فاروق عبدالله منتشر تومان 1 cr از MPLAD برای مبارزه با COVID-19

Farooq Abdullah releases Rs 1 cr from MPLAD to combat COVID-19

سرینگر: همایش ملی حامی فاروق عبدالله با همسر خود Mollie عبدالله (L) و پدر صفیه عبدالله (ص) صحبت می کند به رسانه های خود ایمنی عمومی عمل می کنند (PSA) لغو شد توسط J-K دولت در Gupkar اقامت در سرینگر جمعه, مارس 13 سال 2020 است. فاروق عبدالله بازداشت شد در اوت 5, 2019, ساعت قبل از دولت اتحادیه اوراق ویژه وضعیت جامو و کشمیر و باز دولت به دو سرزمین های اتحادیه. (PTI عکس)

سرینگر: کنفرانس ملی حزب رئیس جمهور و نماینده از سرینگر فاروق عبدالله در روز شنبه منتشر شد یک مقدار Rs 1 کرور از اعضای پارلمان محلی منطقه توسعه (MPLAD) صندوق برای مبارزه با COVID-19 تهدید در جامو و کشمیر.

از این 50 تومان lakh شده است اختصاص داده شده برای Sher-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS) سرینگر و lakh 25 تومان برای هر Budgam و Ganderbal مناطق یک حزب در بیانیه ای گفت:.

عبدالله همچنین تهدیدی تلاش های مشترک برای جلوگیری از coronavirus از گسترش در قلمرو اتحادیه.

جانباز کشمیری رهبر شده بودند در بازداشت به مدت هفت ماه پس از ابطال ماده 370 در کشمیر بود که هفته گذشته منتشر شد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>