پیدا کردن آن سخت به نفس ؟ این 3 VOCs در پاک کننده ها ممکن است به دلیل

از آسیب سلولی مسیر حتی سرطان, این “ترکیبات آلی فرار” می تواند بسیاری از مشکلات سلامتی!

Do شما مشکل تنفس یا احساس خارش در گلو خود را در حالی که تمیز کردن خانه خود را ؟ این ممکن است به دلیل ترکیبات آلی فرار (Volatile Organic Compounds) در پاک کننده های خانگی.

اخیر مطالعات نشان داده اند که علاوه بر تولید گازهای گلخانه ای از وسایل نقلیه پاک کننده خانگی و رنگ و عطر و همچنین انتشار یک مقدار مشخصی از دود که منجر به آلودگی هوا و باعث شدید, مشکلات تنفسی.

این مطالعه نشان داد که این دود تبدیل شدن به همکاران اصلی به آلودگی هوا می آید در تماس با دیگر مواد شیمیایی تشکیل ازن مضر و آلاینده ذرات به نام ساعت 2.5.

هنگامی که ما در زمان یک نگاه دقیق تر در VOCs در خانه, پاک کننده ما در بر داشت سه گروه عمده از ترکیبات که مشترک بودند در بسیاری از پاک کننده های موجود در بازار است.

1. اتانول

better home

اتانول است که معمولا دیده می شود در پاک کننده عمل می کند به عنوان یک ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده. همچنین اگر از آن است که به شدت مورد استفاده در بسیاری از محصولات خانگی این است که به شدت قابل اشتعال و باعث مشکلات سلامتی شدید اگر شما به طور مستقیم در معرض آن است.

بسیاری از موارد از بیماری های ریوی و عفونت های مجاری تنفسی گزارش شده است با توجه به قرار گرفتن در معرض نسبت به اتانول است.

مواد شیمیایی مانند اتانول استفاده می شود که در پاک کننده ها راکد باقی می ماند بر ما طبقه و حمام را ترک کنید و ما را در معرض آن به صورت بلند مدت.

2. فرمالدئید

فرمالدئید است که اغلب دیده می شود, در پاک کننده ها و مواد شوینده را در فرم از رایحه. اگر نه به عنوان برچسب فرمالدئید این ترکیبات را می توان در فرم از ترپن ها. یک مطالعه اخیر نیز ثابت فرمالدئید به عنوان یک ترکیب سرطان زا و قرار گرفتن در معرض مداوم به این ترکیبات می تواند باعث آسیب دائمی به ریه ها.

یک مطالعه انجام شده صنعتی و خانوار کارگران در معرض مواد شیمیایی پاک کننده ثابت همان است. ‘شرکت کنندگان گزارش با استفاده از مجموع 66 محصولات مختلف برای تمیز کردن مسکونی و صنعتی و تجاری مناطق. از این تعداد 48 مختلف مواد محرک تنفسی و sensitizers شناسایی شدند.’

3. کلر

کلر و یا سفید کننده است و در عین حال یکی دیگر از خطرناک شیمیایی است که معمولا استفاده می شود در پاک کننده های خانگی. شما می توانید آن را در کف پاک کننده پاک کننده توالت و حتی مواد شوینده به طور عمده مورد استفاده برای خلاص شدن از شر لکه ها سخت.

نه تنها کلر مضر خود را, اما آن را نیز ایجاد مضر و گازهای سمی زمانی که مخلوط با آمونیاک باعث آسیب سلولی در ریه ها و بینی مسیرهای.

این می تواند به خصوص خطرناک برای حیوانات خانگی نوزادان و کودکانی که در مراحل اولیه رشد ذهنی و جسمی.

یک VOC-حل رایگان

better home

این باکتری ها بر اساس پاک کنندهساخته شده از نسل 4 ترکیبات را یک جایگزین عالی به مبتنی بر مواد شیمیایی پاک کننده معمولا در بازار یافت می شود. این خانواده محصولات رایگان از مضر VOCs و باعث هیچ آلودگی برای محیط زیست.

این پاک کننده ها نیز به طور کامل امن برای کودکان و حیوانات خانگی. سرشار از باکتری های خوب مانده آب از این پاک کننده ها می تواند حتی به آب گیاهان خود را.

آیا شما به دنبال اعتماد سیاره پسند صفحه اصلی پاک کننده? آنها در حال حاضر فقط با یک کلیک دور. خود را لباسشویی, ظرفشویی کف و تمیز کردن توالت است که تمام مجموعه به امن است. به دنبال این لینک به دانستن بیشتر در.


همچنین بخوانید: دریاچه-قتل فسفات: کانادا آن ممنوع, هندی, مواد شوینده هنوز هم استفاده از 2.88 تن/Yr!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>