مبارزه با اگزما? 5 راه آسان برای ایجاد خود را شسته پوست بیشتر پسند

پوست حساس و مستعد ابتلا به حساسیت زا و محرک. گام اول – رسیدن برای غیر سمی لباس های شسته شده شستشو به جای!

Eczema, همچنین شناخته شده به عنوان درماتیت آتوپیک یک بیماری پوستی است که به نظر می رسد یا در افراد با سابقه خانوادگی از این بیماری یا به دلیل پوست قرار گرفتن در معرض به مضر صابون و مواد شوینده و سایر مواد محرک. اگزما واقع است که در آن تکه از پوست قرمز ملتهب و خارش دار است. در برخی موارد تاول نیز ممکن است رخ دهد. بثورات به طور معمول به نظر می رسد در بازوها و پشت زانو, اما آن را نیز می تواند به نظر می رسد در جای دیگر در بدن است. در اینجا چگونه شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما یک تازه توده ای از لباس های شسته شده و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آن کار تا پوست شما:

مبارزه با اگزما با غیر سمی مواد شوينده رختشویی

non-toxic laundry wash
بهتر است خانه لباس های شسته شده شستشو – سفارش

یکی از مبرم ترین دلایل اگزما و سایر مشکلات پوستی است که استفاده از مواد شوینده است که ساخته شده از مواد شیمیایی مضر. رنگ و عطرهای مورد استفاده در خشکشویی مایعات به عنوان آلرژن عمل باعث پوست به عمل کردن. رسیدن به جای آن به صورت سازگار با محیط زیست دوستانه لباس های شسته شده مایعات است که ساخته شده تا از آنزیم های طبیعی ساخت آن فوق العاده امن را برای شما. برای مثال به طور طبیعی مشتق شده سورفکتانت ها بهتر است در خانه لباس های شسته شده شستشو کمک می کند تا شل لکه سخت در حالی که شما با دادن لباس های شسته شده تمیز که نمی تحریک پوست است.

جلوگیری از استفاده از نرم کننده پارچه

پارچه نرم کننده حاوی مواد شیمیایی مضر است که عقب ماندن خود را در لباس پس از شستشو و در نهایت مالش بر روی پوست خود را هنگامی که شما آنها را می پوشند. این مواد شیمیایی شناخته شده به علت مشکلات سلامتی مانند آسم و اگزما. اگر شما باید اضافه کردن برخی از آب مقطر و سرکه سفید به آخرین چرخه شستشو. این عمل به عنوان یک طبیعی نرم کننده پارچه.

به طور کلی دو برابر شستشو

non-toxic laundry wash

این که آیا شما با استفاده از سفید کننده های شیمیایی خشن مملو از مواد شوینده و یا نرم کننده پارچه های دو شستشو معمولا کمک می کند تا پاک کردن هر گونه چپ بیش از باقی مانده تمیز کردن ذرات در لباس های خود را. اگر شما حس غبار بر روی ورق های خود را و یا لباس های انجام دو از شستشو با آب گرم ثابت می کند مضاعف موثر است.

خود را شوینده لباس های شسته شده

اگر شما لوکس از زمان وجود دارد هیچ چیز بهتر از خانه لباس های شسته شده مواد شوینده. شما می توانید آن را تنها با استفاده از دو مواد تشکیل دهنده: بوراکس و جوش شیرین شستشو. و یا شما همچنین می توانید پرتاب در برخی از جوش شیرین با سرکه را به لباس های شسته شده کثیف و تماشای آن را به کار سحر و جادو خود را!

همین حالا بیش از صابون

همیشه به دنبال دستورالعمل برچسب خود را و مواد شوینده است. با استفاده از بیش از میزان توصیه شده ممکن است در نتیجه مالیات پوست خود را. این که آیا شما در حال شستن دست یا ماشین لباسشویی چیز دیگری که به یاد داشته باشید این است که همیشه اجازه دهید مواد شوینده حل درست قبل از شستشو.

به دنبال این روش ساده و موثر در مراحل بعدی خود را شسته و تفاوت را احساس کنید. پوست های حساس خود را نمی قادر خواهد بود به شما تشکر می کنم به اندازه کافی!


همچنین بخوانید: دست احساس خارش و خام? مطالعه نشان می دهد که چگونه خود را ظرف صابون می تواند به سرزنش


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>