Facebook تلاش می کند به جای Infinite در هند به عنوان ما تبلیغ تحریم بدتر

Infinite در تاریخ 30 ژوئن را تکذیب کرد به اشتراک گذاری اطلاعات در هند کاربران با دولت چین پس از دهلی نو ممنوع wildly محبوب برنامه با استناد به امنیت ملی و نگرانی های حریم خصوصی. SAJJAD HUSSAIN/خبرگزاری گتی ایماژ

Facebook در روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را نورد Instagram حلقه بتا-مرحله تصویری از ویژگی های به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “Infinite کلون” پس از معرفی آن در اواخر سال گذشته به بیش از 160 میلیون Instagram کاربران در هند.

Instagram حلقه اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فرم کوتاه ویدئوها (تا 15 ثانیه طولانی) و به اشتراک گذاری با مخاطبان هدف. از ویژگی های است که در حال تست در برزیل و فرانسه و آلمان.

هند اجرای آمد و تنها چند روز پس از دهلی نو اعلام کرد یک پتو ممنوعیت گوشی های چینی نرم افزار های بسیار محبوب Infinite و WeChat زیر یک نظامی مرگبار برخورد بیش از یک مرز اختلاف اوایل ماه گذشته.

حادثه وقوع نزدیکی هند و چین مرز در هیمالیا کوه در ژوئن چپ 20 سربازان هندی کشته و تعداد نامعلومی از تلفات در طرف چینی. تعهد تلافی دولت هند ممنوع 59 برنامه های تلفن همراه ساخته شده توسط شرکت های چینی دو هفته بعد با استناد به نگرانی های امنیت ملی.

این برنامه بودند “سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند” هند وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات گفت: در بیانیه مورخ 29 ژوئن. “تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر متخاصم به امنیت ملی و دفاع از هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند است که یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری.”

Facebook رد گمانه زنی که Instagram گسترش است چیزی برای انجام با هند Infinite بان کی مون گفت: این تنها یک گام طبیعی در این شرکت تصویری استراتژی است. “فیلم را تشکیل می دهند بیش از یک سوم از تمام [Instagram] پست در هند” رئیس Facebook, هند, Ajit Mohan به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. در حدود نیمی از کسانی که فیلم های 15 ثانیه و یا کوتاه تر Facebook محصول رئیس Vishal Shah اضافه شده است.

به دلیل آن است که ممنوع در چین و هند Facebook بزرگترین بازار توسط تعداد کاربر در حالی که هند بود Infinite بزرگترین بازار خارج از چین — به عنوان 2019 برنامه تا به حال بیش از 200 میلیون کاربر در کشور است. Facebook می بیند از این فرصت برای تحکیم جایگاه خود را در بازار و نیاز به انجام این کار بیش از هر آمریکایی دیگر شرکت رسانه های اجتماعی آن را به عنوان از دست دادن بزرگ از مشتریان تبلیغات سمت چپ و راست در آمریکا با توجه به تحریم بیش از آن در دست زدن به سخنرانی نژادپرستانه و اطلاعات غلط.

زوکربرگ را شهادت در کنگره آمریکا در اواخر این ماه در طول یک جلسه در تکنولوژی انحصارات.

در روز سه شنبه, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و چند تن از خود بالا lieutenants از جمله افسر ارشد عامل شریل سندبرگ برگزار شد یک جلسه با سازمان از #StopHateForProfit کمپین که باعث شده صدها نفر از مارک های به تعلیق تبلیغات در Facebook سیستم عامل است. این نادر است برای زوکربرگ برای دیدار با حقوق مدنی گروه های میلیاردر ساخته شده یک استثنا این بار در یک پیشنهاد از جان گذشته برای سرکوب تبلیغ تحریم.

اما حقوق مدنی رهبران شرکت کننده در این نشست به تشریح بحث به عنوان “ناامید کننده” گفت: Facebook نمی ارائه پاسخ روشن به خواسته های خود.

“در این مرحله ما انتظار داشتند که به برخی از پاسخ روشن به توصیه های ما در جدول قرار داده است. و ما آنها را” Color تغییر رئیس جمهور رشاد رابینسون گفت: در یک کنفرانس خبری بعد شنبه.

“این کاملا روشن در جلسه امروز ما که مارک زوکربرگ و Facebook تیم هنوز آماده نیست به آدرس تند و تیز نفرت در پلت فرم خود را” جاناتان ” Greenblatt, مدیر عامل ضد افترا لیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>