Peter Thiel said Bitcoin is the gold in cyber age.

Peter Thiel متعلق به 44.7 میلیون Facebook سهام در زمان آن IPO در سال 2012. الکس ونگ/گتی ایماژ

دره سیلیکون میلیاردر نگر Peter Thiel نوشت: برای اولین بار چک را به Facebook در سال 2004 زمانی که این شرکت فقط سه فرد, خوابگاه اتاق, راه اندازی, راه اندازی شده توسط مارک زوکربرگ. این شرکت رشد قابل توجه در سال های پس از ساخته شده Thiel نمایی ثروتمند. اما در سال های اخیر سرمایه گذار شده است بی سر و صدا برش روابط با رسانه های اجتماعی به عنوان غول عمومی آن شهرت و اعتبار رنج می برد و سود چشم انداز dims.

به عنوان یک جدید, SEC تشکیل پرونده نشان داد در هفته گذشته Thiel ریخته 80 درصد از خود را در حال حاضر خطر کوچک در Facebook حدود 11 میلیون دلار ارزش از طریق دو معاملات. فروش چپ او را تنها با 9,948 سهام Facebook یا 0.000004 درصد از این شرکت به ارزش 2 میلیون دلار از Facebook قیمت بسته شدن در روز دوشنبه.

همچنین نگاه کنید به: مارک زوکربرگ است که خسته از سالانه خود با چالش های شخصی

Thiel سرمایه گذاری دلار 500.000 در Facebook در تابستان سال 2004 پس از جلسه با زوکربرگ و cofounders کریس هیوز و Dustin Moskovitz در سان فرانسیسکو. او حتی خرید زوکربرگ یک ماشین جدید—یک بلاگ SUV هیوز به یاد می آورد در یک مقاله شخصی در سال گذشته—به جای جیپ در Facebook مدیر عامل شده بود و رانندگی.

هشت سال بعد وقتی Facebook ظ عمومی در نزدک در سال 2012 Thiel متعلق به 44.7 میلیون سهم و یا 2.5 درصد از این شرکت است. که خطر خواهد بود به ارزش حدود 10 میلیارد دلار امروز, اگر او تا به حال فروخته شده هر سهم در طول سال.

گزارش شده است که Thiel یک آواز حامی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016 شد یکی از مشاوران کلیدی پشت Facebook بحث محتوای سیاست به واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی. اما به نظر می رسد که حتی خود صالح متفکر مانند Thiel نمی تواند نشستن هنوز هم زمانی که اعتراض عمومی شروع به نیش می زنند به Facebook خط پایین.

ماه گذشته Facebook گزارش در سه ماهه چهارم درآمد که هزینه ها در سال 2019 افزایش یافته بود 51 درصد از سال گذشته عمدتا به دلیل سرمایه گذاری های انجام شده برای بهبود امنیت و حریم خصوصی بر روی پلت فرم. در تماس با سهامداران زوکربرگ هشدار داد که تا سال 2020 در حال رفتن به یک “شدید سال” به عنوان شرکت خود را برای آماده 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im