مبارزه با کروناویروس مسئولیت مشترک: Jitendra سینگ

جامو: اتحادیه وزیر امور خارجه برای دفتر نخست وزیر (PMO) Dr Jitendra سینگ در روز شنبه گفت که مبارزه با رمان coronavirus یک مسئولیت مشترک و هر کس به بازی بخشی خود را در شامل گسترش یافته است.

سینگ ساخته شده این سخنان در حالی که ریاست جلسه را در اینجا به بررسی آمادگی جامو و کشمیر در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

مشاور معاون فرماندار Rajeev Rai <url> و بهداشت درمان و آموزش پزشکی معاونت مالی کمیساریای اتل Dulloo نیز حضور داشتند در این نشست است.

پرداختن به نشست اتحادیه وزیر تمجید از تلاش های پزشکی برادری از قلمرو اتحادیه “است که انجام یک کار ستودنی” و به دنبال همکاری از تمامی بخش های جامعه در مبارزه با گسترش ویروس.

“همه ما باید به همکاری در یک شیوه ای مطلوب و هر فرد نیاز به گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم و ورزش های فردی و مسئولیت جمعی در این مبارزه با coronavirus” سینگ گفت.

او همچنین از مردم خواست تا به دنبال نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه به حداقل رساندن تعامل اجتماعی در تلاش برای کمک به حاوی ویروس است. سینگ همچنین به مقامات برای محدود کردن تعدادی از مسئولین در بیمارستان و بررسی امکان تعیین شده OPD ساعت به صورت منظم بیماران برای جلوگیری از تجمعات.

<url> همچنین تأکید بر نیاز برای پیوستن به شدت به دستورالعمل در برخورد با این بیماری همه گیر و گفت: مردم نباید وحشت, دنبال, دولت مشاوره.

مالی کمیساریای Dulloo در این جلسه ارائه گزارش مفصلی در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در J&K.

او گفت که مشاوره های صادر شده به تمام بیمارستان ها به حالت تعلیق همه غیر ضروری OPDs و جراحی و تصمیم گرفته شده به قرنطینه تمام اتباع خارجی ورود به J&K و مسافران از لاداخ.

در این جلسه همچنین با دیگر مقامات ارشد دولتی.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>