مبارزه با عفونت ها: 5 تمام محصولات طبیعی شما باید با استفاده از نگه داشتن, تمیز & امن

تاج اتحاد همه ما را نگران کرده است. اما ما نمی تواند بی فایده و یا ناکارآمد با آماده سازی ما. این که آیا شما مکرر در مکان های شلوغ و یا سرفه و این محصولات باید در کیسه خود را در تمام زمانها.

With شیوع کروناویروس (با نام مستعار Covid-19) و بی حد و حصر مشاوره در مورد چگونه برای محافظت از خودمان را از عفونت و نیاز به حفظ بهداشت تبدیل شده است برترین. ساده اقدامات پیشگیرانه می تواند شما را امن نگه دارید از عفونت و ما به شما یک لیست از همه طبیعی ملزومات را حفظ خواهد کرد که باکتری ها و ویروس ها به دور است.

1. بی آب شامپو و حمام بدن

clenstra waterless bath
Clensta بی آب حمام بدن – سفارش در حال حاضر.

سفر می شود به خصوص به چالش کشیدن در فصل آنفولانزا اما یکی باید حفظ بهداشت پایه برای دور نگه داشتن بیماری-حمل میکروب ها. یکی از شگفت انگیز راه حلی برای این کار ؟ سرویس حمام بدن و شامپو! با نام تجاری Clensta باعث می شود رادیکال های داخل محصولات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و بدون آب. “Clensta محصولات بهداشت شخصی(FDA مورد تایید هند) علمی مهندسی فرمولاسیون با کلرهگزيدين است که جان 99.99 درصد میکروب های درون 30-60 ثانیه با 24 ساعت حفاظت. بنزوات سدیم-اسید سیتریک و dehydroabietic اسید شناخته شده virucidal, ضد باکتری و ضد قارچی عوامل” این تیم می گوید بهتر است هند (TBI).

شما می توانید اینجا را کلیک کنید برای دریافت بی آب شامپو و حمام بدن.

2. ضد باکتری صابون برای شستن دور باکتری های مضر

natural flu prevention
چریش و لیمو صابون ضد باکتری – سفارش در حال حاضر.

کارشناسان شده است تاکید بر اهمیت شستن دست های خود را به طور منظم برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس. صرف نظر از اینکه این فصل آنفولانزا یا نه مهم این است که برای شستن دست قبل و بعد از غذا و پس از رفتن به مستراح و پس از بازگشت از یک حوزه عمومی است.

در زمانی که هر سرفه یا عطسه در اطراف شما حلقه زنگ زنگ در گوش خود را, آن است که یک ایده عالی برای حفظ خود و صابون مفید برای جلوگیری از تماس غیر مستقیم با غریبه های محل کار washrooms. مطمئن شوید که خود را صابون ضد باکتری است برای حفاظت اضافی.

3. دستمال کاغذی برای جلوگیری از گسترش ویروس

natural flu prevention
بامبو بافت – سفارش در حال حاضر.

ایمنی خود را فقط به عنوان مهم به عنوان ایمنی دیگران در اطراف شما است. اگر فصل تغییر کرده است شما سرفه یا عطسه از طریق به روز نگه داشتن یک جعبه سازگار با محیط زیست بافت دستی. آن را یک نقطه به سرفه و عطسه در بافت تنها و دور از آنها را بلافاصله. اجازه ندهید که وضعیت سلامت خود را ترساندن دوستان و یا حتی غریبه ها. این بامبو بافت ها را حفظ خواهد کرد ویروس ها از گسترش در حالی که همچنین هزینه کمتری به منابع این سیاره است. این لینک را دنبال کنید برای دریافت یک جعبه از آنها را در حال حاضر!

4. Sanitisers هستند باید این فصل آنفولانزا

natural flu prevention
طبیعی دست Sanitiser – سفارش در حال حاضر.

نگه داشتن یک sanitiser دستی خوبی است اقدام احتیاطی برای جلوگیری از عفونت به طور کلی. سهام بر اساس الکل sanitisers شده اند حمله از سوپر مارکت محلی. نگران نباشید. شما هنوز هم باید طبیعی sanitisers به شما در حفظ و امن است. مطمئن شوید که شما استفاده از آنها را زمانی که لازم است اما آن بیش از حد نیست. شستن دست با صابون ضد باکتری همیشه باید اولویت خود را دارد اما برای بار زمانی که شما لازم نیست که آب در اطراف با استفاده از این sanitisers برای محافظت از خودتان را از باکتری ها و ویروس ها.

اینجا کلیک کنید برای دریافت یک sanitiser.

5. ماسک که محافظت از عفونت

coronavirus mask precautions

اگر شما مکرر در مکان های شلوغ و یا در حال سرفه یا عطسه, مطمئن شوید که شما با پوشیدن یک ماسک یکبار مصرف. تنظیم نوار فلزی روی پل بینی شما بصورتی پایدار و محکم و نخها در ماسک پشت گوش خود را. مطمئن شوید که ماسک را پوشش می دهد و خود بینی و دهان و چانه. همچنین اطمینان حاصل شود که شما تنها با لمس این رشته در حالی که قرار دادن در و از بین بردن ماسک. دور از درستی و بلافاصله پس از استفاده.

در این زمان از اضطراب و ترس اجازه دهید دیگران فکر می کنم بیش از حد. لطفا با خرید بیش از شما نیاز به آن, ماسک sanitisers و یا بافت. سهام در حال گرفتن بیش از بازارهای بنابراین اجازه دهید این موضوع را به اندازه کافی برای دیگران.


همچنین بخوانید: Coronavirus: 6 بسیار مهم هند دولت که دستورالعمل های خود را برای خانه و دفتر


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>