مشهور عبور در Abbey Road در لندن, کانون با گردشگران به دنبال دیدن و تمدد اعصاب به معروف بیتلز آلبوم, پوشش, است که در نهایت قادر به دریافت مقدار مورد نیاز کار رنگ به عنوان شهر تعطیل میان گسترش coronavirus.

به عنوان نیویورک پست صفحه شش گزارش در لندن شهرداری خدمه وارد در عبور به تصویر کشند خطوط سفید که تبدیل شده بود ترک خورده و پژمرده در طول سال. مشهور عبور در مقابل Abbey Road Studios که در آن بیتلز ثبت شده خود را در سال 1969 آلبوم Abbey Road منطقه ای که به طور معمول دارای ترافیک سنگین پا.

اما با جمعیت رفته و لندن مقامات بستن شهرستان در امید کاهش گسترش coronavirus خدمه قادر به تکمیل کار بدون قرار دادن یک توقف به این منطقه گردشگری است. سخنگوی شورای شهر وست مینستر گفت: نگهبان که نقاشی را لمس یو پی اس بسیار مورد نیاز و اضافه کرد که خدمه مطمئن ساخته شده به پایبندی به روش های توصیه شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“این بسیار شلوغ عبور گورخر و ما repainted خط نشانه گذاری برای اطمینان از دید و افزایش ایمنی برای رانندگان و عابران پیاده است. پیمانکاران ما به دنبال دولت مشاوره در محدود کردن گسترش COVID-19 از جمله اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها.”

در این گزارش اشاره کرد که ابی راه عبور اعلام شده بود از یک سایت از اهمیت ملی توسط دولت بریتانیا در سال 2010 به معنی آن فقط می تواند تغییر با تصویب مقامات محلی.

بریتانیا نهاد در سراسر کشور shutdown در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در نظر گرفتن مشاوره از کارشناسان پزشکی در ممنوعیت گروه گردهمایی و دعوت از مردم برای ماندن در خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است. این به معنای گسترش انتقال ویروس از طریق نگه داشتن بیمارستان سیستم از غرق شدن با قربانیان.

این ویروس هنوز زده بریتانیا سخت با هر دو پرنس چارلز و نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای COVID-19 این هفته است.

برخی از اعضای بیتلز و خانواده خود را در حال انجام بخشی خود را برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این ویروس. عنوان صفحه شش گزارش جورج هریسون پسر Dhani اعلام کرد که چوب زیر گهواره بنیاد اهدای $500,000 به MusiCares Coronavirus صندوق امداد و ایجاد یک “نور درونی چالش” دعوت طرفداران به اشتراک گذاری آنها را پوشش می دهد از بیتلز آهنگ “نور درونی” با درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه.

جدید درخشان برای مشهور عبور دیده می شود در جاده ابی, وب کم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im