کارشناس پاسخ: می توانید یک مزرعه هیدروپونیک تواند یک کسب و کار خوب? در اینجا چگونه!

Rahul Dhoka بنیانگذار Acqua مزارع و Mamatha Jahnavi بنیانگذار Hydrilla Aquaponics, به اشتراک گذاری, چگونه هیدروپونیک می تواند یک منبع درآمد خوب و آنچه شما باید انجام دهید برای راه اندازی مزرعه خود را!

ما اغلب دریافت ایمیل از خوانندگان درخواست شک و تردید در مورد آزمایش های خود را با زندگی پایدار. بنابراین در اینجا یک بخش اختصاص داده شده به شما TBI را عذاب عمه’ برای همه چیز سبز است.


Tخود را هفته ما دریافت یک ایمیل از آراویند V درخواست در مورد عملکرد و دامنه کسب و کار به صورت هیدروپونیک.

برای پاسخ به آراویند سوال ما رسیده به دو کارشناسان: Rahul Dhoka یک متخصص در زمینه هیدروپونیک و بنیانگذار Acqua مزارع چنای و Mamatha Jahnavi بنیانگذار Hydrilla Aquaponics است که در بنگلور.

هر دو آنها را گسترش داده اند منافع خود را در هیدروپونیک به یک مدل درآمد; در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند!

1) شروع به کوچک

در حالی که Rahul و Mamatha گسترش یافته هیدروپونیک به یک کسب و کار هر دو از آنها آغاز شده و با علاقه به باغبانی و کشت و تجربه در مقیاس بسیار کوچک.

“من همیشه توصیه مبتدیان برای شروع با یک پروژه آزمایشی و تمرین قبل از رفتن تجاری می گوید:” Mamatha.

“همیشه بهتر است برای انتخاب کردن برای کوچکتر از گیاهان مانند ریحان و tulsi هنگامی که شما در حال شروع است. به این ترتیب شما خواهید آموخت که چگونه این روش کار می کند. همچنین مهم است به جشن کوچک برنده قبل از اینکه شما سر کردن به رفتن, تجاری,” او اضافه می کند.

“برای من از آن آغاز شده به عنوان یک سرگرمی. مفهوم باغبانی عمودی مرا رو و من خوشحالم که من می توانم به طور کامل لذت بردن از تمام مراحل قبل از من وارد تجاری طرف می گوید:” Rahul.

Rahul که رشد می کند بیش از 6000 گیاهان امروز یک مجموعه است که شامل عجیب و غریب, ایتالیایی, ریحان, carom (ajwain) نعناع و اسفناج و کاهو و کلم و یک میزبان از سبزیجات و گیاهان.

“به جای جمع آوری اطلاعات در مورد هیدروپونیک کشف به سمت عملی است. شروع با 2 یا 10 زمینی سیستم و دریافت به دانستن تکنیک. هنگامی که شما از آن آویزان گسترش خود را هیدروپونیک باغ” او می افزاید.

2) صرفه جویی و درآمد با هیدروپونیک

“یک سوال است که اغلب ناشی از این است که چرا ما باید برای انتخاب کردن هیدروپونیک بیش باغبانی ارگانیک. پاسخ آن بسیار ساده است. هیدروپونیک نیاز به 90 درصد آب کمتر از خاک مبتنی بر کشاورزی ارگانیک و پس از پرمصرف به طور مستقیم تغذیه به گیاه شما همچنین می خواهید یک عملکرد بهتر” توضیح می دهد که Rahul.

اما بزرگترین مزیت این است که هیدروپونیک نمی کشد تا مقدار زیادی از منابع مانند فضا و آب است که می تواند به نوبه خود به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول. طیف گسترده ای از گیاهان که Rahul رشد می کند تنها در 80 فوت مربع از فضای این است که بهترین مثال از این است.

“اگر یک کارخانه نیاز به 60 روز به رشد در خاک های مبتنی بر کشاورزی, کشاورزی هیدروپونیک نیاز به نیمی از زمان و شما دو عملکرد با بسیار کمی آب” Rahul توضیح می دهد.

هیدروپونیک تولید و به فروش می رسد در قیمت حق بیمه در بازار از آنجا که مردم در حال حاضر آگاهی از مزایای آن و می دانم که همه این روش ها بسیار بهداشتی است. این فرایند کاملا رایگان از مواد شیمیایی مضر و آفت کش ها پس از آن همیشه به فروش می رساند در یک قیمت بهتر از به طور منظم سبزیجات در بازار” توضیح می دهد که Mamatha.

3) آماده به صرف زمان

“هیدروپونیک همیشه باید به عنوان یک اولویت است. اگر شما می خواهید به گسترش تجاری در زمینه هیدروپونیک آن نیاز به مقدار زیادی از زمان و تعهد. شما کاملا نمی تواند درمان آن را به عنوان یک طرف کسب و کار” اشاره Rahul.

Rahul که ترک خود 9-5 میز کار به سرمایه گذاری به هیدروپونیک را صرف حداقل 4 ساعت در هر روز با گیاهان خود را.

“شما نیاز به صرف مقدار زیادی از زمان خود را با رعایت گیاهان و به دنبال هجوم آفات. شما همچنین باید بررسی کنید اگر آنها در حال دریافت مواد مغذی به اندازه کافی و آب. این یکی از قوانین طلایی هیدروپونیک” نتیجه گیری Mamatha.

ما امیدواریم که این پاک است تا تمام شک و تردید خود را و به شما انگیزه کافی برای سعی کنید از هیدروپونیک!

به دانستن بیشتر برای ما بنویسید [email protected]


همچنین بخوانید: 8 هیدروپونیک نوپا کمک به شهری سرخپوستان رشد مواد غذایی خود را!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>