حیدرآباد: تماس UIDAI عمل صدور اعلامیه به 127 نفر در حیدرآباد به عنوان غیر قانونی و خلاف قانون اساسی بر اساس شهر تمرین وکیل صادر شده است اخطار قانونی تحت عنوان “منافع عمومی” سوال حق از اسناد و مدارک از شهروندان است.

این حقوقی صادر شده به اتحادیه کابینه وزیر امور دفتر, رئیس UIDAI و همچنین به آن دفتر منطقه ای در حیدرآباد می گوید که قانع کننده شهروندان به تولید تابعیت اسناد کاملا بی جا و غیر قانونی و خلاف قانون اساسی.

این UIDAI است که ورزش قدرت خود را تحت Aadhaar عمل 2016 و در هیچ جا در Aadhaar عمل به قانون در مورد تولید تابعیت اسناد و مدارک. این Aadhar کارت مقامات اعمال صلاحیت آن توسط سوء استفاده از آن قدرت قانونی و یا می گویند بیش از صلاحیت این دادگاه ها.

تابعیت اسناد و مدارک برای هر شهروند از طریق اطلاعیه صادر شده تحت Aadhar, قانون 2016 و مقامات Aadhar و اتحادیه دولت باید حق ندارد برای درخواست تابعیت اسناد به عنوان همان است که غیر قانونی و ناقض قانون اساسی هند است.

این UIDAI کردم هیچ قدرت تحت قانون یا هر قانون به تصمیم می گیرید که کسی که availed اند که Aadhar شماره کارت که آیا او و یا او یک ملی هند. صدور مقامات بیش از صلاحیت آن به فرض صلاحیت یا نه صاحب Aadhar شماره کارت به داوری ملیت.

“اعلامیه های صادر شده برای شهروندان باید فورا خارج شود وضعیت به دنبال تولید تابعیت اسناد کاملا بی جا و غیر قانونی” گفت: مدافع Khaja Aijazuddin. من قصد به یک فایل پیل قبل از دادگاه عالی هند مدافع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de