مد آگاهانه به دنبال فراتر از پزشکی فروشگاه های عرضه و گوشه ای داروخانه ها برای دریافت ماسک خود را از طراحان برتر. MLADEN آنتونوف/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان نگرانی های بهداشتی اطراف شیوع چین coronavirus موشک وار رفتن در سراسر جهان, به طوری که فروش فیلتر ماسک صورت. Coronavirus یک برنامه ویروس بنابراین می توان آن را گسترش مردم سرفه و عطسه. از صبح روز جمعه شده اند وجود دارد حداقل 636 مرگ و میر ناشی از این ویروس با بیش 31,000 موارد در 25 کشور جهان است.

تحت شرایط فعلی چینی مقامات بهداشت باید آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک های صورت که در حداقل دو استان چین در تلاش برای مهار این ویروس.

همچنین نگاه کنید به: بیل گیتس اهدا $100M برای مبارزه با کروناویروس—اما چین آن را قبول?

در ایالات متحده این ویروس شایع است به اندازه کافی برای این کار معقول احتیاط برای همه. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در حال حاضر توصیه به استفاده از ماسک و در میان عموم مردم. بدون در نظر گرفتن داروخانه ها در سراسر کشور از نیویورک به تگزاس فروخته اند از ماسک صورت. در آمازون تامین کنندگان فولاد برای هر دو ماسک و N95 ماسک (که فیلتر کردن ذرات هوابرد) بوده است backorder.

به عنوان ناظر گزارش هفته گذشته, ماسک های در نظر گرفته شده برای کسانی که در حال حاضر بیمار برای محدود کردن گسترش ویروس. ماسک باید مورد استفاده قرار گیرد بیشتر به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد و برای محافظت از دیگران از خود میکروب ها.

مد آگاهانه به دنبال فراتر از پزشکی فروشگاه های عرضه و گوشه ای داروخانه ها برای دریافت ماسک خود را از طراحان برتر. در هفته گذشته قسمت از Saturday Night Livecast عضو بون یانگ متوقف شده توسط ‘آخر هفته به روز رسانی به بازی یک شخصیت تبلیغات “باربری فولاد ماسک” به بهم زدن سرگرم کننده در روند.

در حالی که در واقعیت باربری ممکن است در واقع فروش این محصولات در بازار و تقاضا نشان می دهد شاید آنها باید. مد ماسک معروف بوده است و در آسیا برای مدتی به دلیل آلودگی آب و هوا را تغییر دهید و بهداشت و سلامت دیگر می ترساند. این صنعت شده است توسط دو شرکت های ایالات متحده: 02Today و Vogmask.

سان فرانسیسکو-بر اساس Vogmask که راه اندازی در سال 2011 تبدیل به یکی از بازیکنان بزرگ در کسب و کار. Vogmask آغاز شد در درجه اول برای برانگیخت جشنواره در صحرا اما به سرعت اقتباس به خدمت برای سلامت و انسانی بحران. با توجه به بورسی به ویژه پس از سال 2018 اردوگاه, آتش, کشنده ترین و مخرب ترین آتش سوزی در کالیفرنیا تاریخ Vogmask شاهد افزایش فروش به 10 زمان خود را در سطح طبیعی است. Vogmasks یک N99 فیلتر کربن فیلتر لایه و یک بازدم شیر. آنها در حال حاضر به فروش 35 ماسک های مختلف با تغییر الگوهای ساخته شده از میکرو و مواد آلی.

O2Today مستقر در سالت لیک سیتی یوتا نیز شاهد افزایش در خرید و فروش خود را O2SafeAir ماسک. در واقع در حال حاضر تمام محصولات این شرکت به فروش می رسد. شیک و شخصی صورت ماسک طراحی شده توسط هلندی محصول طراح مارسل سرگردان شده است که در پشت قابل توجه پروژه های شرکت اعم از KLM و پوما به Louis Vuitton. این ماسک عبارتند از: اسانس مه و پیشنهاد شخصی عطر. آن است که هنوز روشن نیست که جدید ماسک در دسترس خواهد بود.

ماسک می تواند کمک به محدود کردن کسانی که در حال حاضر بیمار از گسترش این ویروس بیشتر است. مقامات بهداشتی مانند دکتر سلین Gounder بالینی دستیار استاد در دانشگاه دانشکده پزشکی و بیمارستان بلوو و میزبان پادکست آمریکایی تشخیصنشان می دهد که در علاوه بر این به ساخت مطمئن شوید که مراقبان و بیمار, ماسک, همه باید ادامه شستن دست های خود را و نگه داشتن دست عفونی مانند Purell به آسانی در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im