Facebook (شاید مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد) است که ساخت ‘جهانی درآمد اولیه’ در Covid-19

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به طرح به 1000 دلار برای هر خانوار آمریکایی برای دریافت از طریق coronavirus بیماری همه گیر. درو Angerer/گتی ایماژ

چه کسی می توانست تصور می کردند که نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ را دور از ذهن پیشنهاد به دست هر آمریکایی ماهانه اساسی جهانی درآمد از $1,000 خواهد تبدیل به یک واقعیت در برخی از گوشه و کنار کشور در آن زمان از یک بیماری همه گیر?

در روز سه شنبه, Facebook گفت: آن را به 1000 دلار پاداش به آن 45,000 کارمند در سراسر جهان برای کمک به آنها را از طریق شیوع کروناویروس. این خبر برای اولین بار در گزارش اطلاعات به نقل داخلی, یادداشت فرستاده شده توسط مدیر عامل مارک زوکربرگ.

همچنین نگاه کنید به: چگونه به کار از خانه تولیدی در طول یک بیماری همه گیر: نکات

Facebook گفت: این جایزه است که به منظور پوشش هزینه های اضافی متحمل شده توسط کارکنان که کار از راه دور مانند راه اندازی دفاتر خانه و مهد کودک صرف.

اما کسانی که بیشتر نیاز به صندوق اضطراری خواهد بود سمت چپ از برنامه است. Facebook گفت: این جایزه تنها در دسترس خواهد بود به کارکنان تمام وقت و نه پیمانکاران. این شرکت توضیح داد که پیمانکار کارگران را در حفظ و دریافت دستمزد با وجود کاهش ساعت کار “که به عنوان شما می توانید تصور کنید که بسیار معنی دار تر از یکی کردن پرداخت” یک Facebook سخنگو گفت: رهگیری.

Facebook به صورت تمام وقت کارکنان پرداخت شد متوسط حقوق سالانه $228,651 در سال 2018 به گفته این شرکت در آخرین ثانیه پر کردن.

خارج Facebook را فوق العاده خوبی پرداخت می شود نیروی کار کاخ سفید است که خانههای گلی خالی مشابه حرکت به $1,000 برای برخی از آمریکایی ها به سهولت شوک اقتصادی از Covid-19. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او در مذاکرات با رهبران کنگره برای قرار دادن با هم یک اجرا برنامه.

در ضمن دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز است پیشنهاد دادن 2000 دلار به ازای هر خانوار در هر ماه است. “ما نیاز به ارائه مستقیم 2000 دلار پرداخت نقدی به هر خانوار در امریکا برای مدت بحران به ارائه آنها را با کمک آنها نیاز به پرداخت صورتحساب خود را و مراقبت از خانواده خود را” ساندرز گفت: در طول یک livestream رویداد در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>