Avanee جین که باعث رشد کیت سهام چگونه خشک برگ و گیاه باغچه خانهها می توانید صرفه جویی در آب در باغ خود را و کمک به سلامت از خاک خود را.


ما اغلب دریافت ایمیل از خوانندگان درخواست شک و تردید در مورد آزمایش های خود را با زندگی پایدار. بنابراین در اینجا یک بخش اختصاص داده شده به شما TBI را عذاب عمه’ برای همه چیز سبز است.


Urban شیوه زندگی به ارمغان آورده است با آن بسیاری از تغییرات. برخی خوب و برخی بد است. اما یک حزب که از دست داده است در ما نیاز به اتخاذ شهری “راه زندگی” محیط زیست است. تاثیر اعمال ما بوده و عمیقی در زمین و برخی از این تغییرات هستند که قابل مشاهده به دیگران است. مثلا خاک اطراف ما خانه های خود را از دست داده باروری با توجه به شایع استفاده از مواد شیمیایی-لادن در خانه, تمیز کردن محصولات و ثابت آلودگی هوا.

به سعی و رفع این مشکل Riti Ranjan ساکن بنگلور در تماس با ما در این هفته درخواست او چگونه می تواند مالچ حیاط او را برای احیای مرده خاک وجود دارد.

expert answers mulch

در شرایط ساده مالچ یک باغبانی تکنیک پوشش خاک با آلی یا معدنی مهم برای ایجاد شرایط مطلوب برای این گیاه برای رشد است. در اینجا ما به اشتراک گذاری راهنمایی در مالچ ارگانیک ایجاد شده با استفاده از برگ های خشک و علف و خاشاک چوب که پوشش خاک محافظت از آب از تبخیر و تجزیه به شکل کود برای گیاهان است.

مالچ می تواند کاملا روی حیله و تزویر, به خصوص اگر شما در حال تلاش دست خود را در آن برای اولین بار. پس به ما کمک راهنمای Riti ما تماس Avanee Jain — بنیانگذار Upaj یک برچسب است که به فروش می رساند رشد-کیت که باغبانی آسان است. هر کیت همراه با دانه, کوکوپيت, یک زیست تخریب پذیر گلدان و کود آلی; همه شما نیاز به آب گیاهان را به طور منظم. اما این بار ما گفتگو در مورد مالچ خاک و احیای گیاه حفظ اکسیر.

که باید با مالچ?

expert answers mulch

Riti مسئله این بود که این باغ از محل او منتقل شده بود کشت برای ماه می باشد. به عنوان یک نتیجه است که از خاک تبدیل شده بود کمتر حاصلخیز است. او سعی کاشت بذر و نهال اما هر یک از آنها درگذشت تشنه مرگ نابهنگام. و مالچ یک راه حل او می بیند برای این مشکل است.

ما متخصص Avanee موافق است.

او می گوید که در حالی که اضافه کردن مالچ به خاک مرده است یک راه خوب برای احیای آن مالچ نه محدود به باغبان رو به این موضوع است. “هر کسی که می خواهد به صرفه جویی در آب باید مالچ گیاهان گلدانی خود را کشاورزان و دیگر فضاهای که در معرض خاک. مالچ به شکل یک پوشش بر روی خاک است که به نوبه خود کمک می کند تا در صرفه جویی در مصرف آب از تبخیر. مالچ همچنین کمک می کند تا صرفه جویی در ریشه از سوختن با توجه به این بعد از ظهر گرم تابستان خورشید. این می افزاید: ارزش مقدار ماده آلی به خاک باغ خود را. هر کسی که می خواهد به افراط در احیا کننده باغبانی شیوه باید مالچ. این است که یک سهم کوچک شما می توانید از خانه خود را به باغ به بحران آب و هوا ، ” گجرات بر اساس کارآفرین سهام.

چگونه به مالچ?expert answers mulch

  • با شروع حفاری و بیرون کشیدن علف های هرز و چندساله ریشه از زمین. مطمئن شوید که شما را فقط ناشی بلکه بیرون کشیدن ریشه های علف های هرز نمی مجددا.
  • در حال حاضر اگر شما در حال کاشت یک باغ جدید ایجاد بستر برای گیاهان با خاک مرطوب کمپوست و کوکوپيت. اگر شما مطمئن نیستید در مورد باروری خاک را امتحان کنید این کود طبیعی ساخته شده از کود گاو و گاو ادرار, در میان دیگران.
  • اگر شما همسایه, همسایه خیابان و غیره. باید درختان کنید جمع آوری کاهش یافته است برگ های خشک. همچنین جمع آوری نهال چمن, گیاه, مواد باغچه خانهها و چوب و خاشاک. آنها خود را مالچ. در صورتی که شما لازم نیست که هر یک از این خرید برخی از مالچ مواد از نزدیکترین مهد کودک.
  • هنگامی که تخت ساخته شده است, گسترش مالچ به طور مساوی بر روی آن. مالچ باید بین 1 تا 2 اینچ قد بلند است. “برای گیاهان گلدانی اضافه کردن حدود 2 اینچ از مالچ در بالای سطح خاک” سهام Avanee.
  • حفظ آبیاری گیاهان به عنوان شما همیشه. این مالچ ارگانیک را حفظ خواهد کرد آب از تبخیر بنابراین در چند هفته شما متوجه خواهد شد که گیاهان نیاز به آب کمتر است.
  • “قادر به مالچ به صورت منظم جمع آوری برگ افتاده برش چمن و هرس درختچه های بزرگتر ریز از پوست درخت افتاده. حفظ یک کیسه بزرگ یا بزرگ درام. هنگامی که آن را کامل است شما می توانید آن را به عنوان یک لایه ضخیم در اطراف ساقه گیاهان. مطمئن شوید که شما پوشش سطح خاک در معرض اطراف کل تخت. اگر قطعات بزرگ در نظر بگیرید و برش/خرد/خرد آنها را به قطعات کوچک. آن را می سازد آن را نگاه شسته و رفته و حتی” Avanee می گوید بهتر از هند است.

مالچ یک ایده عالی برای شهری باغبان پس از آن حفظ آب می افزاید: به باروری خاک نگه می دارد و از رشد علف های هرز. ما امیدواریم که این نکات به شما کمک کند خود را به باغ سرسبز و پر رونق است. اگر شما نیاز به هر گونه کمک و یا راهنمایی های عملی در مورد زندگی پایدار سهم پرس و جو خود را با ما در contact@thebetterindia.com.


همچنین بخوانید: بازسازی خانه خود را ؟ رفتن سبز با این 10 پایدار ایده های مبلمان


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de