گویند, ‘تمرین تمرکز حواس و تفکر و شما احساس می کنید بهتر است!’ من می دانم که درست باشد اما من نمی تعمق در هر روز است. من مانند Clancy!”

حتی پس از انجیلکه به معنی “خبر خوب” است یک مسیحی دوره شرح داده شده در کتاب مقدس به عنوان پیام های آسمانی در نظر گرفته شده و پخش می شود. از من خواسته Trussell خود را در عنوان خود دارد. “این یک نمایش است که در تاریک ترین و فاجعه بار ترین لحظات زندگی ما, اگر ما فقط اجازه دهید خودمان را تسلیم شدن به آنچه اتفاق می افتد و به طور کامل آن را درست در لحظه ای که وجود دارد همیشه عشق” گفت: Trussell. “همیشه وجود دارد چیزی است که فراتر از هرج و مرج پدیده های است که ما خودمان را گرفتار. بود که ایده من برای این نام نشان می دهد. افراد دیگر ممکن است تفسیر خاص خود را.”

و بنابراین trippy, اسپیسی, تصاویری را از یک نقطه به یک واقعیت است که Trussell و بخش را به زندگی به ارمغان آورد با هم. نشان می دهد غواصی به تمام سیارات در همان زمان که آن فرد انسانی تاریخ; این کار را برای نشان دادن که کوچک و صمیمی ضرر و زیان وجود داشته باشد در همان زنجیره به عنوان اختر فیزیک کهکشانی هستند. “همانطور که در بالا, بنابراین در زیر: یک دست دادن اتفاق می افتد در هر سطح تمام راه را به پایین به فرد و احتمالا میکروارگانیسم ها در شکم ما و تمام راه را تا به سیارات و خورشید,” او گفت:. “است که یک بخشی از آنچه در واقعیت است به من.”

این انیمیشن نیز فراهم می کند یک راه است. “ما می خواستیم وجود دارد به یک گزینه فقط فرار به ridiculousness نشان می دهد چرا که این موضوع در حال رفتن به واقعا به چالش کشیدن برای برخی از مردم ممکن است مردم را به احساس واقعا ناراحت کننده است,” او گفت:. “این ممکن است به ارمغان بیاورد برخی از مسائل است که آنها را کاملا آماده برای مقابله با است.”

این یک واقعیت غیر قابل اجتناب است که نیمه شب انجیل برای اولین بار بر روی صفحه نمایش از یک صدمه جهان هنوز از وضعیتی وخیم از مرگبار آنفلوآنزای مرغی می گویند هیچ چیز از روزانه جغرافیای سیاسی با چالش هایی مواجه شده قبل از coronavirus. در چنین دنیای من از Trussell است نیمه شب انجیل نه یک دین کامل برای ما ؟

“من فکر نمی کنم هیچ” او گفت:. “حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>