گسترش مستند تا پایان ماه مبارک رمضان: مسلمان فعال به

PM

دهلی نو: مولانا آزاد ملی اردو دانشگاه (MANUU) صدراعظم و مسلمان فعال Firoz بخت احمد نوشته است به نارندرا نخست وزیر اصرار او را به گسترش در سراسر کشور مستند تا پایان مقدس مسلمانان ماه رمضان در 24 مه به منظور “کنترل coronavirus منحنی”.

احمد نیز فراوان عذر خواهی کرد برای اعمال برخی از مسلمانان که گفته می شود زیاده روی در حملات پزشکان, پلیس, بهداشت و درمان کارگران در مکان های مختلف.

پرداختن به مودی به عنوان “گزيده و رویایی نخست وزیر هند” احمد گفت که “overenthusiastic” مسلمان را پرتاب احتیاط به باد و سازماندهی بزرگ افطار گردهمایی با وجود coronavirus تهدید.

“باید مراقبت شود که مستند نیست باید برداشته شود تا مارس 24 روز هنگامی که ماه رمضان به پایان می رسد. اگر آن را برداشته در مارس 3, زمانی که تاج خواهد بود رسیدن به اوج خود در هند overenthusiastic مسلمانان (به عنوان دیده می شود در مورد غیر قابل کنترل Tablighi Jamat ع) شروع خواهد شد ازدحام بازارهای برگزاری افطاری احزاب و جمع نماز, به افزایش, به, تاج, خوشه با سرپيچي از نخست وزیران آموزش و در نتیجه ابطال دولت هرگز-می گویند مرگ سخت کار می کنند. این است که من بسیار فروتن تسلیم” احمد نوشت و در این نامه است.

“به عنوان یک مطیع قانون مسلمان عذرخواهی من از طرف همه کسانی که متعلق به جامعه در قرنطینه در هند غرقه شدن در خشونت علیه پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی پلیس صفایی karamcharis و غیره,” او اضافه شده است.

“من سر آویزان است در شرم هر زمان که من می بینم به شدت محکوم اعمال تف بدرفتار در مبتذل شیوه ای با کارکنان بیمارستان (به ویژه پرستاران) در حال اجرا برای jugular از پزشکان و پرتاب بطری های ادرار و گسترش همکاری ها برای درمان coronavirus” فعال بیشتر اضافه شده قبل از او امضا کرده به عنوان “وفاداری, Firoz بخت احمد”.

هند COVID-19 شمارش رسیده 12,759 روز پنج شنبه از جمله 420 مرگ و میر. دولت منع همه انواع اجتماعات از جمله در داخل مکان های عبادت در سراسر کشور تا این مستند به پایان می رسد.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>