فیلمبرداری برای ‘The Witcher’ فصل 2 خواهد Recommence در ماه اوت

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, فیلمبرداری جریان بود برای فصل 2 از Netflix بکشد ضربه فانتزی جدید سری Witcherزمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس باعث تمام شبکه و استودیو به توقف تولید. از آن پس طرفداران شده اند مشتاقانه در انتظار برای هر گونه خبر در مورد بازگشت به تولید اما هیچ شواهد بتن در دسترس بود به پیشنهاد کار آغاز خواهد شد به زودی. اما Netflix ساخته شده است که آن را رسمی و در آخر هفته. با استفاده از یک شعر ارسال شده به خود را از حساب رسمی توییتر برای تایید این خبر اعلام کرد که آنها آنها را به بازگشت به کار در اوت 17.

علاوه بر این در این بیانیه سری showrunner لورن S. Hissrich نیز در توئیتر خود نوشت که او از بازگشت به لندن به زودی.

“پس از 93 روز در خانه من را ترک لندن امروز برای بازگشت به کار” او اعلام کرد.

“من قصد دارم یک فرد متفاوت است. کمی شدید تر و مصمم خیلی بیشتر از شجاع و — مهمتر از همه — با قلب باز. من از دست خانواده من مثل جهنم. آنها را از دست من. همه ما خوب خواهد بود.”

انتظار می رود که Netflix را دنبال استانداردهای جدید در مورد کار بر روی مجموعه ای. به عنوان نگهبان اشاره کار به زودی آغاز در انگلستان توسط استودیو یونیورسال در مورد خود فیلم جهان ژوراسیک: Dominion. مقررات جدید و راهبردها برای تولید که شامل یک دو هفته ای قرنطینه توسط بازیگران و خدمه قبل از فیلمبرداری توصیه. جدید در محل, دکتر, خدمات اجرا خواهد شد و همچنین به عنوان “1,800 علائم ایمنی 150 نفر از ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های 60 غرق و یک “greenzone” برای بازیگران و خدمه های پیشرفته تست و ایمنی است.” با توجه به اینکه همه چیز است همچنین فیلم برداری در انگلستان به نظر می رسد به احتمال زیاد آنها خواهد بود پس از تمام این مراحل به عنوان به خوبی.

زمانی که کار متوقف در فصل 2 از The Witcherعمیق پاک انجام شد در مورد این مجموعه با توجه به این واقعیت است که بازیگران جدید, عضو, Kristofer Hivju, حال قرارداد این رمان ویروس. به عنوان اعلام شده توسط Inquisitr, او پس از بهبود و اگر او تا به حال اتمام فیلمبرداری قبل از خاموش شدن است که به احتمال زیاد به بازگشت به مجموعه همراه با بقیه بازیگران در ماه اوت است.

فصل 1 از The Witcher دیدم Geralt از Rivia (Henry Waters) در یک فصل طولانی جستجو برای Ciri (Freya الان). این منجر به جدا کردن داستان و همچنین جدول زمانی رخ داده است که در چندین نقطه در زمان. در حال حاضر Hissrich اعلام کرده است که در فصل 2 به دنبال یک داستان بیشتر cohesively زمانی که سری های فانتزی می گرداند.

در علاوه بر این به عنوان هنوز مشخص نیست که چگونه این تاخیر تاثیر می گذارد برتر تاریخ برای فصل 2 و بینندگان را به صبر کمی طولانی تر برای پیدا کردن بیشتر از Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>