اداره کسب و کار کوچک می خواهد به مطمئن شوید که هیچ کسب و کار بزرگ کوچک می خورد شرکت ناهار دوباره. متی Horwood/گتی ایماژ

تحت فشار عمومی و خشم بیش از ده ها تن از داد و ستد عمومی شرکت ادعا بیش از 300 میلیون دلار از coronavirus امداد وام در نظر گرفته شده برای mom-and-pop مغازه ها و اداره کسب و کار کوچک (SBA) صادر شده و راهنمایی های جدید در روز پنج شنبه درخواست آن دسته از شرکت های بزرگ برای بازگشت وجوه و مطمئن شوید که به درخواست بدون استحقاق از دور دوم از محرک دولت فدرال در مورد به رها کردن.

دو دور کم بهره بخشایش وام آمد و به عنوان بخشی از چک Protection Program (PPP) تحت مراقبت تصویب قانون در اواخر ماه مارس است. این برنامه ایجاد شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد در حالی که کسب و کار کرکره در طول بیماری همه گیر.

همچنین نگاه کنید به: Shake Shack می شود 10 میلیون دلار COVID-19 وام کسب و کار کوچک—سپس تصمیم به بازگشت به آن

SBA گفت: شرکت های تقاضا برای تسکین بودجه باید تضمین کند که وام لازم است که آنها هیچ دسترسی به دیگر منابع مالی است.

“وام گیرندگان هنوز هم باید گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام ضروری” دولت در آژانس گفت. “بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه است.”

در اوایل این هفته گزارش آسوشیتد پرس و مورگان استنلی نشان داد که حداقل 75 عموم معامله شرکت های دریافت بودجه از PPP تا حدودی باعث اولیه 350 $میلیارد دلار وام استخر به حداکثر فقط در دو هفته. رستوران های زنجیره ای از جمله لرزش کلبه رستوران استیک روت کریس و Potbelly فروشگاه ساندویچ در میان دریافت کنندگان. (Shake Shack دریافت کرده است که 10 میلیون دلار از PPP در روز دوشنبه گفت: این امر بازگشت پول پس از موفقیت در بالا بردن $150 میلیون دلار بودجه جدید را از طریق فروش سهام.)

“هر وام گیرنده است که برای اعمال یک PPP وام قبل از صدور این هدایت و repays وام به طور کامل در 7 مه سال 2020 تلقی خواهد شد توسط SBA ساخته شده اند مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب” SBA گفت.

روز چهار شنبه در مجلس سنا به تصویب یک لایحه به تزریق اضافی $310 میلیارد به PPP به طوری که کسب و کارهای کوچک که از دست رفته دور اول نرم افزار می تواند یک ثانیه تغییر دهید. این لایحه تنظیم شده است به تصویب در مجلس بعد پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de