احساس استرس? لحن و آرامش با این 2 ساعت موسیقی شفا کارگاه

استرس شما بی خوابی? درمان و ذهن شما را به برخی از موسیقی آرامش بخش و درمانی است. #WorkshopAlert

منازت میان فشار و شلوغی زندگی روزمره آن را بسیار مهم برای شکستن روال و صرف برخی از زمان در تمرکز حواس. این مورد واقعا تنها بودن با افکار خود را که می تواند کمک به استخراج مقدار زیادی از انرژی و انگیزه از درون.

Shoonya چند مرکز هنرهای واقع در قلب بنگلور هدف را چنین شفا تجربیات خود را به مخاطبان از طریق کارگاه های آموزشی و جلسات درمان. مرکز تاسیس شده توسط Ollapally خانواده در سال 2014 با هدف ارائه یک پلت فرم برای هنرمندان از حوزه های مختلف زندگی به همکاری در ایده های جدید و دیدگاه.

به دور از هرج و مرج شهر, مرکز, است, احاطه شده توسط درختان و دارای سه جادار studios است که ارائه فضا برای سرپرستی رویدادها در زمینه هنر و جسمانی (بدن و جنبش مطالعات).

از بسیاری از کارگاه های آموزشی که Shoonya انجام داده است در شخصی بودن دو ساعت موسیقی خواب بعدازظهر انجام می شود و در 15 فوریه سال 2020 خواهد بود واقعا یکی از یک نوع است.

موسیقی خواب بعدازظهر خواهد بود به رهبری مارتین, Dubois, دیپلم تحصیلات تکمیلی در موسیقی مدرن از فرانسه است. دوبوا انجام شده با گروههای مختلف از سراسر جهان است و در معرض خود را به انواع ژانرهای اعم از موسیقی جاز به هند کوبه ای. او در موسیقی مجموعه شامل پیانو, درام, این تبلس و حتی آند و هند رابطه جنسی.

“دو ساعته تجربی کارگاه نیاز به شرکت کنندگان به سادگی پیدا کردن ریتم خود را’. با استفاده از یک تکنیک از مغولستان ما با استفاده از ابزار همگام با ریتم ضربان قلب. این روش کمک خواهد کرد که شرکت کنندگان در تبدیل شدن به یکی با افکار خود و در نهایت توسعه یک مکانیسم خود را برای پیدا کردن صلح” توضیح می دهد که دوبوا.

“شما نمی نیاز به هر گونه دانش قبلی از موسیقی برای حضور در این کارگاه آموزشی است. همه که شما نیاز به یک تشک یوگا و امید به پیدا کردن صلح از درون” او می افزاید:

دوبوا موسیقی خواب نیمروز در درجه اول متصل می شود و با عناصر طبیعی که ما را احاطه کرده و آن را از بدن به محیط زیست هارمونیک.

“یک handpan ابزار نیز استفاده خواهد شد که در این کارگاه آموزشی که کمک خواهد کرد که توسعه هماهنگ بیت با آب. پس بدن ما ساخته شده است تا از 78 درصد آب وقتی آب میدارد تا ریتم بدن ما به طور طبیعی طنین انداز از درون. این تکنیک های کار کرده شگفتی در جلسات قبلی و من واقعا شاهد قدرت موسیقی شفا” توضیح می دهد که دوبوا.

“ما خواهد شد و همچنین با تکنیک های تنفس برای کاهش اضطراب و استرس است. این چیزی است که باید به آنها رسیدگی شود به دلیل آن شده است تا حدودی از یک مبارزه مشترک امروز به خصوص در فرهنگ کار ” او می افزاید.

کارگاه انجام خواهد شد در استودیو کافی نور طبیعی به شرکت کنندگان فرصت به اجازه رفتن از محیط های سمی آنها را به عادت کرده اند.

اگر شما مایل به پیدا کردن صلح درونی و از بین بردن خود را از استرس های روزمره شما می تواند بخشی از این موسیقی خواب نیمروز. کلیک کنید در اینجا بیشتر بدانید.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر