مبارزه با کروناویروس: دولت راه اندازی نرم افزار تلفن همراه

دهلی نو: دولت در روز پنج شنبه راه اندازی یک برنامه تلفن همراه توسعه یافته در مشارکت عمومی-خصوصی به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

AarogyaSetu

“برنامه ای به نام “AarogyaSetu’ مردم را قادر می سازد تا خود را ارزیابی خطر برای ابتلا به کروناویروس عفونت” انتشار رسمی گفت.
آن گفت که این برنامه به شما این محاسبه بر اساس تعامل خود را با دیگران با استفاده از برش لبه تکنولوژی بلوتوث الگوریتم ها و هوش مصنوعی است.

“پس از نصب در گوشی های هوشمند را از طریق آسان و کاربر پسند فرایند برنامه تشخیص دستگاه های دیگر با AarogyaSetu نصب شده است که در نزدیکی این گوشی. برنامه پس از آن می توانید محاسبه خطر ابتلا به عفونت بر اساس پیچیده پارامترهای” آزادی گفت.

آن گفت که این برنامه کمک خواهد کرد که دولت را لازم و به موقع مراحل را برای ارزیابی خطر گسترش COVID-19 عفونت و حصول اطمینان از انزوا که در آن مورد نیاز است.

حفظ حریم خصوصی تضمین

“نرم افزار طراحی تضمین حفظ حریم خصوصی. اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط برنامه های رمزگذاری شده با استفاده از دولت از هنر و تکنولوژی و امن باقی می ماند بر روی تلفن تا آن را مورد نیاز است برای تسهیل مداخله پزشکی” آزادی گفت.

آن گفت: این برنامه در دسترس است در 11 زبان است و بسیار مقیاس پذیر معماری.

“این برنامه یک نمونه منحصر به فرد از این ملت استعداد جوان گرد هم آمدن و تجمع منابع و تلاش برای پاسخ به یک بحران جهانی است. آن است که در یک بار یک پل بین بخش دولتی و خصوصی, دیجیتال, فناوری و خدمات بهداشتی و درمانی,” آزادی گفت.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>