احساس گرما مارک زوکربرگ را با حقوق مدنی گروه تحریم Facebook

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل با حقوق مدنی گروه های سازماندهی اخیر تبلیغ تحریم. سون Hoppe/تصویر داد via Getty Images

Facebook درآمد تبلیغ را یک شیب این ماه به عنوان صدها نفر از مارک های اصلی را در روزهای اخیر اعلام کرد که آنها در پیوستن به تحریم های سازمان یافته توسط فعالان مردمی و توقف تبلیغات خود را بر روی پلت فرم تا زمانی که رسانه های اجتماعی غول جبران آن مشکل سیاست در بیان نفرت و اطلاعات غلط.

در حالی که تحریم ها ممکن است قابل توجهی را دندانه در شرکت درآمد مارک های جهانی مانند پپسی و کوکا کولا علنا خواستار پلت فرم برای تغییر یک معامله بزرگ است. و پس از یک تیم از Facebook مدیران موفق به صحبت کردن با کسانی که تبلیغ از آن مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در نهایت توافق کردند که ملاقات با حقوق مدنی گروه پشت تحریم و شنیدن آنچه که آنها می خواهند یک سخنگوی تایید آمریکا در اواخر روز سه شنبه.

آن گروه از جمله ضد افترا, لیگ, NAACP, رنگ تغییر و خواب غول راه اندازی یک کمپین به نام “توقف نفرت برای سود” در ژوئن 17, درخواست Facebook تبلیغ برای جلوگیری از هزینه های این شرکت سیستم عامل به طوری که به فشار Facebook به اقدام در بیان نفرت و اطلاعات غلط از جمله اخیر التهابی پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این کمپین تا کنون استخدام بیش از 100 شرکت کننده.

روز سه شنبه یک تیم از زوکربرگ بالا lieutenants از جمله رئیس بازاریابی جهانی راه حل های کارولین Everson و سیاست عمومی مدیر نیل Potts برگزار حداقل دو جلسه با خروج تبلیغ در هر ساعت و در تلاش برای به دست آوردن آنها را به ماندن. اما تبلیغ کاملا unfazed.

“آن را به سادگی در حال حرکت” یکی از تبلیغات های اجرایی که با حضور این مذاکرات به رویترز گفت از Facebook موضع در مقابله با محتوای مضر.

همچنین نگاه کنید به: فناوری بزرگ مدیران صحبت کردن در جورج فلوید قتل—پس از آن آمد مقاومت

تحریم سازمان باید یک لیست طولانی از دیگر خواسته های بیش از حد. علاوه بر بازنویسی محتوای سیاست آنها نیز می خواهید Facebook به استخدام یک C-سطح اجرایی با حقوق مدنی تخصص انجام یک شخص ثالث حسابرسی از گفتار نفرت و اطلاعات غلط به بازپرداخت به مشتریان که در تبلیغات نشان می دهد تا در کنار محتوای نامناسب (حتی اگر آن را بعدا حذف شد) و ارائه تعصب آموزش به انسان محتوای مدیران در میان چیزهای دیگر.

تا کنون Facebook تنها توافق به حسابرسی درخواست. این شرکت گفت: در اوایل این هفته که آن را انجام ممیزی از آن سخنرانی نفرت کنترل زیر برنامه های اعلام شده در هفته گذشته شروع به برچسب زدن ارزش خبری دارند اما محتوای مضر مانند توییتر به تازگی.

همچنین در روز سه شنبه با الهام از افزایش تبلیغ خروج سه سناتور دموکرات رابرت منندز Mazie Hirono و مارک وارنر—با ارسال نامه ای به زوکربرگ به طور خاص با در نظر گرفتن موضوع با Facebook نقش را قادر می سازد سفید supremacist گروه به استخدام اعضای و سازماندهی نژادپرستانه حوادث از طریق پلت فرم آن است. در این نامه از آنها خواسته Facebook به افشای اطلاعات در این شرکت در تلاش برای مبارزه با تبعیض و سفید برتری. زوکربرگ خواهد شد و تا تاریخ 10 ژوئیه برای پاسخ به سناتورهای.

زمانی که زوکربرگ در دیدار با تحریم, سازمان, Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ و رئیس محصول افسر Chris Cox نیز در جدول. “ما در حال انتظار برای شنیدن و نگاه کردن به جلو به این فرصت را به ادامه گفت و گو” یک Facebook سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>