Facebook, Twitter, Tik Tok در میان شرکت های بزرگ بیرون کشیدن از SXSW با توجه به Coronavirus نگرانی

Facebook, Twitter, and Tik Tok مسلما بزرگترین سه شرکت رسانه های اجتماعی که همه بیرون کشیده و از جنوب با جنوب غربی (SXSW) جشنواره است. بسیار شبیه به جهانی در کنفرانس توسعه دهندگان (GDC) قبل از آن جشنواره است و تلاش برای حفظ شرکت کنندگان به کل جهان است که گریبانگیر ترس و پارانویا اطراف coronavirus. توییتر یکی از اولین شرکت های به اعلام آن را نمی خواهد حضور در SXSW با توجه به تنوع. Facebook ندارد به صبر طولانی برای طوطی تصمیم گیری.

“با توجه به نگرانی های مربوط به coronavirus شرکت و کارکنان را نمی خواهد شرکت در SXSW این سال است.”

رسانه های اجتماعی غول پیکر در حال برنامه ریزی برای ارسال حداقل 12 از آن بالاتر یو پی اس به SXSW به منظور به نظر می رسد در پانل و در مذاکرات سالانه فیلم و موسیقی و فن آوری جشنواره است. این جشنواره می گیرد از 13 مارس تا آوریل 22 و تکنولوژی غول به سادگی احساس به عنوان اینکه coronavirus همه گیر خواهد بود کوبیده خواهد شد در 10 روز آینده.

توییتر گفت: آن را نمی خواهد ارسال شود هر کسی به منظور تطابق با آن سفر کسب و کار جهانی بان کی مون در این بیماری فراگیر در سراسر جهان است. GDC که قرار بود میزبان برخی از بزرگترین شرکت های بازی های ویدئویی در جهان دیدم شبیه برداشت در هفته گذشته. که کنوانسیون بود که میله میله به جای 16 مارس مارس 20 اما پس از یک موج از مجریان و شرکت های لغو ظاهر خود GDC دهندگان اعلام کردند که با به تعویق انداختن و امید به برگزاری این رویداد بعد از آن در تابستان است.

a thumbprint is displayed on a mobile phone as the logo for the Twitter social media network is projected onto a screen
  لئون نیل / گتی ایماژ

در روز سه شنبه حتی برجسته تر شرکت های فن آوری به دنبال سرب از Twitter و Facebook با توجه به Mashable. Tik Tok, اینتل, Vevo و Mashable خود را به همه اعلام کرد که لغو رزرو در SXSW به دلیل coronavirus نگرانی.

در حالی که شرکت های فن آوری شده اند برجسته ترین pull-outs آنها به مراتب از تنها لغو شد. حتی SXSW سخنران اصلی و نویسنده Tim فلک اعلام کرد در توییتر او نبود رفتن یا نه. او در مورد خطرات او فکر خواهد بود در حال حاضر از 100 ، 000 نفر تمام فرز مورد در حالی که رمان coronavirus تهدید هنوز هم خود را ارائه شده است.

“پس از فکر زیاد, من لغو شد من حضور در SXSW. من عاشق SXSW اما من باور نمی رمان coronavirus می تواند موجود باشد و به نظر من یک int’l رویداد از 100K+ مردم به عنوان یک خطر بزرگ برای شرکت کنندگان و کل شهر داده شده محدود ICU تخت و غیره.”

فلک در ادامه به درخواست Austin شهردار استیو آدلر به فکر می کنم در مورد آنچه اثر که بسیاری از مردم در معرض این بیماری می تواند انجام دهد. نویسنده مشهور به دادگاه تجدید نظر به آدلر به فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از مردم بیمار شدن خواهد نادیده گرفتن هر گونه منافع مالی از این جشنواره است. همانطور که در حال حاضر SXSW شده است لغو شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>