طرفداران ‘پرستار’ هیجان زده به عنوان اصلی بازیگران Reunites به صورت مجازی همه گیر عملکرد

طرفداران محبوب تلویزیون سریال کمدی پرستار بچه هیجان زده به یاد بگیرند که بازیگران اصلی خواهد دوباره برای آنچه که به نام مجازی همه گیر عملکرد. بازیگران نمایش استعداد بازیگری خود را به عنوان آنها در یک جدول جزئیات اصلی اسکریپت نشان می دهد که باقی می ماند محبوب طرفداران در سراسر جهان از 27 سال پس از نخستین نمایش CBS Television.

سری خالق و تهیه کننده Fran Drescher نشان داد اخبار هیجان انگیز با Instagram followers on مارس 31.

تایید بازگشت به تلافی اصلی خود نقش عبارتند از اعضای بازیگران همراه با شخصیت آنها به تصویر کشیده شده در این مجموعه است. Fran به عنوان Fran خوب; Charles Shaughnessy به عنوان ماکسول شفیلد; دانیل دیویس به عنوان نیلز; Lauren Lane به عنوان C. C. Babcock; Nicholle Tom به عنوان مگی شفیلد; بنیامین Salisbury به عنوان برایتون شفیلد; Madeline Zima به عنوان Gracie شفیلد; رنه تیلور به عنوان سیلویا خوب و راشل شاگال به عنوان والری Toriello.

نیز درگیر خواهد بود Fran سابق شوهر و شریک تولید Peter Marc Jacobson که به او کمک کرد ایجاد یاد سری و پایه آن از شخصیت های به عنوان به خوبی به عنوان آهنگساز ان همپتون Callaway, دیدی Rescher (نقطه نقطه) و جاناتان قلمدان (دنی).

تجربه خواهد بود جریان از طریق زوم. آن نیز خواهد شد ارسال شده در تاریخ Sony, تصاویر صفحه یوتیوب.

“خنده بهترین دارو است! بنابراین در این زمان به چالش کشیدن پیتر و من فکر می کردم آیا آن را نمی بزرگ اگر ما هم کشیده اصلی بازیگران ‘پرستار’ به صورت مجازی بخوانید خلبان گفت:” Drescher در بیانیه ای که توسط انواع.

Fran سپس نام این عملکرد “یک بار در یک عمر” برای طرفداران نشان می دهد در سراسر جهان است که در انزوا و می تواند با استفاده از برخی می خندد. او سپس توضیح داد که جمع آوری تمام دیرین او را بگیرید و یاد دهید با هم به هر یک از آنها یک آسانسور. او امیدوار است برای عملکرد است که آن را برای نشان می دهد طرفداران اختصاص داده شده به عنوان به خوبی.

برای طرفداران که هنوز هم نمی تواند به اندازه کافی از این شخصیت های محبوب, Fran در حال حاضر در حال توسعه یک مرحله تولید پرستار بچه: یک موسیقی جدید برای برادوی است.

طرفداران عاشق این ایده از مراسم ها و به اشتراک گذاشتن شادی خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. پرستار بچه زد CBS از سال 1992 از طریق 1999.

“در این زمان من نیاز به سازمان دیده بان پرستار بچه. می دانم که نشان می دهد به من کمک کرد از طریق بار دشوار در زندگی من” اظهار داشت: پیرو یکی از بازیگر زن از اخبار هیجان انگیز است.

“من به نام سگ من برایتون پس از B. شفیلد!” گفت: یک دوم از طرفداران نشان می دهد.

“سازمان دیده بان همه شما را در هر شب. بسیاری از زمان من می دانم که تمام گفت و گو است. برای من این یک کلاسیک نشان می دهد که همیشه خنده دار بود من عاشق لوسی” اعلام کرد یک سوم بیننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>