فیلم آکادمی ممکن است تغییر اسکار قوانین با توجه به کروناویروس

Coronavirus Oscars 2021 Changes

چه coronavirus وسیله ای برای جوایز اسکار رودین Eckenroth/گتی ایماژ

ما چنین اسکار متعصب که صرف روز پس از این سال مراسم ما شروع پیش بینی نامزدها و برندگان آینده 93 جوایز اسکار. اما با عمده تئاتر زنجیر بسته شدن درهای خود را برای هفته ها در پایان با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که مشخص نیست چگونه 2021 اسکار را ادامه دهید. فیلم های عمده و مستقل هستند لغو و یا به تاخیر انداختن خود آغاز بکار چپ و راست. به رقابت در معتبر مراسم یک فیلم در واقع نیاز به, شما می دانید منتشر شد.

در پاسخ به هالیوود رکود, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences (AMPAS) است که با توجه به تغییرات قانون برای مدرک. به طور معمول یک فیلم باید حداقل هفت روز تئاتر به اجرا در لس آنجلس تئاتر به واجد شرایط برای اسکار. اما با انبوهی از فیلم ها که دوباره روت تصویری بر روی تقاضا و دیگر در صفحه اصلی سیستم عامل که ممکن است نیاز به تغییر به طور موقت.

همچنین نگاه کنید به: تولید تلویزیون خاموش شدن ناگهانی در پی Coronavirus توضیح داد

“آکادمی متمرکز بر کمک به کارکنان ما اعضای ما و صنعت با خیال راحت از طریق این بهداشت جهانی و بحران اقتصادی است. ما در حال بررسی تمام جنبه های این چشم انداز نامشخص و چه تغییراتی ممکن است نیاز به توان ساخته شده است. ما متعهد به حال زیرک و رو به جلو فکر کردن که ما بحث در مورد آنچه که بهترین است برای آینده این صنعت را بیشتر اطلاعیه ها در روزهای آینده” یک آکادمی سخنگو گفت: مهلت.

در ماه مارس South by Southwest جشنواره فیلم در حال حاضر لغو شده است. ممکن است به جشنواره فیلم کن که در آن احتمالی 2019 بهترین عکس برنده انگل عرضه و ادعا نخل طلا شده است به تعویق افتاد. اگر اوت جشنواره فیلم تلورید و سپتامبر را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در حال مختل coronavirus سپس عمده اولین کمپین برای اسکار نامزد شده اند را به طور کامل از بین برود. این نه تنها تاثیر می گذارد وطنی روایت امکانات, اما, مستند و بین المللی فیلم نیز هست.

در مهلت قابل توجه اسناد عنوان به VOD سیستم عامل به جای تئاتر شامل دن نه-اجرایی تولید شده در طبیعت انسان الیزابت کارول دیانا کندی: هیچ چیز فانتزی, مارتا Kehoe و جوآن Tosoni را Gordon Lightfoot: اگر شما می تواند به عنوان خوانده شده ذهن منو جیمز ارسکین را Billie در مورد خواننده Billie Holiday. در حالی که این امر به طور معمول رد صلاحیت آنها را برای اسکار مشاجره های AMPAS به صدرنشینی ساخت استثنا در این سال ها به علت شرایط تخفیف.

این 2021 اسکار برگزار خواهد شد در فوریه 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>