FDA ترک کردن در شرکت های فروش ساختگی Coronavirus مواد مخدر

این تصویر ایجاد شده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نشان می دهد بررسی مرفولوژیکی مورفولوژی به نمایش گذاشته شده توسط coronaviruses از جمله رمان coronavirus عنوان علت شیوع بیماری تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در سال 2019, 2020. اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ

باور نمی کنم هر کسی که می گوید آنها برای درمان بیماری های کروناویروس چرا که وجود دارد هیچ کدام نشده است. روز دوشنبه غذا و داروی آمریکا (FDA) گفت: ارسال نامه هشدار به هفت شرکت از جمله یک اجرا توسط کشیش تلویزیونی جیم باکر ترغیب آنها برای جلوگیری از فروش تایید نشده coronavirus مواد مخدر و درمان محصولات.

محصولات در سوال شامل چای اسانس و عصاره گیاهان دارویی و نقره کلوئیدی. و هدف شرکت: حیاتی نقره Quinessence آروماتراپی Xephyr (انجام کسب و کار به عنوان N-Ergetics), GuruNanda, زنده کردن جامع درمانگاه گیاهی امی و جیم باکر نشان می دهد.

همچنین نگاه کنید به: به عنوان Coronavirus-آمار کشتی اسکله در منطقه خلیج امریکا Tech Hub وارد ‘مستند’

“FDA نظر فروش و ارتقاء جعلی Covid-19 محصولات به عنوان یک تهدید برای بهداشت عمومی” FDA کمیسر Stephen M. هان گفت: در یک اطلاعیه در روز دوشنبه. “ما باید تهاجمی نظارت برنامه ای است که به طور معمول نظارت بر منابع آنلاین برای سلامت تقلب در محصولات به خصوص در طول یک قابل توجه مسئله بهداشت عمومی مانند این یکی.”

“در حال حاضر وجود دارد این است که سطح بالایی از اضطراب بیش از پتانسیل گسترش coronavirus” کمیسیون تجارت فدرال رئیس جو سیمونز در بیانیه ای گفت از طریق FDA. “آنچه ما نیاز نداریم در این وضعیت شرکت های preying در مصرف کنندگان ترویج محصولات با جعلی پیشگیری و درمان ادعا می کند.”

FDA یک سازمان تحت وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آن را تا به شکل یک صلیب-آژانس نیروی کار اختصاص داده شده را از نزدیک نظارت بر بازار به صورت جعلی و گمراه کننده محصولات مرتبط با جدید کروناویروس. با کمک از فروشندگان عمده نیروی کار حذف بیش از سه ده آنلاین لیست جعلی محصولات درمان.

جیم باکر نشان می دهد که تاثیر گذار ترین نام تجاری در میان هدف شرکت در روز دوشنبه هشدار ترویج یک “راه حل نقره” در یک قسمت در 12 فوریه که مهمان Pema Chodron ادعا کرد که قادر به از بین بردن برخی از گونه های coronavirus. پرسید: اگر نقره راه حل موثر خواهد بود در برابر COVID-19 coronavirus Chodron پاسخ داد: “بیایید می گویند آن نشده است و تست شده بر روی این گونه از coronavirus” Chodron گفت: در این قسمت وقتی پرسیده شد که اگر راه حل های موثر در Covid-19 به طور خاص. “اما آن را تست شده بر روی گونه های دیگر از coronavirus و از آن شده است قادر به از بین بردن آن در عرض 12 ساعت است.”

هفته گذشته نیویورک دادستان کل Letitia جیمز دفتر فرستاده بس-و-دست برداشتن منظور جیم باکر سفارش او را به توقف تبلیغات نقره ای راه حل برای درمان coronavirus.

راه حل این است که در دسترس برای فروش در جیم باکر نمایش سایت. نشان می دهد و دیگر شش شرکت در FDA لیست دو روز برای پاسخ به این آژانس فدرال هشدار.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید FDA Covid-19 واکسن و یا مواد مخدر در بازار اگرچه چند شرکت های زیست فناوری در فرایند توسعه و تست امیدوار کننده مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>