فن ” بازیگر تبدیل می شود پرستار به مبارزه COVID-19

بمبئی: بازیگر Shikha رسیده بود که دیده می شود در, Shah Rukh Khan را در سال 2016 فیلم فن ” اتحاد پیوست BMC-اجرای بیمارستان در بمبئی برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

Shika شده است داوطلبانه به عنوان پرستار در یک BMC-اجرای Hinduhrudaysamrat Balasaheb Thackeray تروما مرکز در بمبئی Jogeshwari.

لازم به ذکر است که قبل از ساخت یک حرفه ای در فیلم Sakshihas در رشته پرستاری از Vardhman Mahavir کالج پزشکی و Safdarjung بیمارستان در دهلی نو.

بازیگر طریق Instagram تصویری گفت: او را به پیوستن به مبارزه علیه مرگبار COVID-19 و “همیشه وجود دارد برای خدمت به کشور” و به دنبال نعمت از مردم است.

این “Kaanchli” بازیگر نیز خواست مردم با پزشکی درجه پزشکان و غیر پزشکان برای پیوستن به نیروهای علیه مرگبار بیماری همه گیر.

نگاهی به او Instagram پست در اینجا:

بسیار مسری ویروس آلوده بیش از 1000 نفر و مرگ و میر رسیده 29 سراسر کشور است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>