کشاورز کمک می کند تا پونا پلیس کاهش هزینه ضد عفونی تونل از 5 لاخ به تومان 8,500

با استفاده از سخت افزار و تجهیزات آبیاری نازل و ایده های نوآورانه Ahmednagar را رامش Hirve ساخته شده تونل در فقط 1.7 درصد از هزینه های نقل قول شده توسط کارشناسان صنعت!

Despite افزایش Coronavirus موارد ترافیک مدنی و پلیس هنوز هم در حال آمدن به کار برای اطمینان از غیر نظامیان نمی گام از خانه های خود و حتی اگر آنها به دنبال اجتماعی فاصله.

اما از اواخر پرسنل پلیس در پونا شد گزارش به وظیفه خود نگران روز را دنبال کنید. با COVID-19 موارد مثبت در افزایش ماهاراشترا طبیعی است برای آنها را عصبی می شود.

بنابراین برای افزایش اعتماد به نفس و بهداشت اقدامات Suhas Bawache معاون کمیسر پلیس (DCP) پونا تصمیم به راه اندازی sanitising تونل در ایستگاه های پلیس در حوزه قضایی است.

تنگنا ثابت به هزینه ها و مدت زمان نصب و راه اندازی تونل. پس از پرس و جو متوجه شدم که صنعتی کارشناسان تعیین قیمت هر واحد در مورد Rs 5 لاخ و برآورد دوره ساخت و ساز در حدود یک هفته است.

خوشبختانه یک کشاورز چرخش در این sanitiser تونل کاهش قیمت هر واحد فقط 8,500 تومان و کاهش دوره ساخت و ساز به کمتر از دو ساعت!

آبیاری تاکتیک آمد که به پونا پلیس را نجات:

Pune police covid-19 lockdown
(L) یک واحد ساخته شده و (R) یک افسر پلیس از آن استفاده می کند. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رامش Hirve

رامش Hirve یک کشاورز است و اجرا می شود یک کشاورزی مشاوره در Ahmednagar. Bawache که همچنین دارای یک پس زمینه در بخش کشاورزی است که یکی از دوستان او.

زمانی که DCP به نام Hirve در صبح روز 4 آوریل بحث نوسان نسبت به sanitising تونل.

صحبت کردن بهتر هند (TBI), Hirve می گوید: “او به من اطلاع داد در مورد بالا نقل قول از sanitising ایستگاه. DCP می خواستم برای دیدن اگر وجود دارد هر راه برای به دست آوردن هزینه های پایین. راه sanitising ایستگاه با این نسخهها کار شبیه به چگونه foggers کار در خانه های پلی (یک نوع گلخانه ای) و از آنجایی که من تا به حال دانش و آگاهی عملی در مورد دومی, همه چیز کار می کرد.”

تفکر روی پای خود کشاورز به آزمایشی پیشنهادات را sanitising ایستگاه با استفاده از پی وی سی لوله foggers و یک باطری ماشین. راضی با راه حل DCP Bawache خواسته او را به پایین آمدن به پونا برای نظارت بر کار ساخت و ساز.

صحبت از TBI DCP Bawache سهام “غبار اثر است که اغلب مورد استفاده در پلی خانه و این چیزی بود که ما در اینجا به دنبال. یک بار Hirve رسیده پونا ما با هم به طراحی یک ساختار است که با استفاده از قدرت نازل به تولید دانه های خیلی ریز قطرات مایع است. ما خوشحال بودند با این طرح به دلیل هزینه کل در آمد به زیر 10 ، 000 تومان.”

برای تسریع این روند سخت افزار فروشگاه باز شد به طور موقت و بسیاری از مغازه داران به فروش می رسد خود را به لوله های نازل و فلکس فقط در نیمی از قیمت با قصد کمک به ایمنی پلیس در طول COVID-19 مستند.

“این فقط برای رفتن به یک محاکمه بنابراین هیچ یک از ما خواست برای کمک هزینه. اولین واحد ساخته شده در یک قیمت اسمی. بهترین قسمت این بود که آن بنا شده بود و فقط در یک ساعت و نیم و در عین حال آزمایشی اجرا شد موفقیت کامل!” او اطلاع.

پس از این پیروزی Hirve محاسبه هزینه های واقعی از ساختمان واحدهای مشابه. از جمله تجهیزات با کیفیت خوب و اضافه کردن هزینه نیروی کار هزینه یک sanitisation تونل آمدند تا در مورد 8,500 تومان, او به این نتیجه رسیدند. فقط حدود 1.7 درصد از هزینه نقل صنعتی توسط کارشناسان!

چگونه Sanitising ایستگاه کار:

اسکلت از تونل ساخته شده است با استفاده از لوله های پی وی سی. فلکس تابلو با آرم ماهاراشترا پلیس و سایر اطلاعات استفاده می شد به عنوان پرده در هر دو طرف و به دیوار دیگر ، لوله های نازک با foggers اجرا در بالای ساختار و یک راه حل از sanitising مواد شیمیایی مخلوط با آب اجرا می شود از طریق لوله.

“شیمیایی ارائه شده توسط وزارت بهداشت و بقیه هزینه شد منتقله توسط اداره پلیس. شما راه رفتن را به sanitising ایستگاه و foggers پوشش شما در یک غبار از راه حل است. پرسنل پلیس و دیگران هنوز هم در اماکن عمومی نیاز به استفاده از آنها اغلب پس از آن بسیار مهم برای ساخت این در هزینه و زمان کمتر” Hirve می گوید TBI.

DCP راه اندازی دو تونل است. یکی برای 5 فوت عرض 8 فوت و 6 فوت قد هزینه 8500 تومان. نوع دیگر (20 فوت عرض 20 فوت و 20 فوت) ساخته شده بود به جای اتومبیل ها و کامیون ها و هزینه های نزدیک به 30000 تومان.

Pune police covid-19 lockdown
این تیم می ایستد در مقابل یک ضد عفونی ایستگاه برای وسایل نقلیه. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رامش Hirve

در حال حاضر مردم از Satara Ahmednagar و جاهای دیگر در ماهاراشترا را خواستار شده است Hirve درخواست در مورد مشخصات تونل.

صحبت کردن در مورد پوسته پوسته شدن عملیات DCP Bawache اطلاع که حداقل 17 واحد نصب شده اند در پونا تا کنون. “بیش از 1500 نفر از طریق آنها عبور در هر روز است. هر یک از پرسنل پلیس تحت صلاحیت این دادگاه ها مورد نیاز است به استفاده از تونل در ابتدا و انتهای خود وظیفه و حداقل یک بار در میان است.”

کومار ghadge می یک بازرس پلیس که با استفاده از این تسهیلات می گوید پونا آینه “ما قادر به افتراق بین مظنونین و افراد سالم و نیز نگران خانواده های ما. ممکن است که من می تواند انجام این ویروس در صفحه اصلی. در چنین شرایطی sanitising تونل است برای ما. ما در حال حاضر می توانید انجام وظایف ما بدون ترس.”


همچنین بخوانید: COVID-19 تلفنی آغاز شده توسط پونه دوستان ایدز 900 سالمندان و نیازمندان در 6 روز!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>