کارشناسان پاسخ: چگونه می توان آلی کمپوست & کود در خانه

تعجب کنید که چگونه برای شروع خود را کمپوست پروژه راست در خانه ؟ در اینجا پاسخ!


ما اغلب دریافت ایمیل از خوانندگان درخواست شک و تردید در مورد آزمایش های خود را با زندگی پایدار. بنابراین در اینجا یک بخش اختصاص داده شده به شما TBI را عذاب عمه’ برای همه چیز سبز است.


Tخود را در هفته یکی از خوانندگان ما می خواستم به می دانم که چگونه به آلی کمپوست و کود, در خانه به نگه داشتن خانه خود را در باغ آشپزخانه سالم و شاد.

به خود پاسخ سوال ما رو Manvitha ردی مالک از HomeCrop به قرض دادن او مشاوره.

ردی است که یک مؤمن در حال رشد خود را, میوه ها, گیاهان و سبزیجات به خصوص در یک روز و سن که در آن بسیاری از ما غذاهای آلوده با کود شیمیایی و آفت کش ها. در اینجا یک مفصل پایین کردن در مورد چگونه به مراقبت از باغ خود را به راه راست.

دستورالعمل نحوه کمپوست

organic compost

را انتخاب کنید یک بن: هر چیزی از یک استفاده نشده ظرف پلاستیکی به یک جعبه مقوا کار می کند. اگر شما با استفاده از یک کاغذ مبتنی بر ظرف مانند مقوا خط آن را با روزنامه به جذب رطوبت از لایه برداری. اگر آن است که یک ظرف پلاستیکی مطمئن شوید که شما ایجاد سوراخ های کوچک در اطراف ظرف برای هوادهی.

اضافه کردن مواد: نه همه چیز را می توانید به بن کمپوست. “بله گفتن به سبزی تکه پوسته حیاط زباله (بریده های چمن برگ), روزنامه کود قهوه و فیلتر. در حالی که اقلام مانند گوشت یا محصولات حیوانی (استخوان ماهی و تخم مرغ و کره و ماست و غیره) زغال سنگ خاکستر علف های هرز یا تخم علف های هرز و فضولات حیوان خانگی هستند و هیچ” ایالات ردی.

لایه بندی روند: اولین لایه یک چهارم ظرف را با برگ های خشک/ روزنامه بریده و شاخه (قهوه ای زباله). این را جذب رطوبت از زباله های آشپزخانه. سپس لایه سبزی خود را لایه برداری قهوه (سبز زباله) در بالا از برگ های خشک. پوشش زباله های آشپزخانه با قهوه ای زباله دوباره تا ظرف پر است.

اضافه کردن ترش و دوغ یا کشک (نه بیش از حد) به عنوان آنها مملو از میکروب است که kickstart روند شکست.

ترک ظرف کنار 4-5 هفته و کمپوست آماده خواهد شد.

دستورالعمل برای ساخت کود در خانه

organic compost

ردی سهام چهار راه های سریع به کود در خانه است که به سختی هر زمان و تلاش است.

پوست موز: موز سرشار از پتاسیم است. آنها همچنین حاوی کلسیم و فسفر مناسب برای fertilising گل و گیاهان و میوه است. شما می توانید دفن پوست موز در خاک در پایه گیاهان خود را و اجازه می دهد آنها را به تجزیه. شما همچنین می تواند یخ خود را بیش از حد رسیده موز و سپس دفن آن در کنار گیاهان خود را. و یا ایجاد یک اسپری توسط خیساندن پوست موز در آب به مدت سه روز و سپس اسپری گیاهان خود را و یا نهال برای اضافه کردن مواد مغذی مورد نیاز. این هم یک دستور عالی برای گیاهان.

قهوه: این ویژه کود برای گل ادریسی و magnolias اما شما همچنین می توانید استفاده از آن را در سبزیجات خود را برای کمک به آنها را رشد می کنند.

“کار خود را در زمینه قهوه به خاک در پایه گیاهان و قهوه را باد کردن این گیاهان به سمت راست! آن را فوق العاده غنی از نیتروژن اما اطمینان حاصل شود که شما نمی اضافه کردن بیش از حد آن را به عنوان ممکن است به نوبه خود خاک اسیدی مضر برای گیاهان,” او اضافه می کند.

پوسته تخم مرغ کود: پوست تخم مرغ حاوی مقدار زیادی از کلسیم کمک می کند که با رشد سلولی گیاهان خود را. کمبود کلسیم خاک اغلب می تواند منجر به های مختلف باغ فجایع. شما می توانید از خرد کردن با استفاده از پوست تخم مرغ و سپس دفن آنها در خاک است. و یا شما می توانید یک اسپری با 20 پوسته و یک گالن آب.

“جوش پوسته در آب فقط برای چند دقیقه و سپس ترک به مدت یک شب. فشار پوسته و اضافه کردن آب به یک بطری اسپری اسپری به طور مستقیم بر روی خاک” سهام ردی.

آب پخت و پز: این یکی دیگر از عالی, در خانه, کود. این مواد مغذی بسته به آنچه شما را آب پز. سبزیجات و برنج و تخم مرغ و پاستا و سیب زمینی و اسفناج در حال تمام مواد غذایی شما می توانید جوش و استفاده از آب از پخت و پز آنها را به عنوان کود برای گیاهان خود را.

ساخت کمپوست و کود, در خانه ساده و موثر است. و چه بهتر از زمان برای انجام آن از در قرنطینه.


همچنین بخوانید: COVID-19: 21 سرد چیزهایی که شما می توانید سعی کنید در 21 روز را در خانه!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>