ماسک صورت به فروش می رسد در همه جا به عنوان Coronavirus گسترش می یابد—اما واقعا کار می کنند?

ماسک صورت می تواند به افزایش خطر بیمار شدن اگر نه فرسوده به درستی. جاستین سالیوان/گتی ایماژ

به عنوان Covid-19 coronavirus گسترش در سراسر جهان و sickens دهها هزار نفر از مردم روز به روز ماسک صورت باید همه از ناگهانی تبدیل به منابع کمیاب در سطح جهان فروش در داروخانه ها و در Amazon.com به طور یکسان.

در چین که در آن رمان ویروس آلوده بیش از 70000 نفر کشته و بیش از 2000 پوشیدن ماسک صورت در حال حاضر بالفعل ضرورت برای هر کسی که به نفس کشیدن در فضای عمومی است. کشورهای دیگر به تازگی شاهد افزایش coronavirus موارد از جمله کره جنوبی و ایران و ایتالیا نیز با عجله به اصرار عموم قرار داده و در صورت ماسک هنگام بیرون رفتن.

همچنین نگاه کنید به: مد ماسک های صورت هستند که در کانون به عنوان Coronavirus بحران رشد می کند

اما واقعا کار می کنند? با توجه به ایالات متحده سلامت کارشناسان و مقامات پاسخ این سوال تا حد زیادی بستگی دارد در چه نوع چهره شما می پوشند. به عنوان یک راهنمای عمومی هر چند در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) به شما توصیه می شود برای پوشیدن یک ماسک صورت مگر اینکه گفت: برای انجام این کار توسط یک دکتر.

“CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله Covid-19,” آژانس فدرال گفت: در آن سایت اشاره کرد که در صورت ماسک ها تنها توصیه می شود برای کسانی که نشان می دهد ممکن است Covid-19 علائم مانند سرفه و تب و مراقبان در تنظیمات.

به جای شستن دست و غالبا مراتب بیشتر از روش های موثر برای حفظ این ویروس دور CDC گفت.

“داده ها در اثر از ماسک برای جلوگیری از تنفسی عفونت ویروس بسیار روشن است” اندرو استنلی Pekosz یک استاد دانشگاه جانز هاپکینز’ بلومبرگ دانشکده بهداشت گفت: سلامت در روز پنج شنبه.

که گفت:, ماسک صورت باقی می ماند یک انتخاب محبوب برای بسیاری از افراد به دلیل نگرانی که coronavirus می تواند قبل از حمل یک فرد را نشان می دهد علائم است که می تواند تا 14 روز.

اما کارشناسان بهداشت و احتیاط که همه ماسک صورت به همان اندازه موثر در فیلتر کردن Covid-19 و که با پوشیدن یک راه اشتباه در واقع می تواند افزایش خطر بیمار شدن.

عمومی فولاد ماسک را بسیار کمی در مسدود کردن ذرات کوچک پناه دادن به این ویروس Pekosz گفت. یک نوع خاص از ماسک شناخته شده به عنوان N95 ماسک بسیار موثر است اما تنها زمانی که فرسوده به درستی.

“یک N95 ماسک است که عملی ترین. آن متوقف می شود 95 درصد از ذرات اندازه معینی” Pekosz توضیح داد. “وجود دارد یک N99 ماسک که بلوک 99 درصد از ذرات اما این ماسک را دشوار است به پوشیدن برای مدت زمان طولانی به دلیل آن است که سخت به تنفس از طریق آن است.”

“اگر [یک ماسک صورت] است نه نصب شده در سمت راست شما به اشتباه با آن” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: قبل از خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه در روز چهارشنبه. “شما در حال رفتن به لمس صورت خود, است که در شماره 1 راه شما در حال رفتن به بیماری نجس است دست لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>