منحصر به فرد: آنچه می رود به کلیک کردن ویروسی حیات وحش عکس که بی حس کردن جهان

Mithun عکاس پشت با شکوه و شوهر, Bagira و پلنگ و Sarosh لدهی که ایجاد توهم نوری با دو گورخر به اشتراک گذاری آنچه در آن طول می کشد به یک شکوفایی حرفه ای در عکاسی حیات وحش.

ارتقاء

Two خیره کننده گورخر صدای یورتمه رفتن اسب nonchalantly در افسانه پادشاهی ماسایی مارا در امتداد مرز تانزانیا در کنیا. Sarosh Lodhi, حیات وحش, عکاس آماده است با یک دوربین در انتظار آفریقایی کننده ی اکواينوس به nuzzle یا نوازش. چند شرکت مسافران را نیز به دنبال کت و شلوار.

دست هنوز چشم چسب به گورخر و پین افت سکوت.

در کسری از ثانیه او کلیک یک عکس خیره کننده ایجاد باور نکردنی توهم نوری.

مجازی توهم نوری از دو گورخر. منبع: Sarosh لدهی/Instagram

دو گورخر در حال ایستاده در مقابل هر یک از دیگر, اما این تصویر نشان می دهد که یکی سر چهار گوش با یکی از آنها به دنبال مستقیم به دوربین. این عکس ایجاد شده بزنید در رسانه های اجتماعی به عنوان آن را به سمت چپ شهروندان حدس زدن که سر متعلق به کدام گورخر.

نزدیک, صفحه اصلی, یکی دیگر از قابل توجه شات ویروسی رفت و در همان هفته.

از روی علاقه به عنوان برچسب ‘ابدی زن و شوهر’, کلئوپاترا, یک پلنگ سیاه همراه با همسر ‘Saaya’ یک پلنگ دیده می شود خیره مستقیما به لنز دوربین.

ابدی زن و شوهر است. منبع: Mithun ثانیه/Instagram

این سلطنتی عکس گرفته شده در زمستان سال 2019 در کارناتاکا را Kabini جنگل توسط Mithun ثانیه نیز یک عکاس حیات وحش. Mithun در زمان مسحور شات پس از انتظار به مدت شش روز در همان نقطه.

Sarosh به دانش دقیق از رفتار حیوانات به او کمک کرد تا ضبط آنچه دیگران نمی تواند. در ضمن برای Mithun آن موجب پشتکار و صبر و شکیبایی است که به وسیلهی او به تولید یک بار در طول عمر شات.

بهتر هند صحبت کرد به هر دو حیات وحش عکاسان به خودی دیدگاه های حیات وحش, عکاسی یک هنر و صنعت است که در حال حاضر تبدیل شدن به یک مد زودگذر به لطف رسانه های اجتماعی. ما همچنین درک می کنیم مشکلات و چالش های این “گران” مسیر شغلی و چگونه آن را کمک می کند تا ترویج حفاظت از حیوانات.

Mithun ثانیه (سمت چپ) Sarosh لدهی (سمت راست)

“در یک کلام عکاسی حیات وحش است که در مورد قرار دادن موضوع (حیوانات) بالاتر از هنر (عکاسی). شما می توانید سند حیات وحش و زیستگاه های خود را اگر شما فاقد صبر و شکیبایی است. به یاد داشته باشید در اینجا این موضوع را در کنترل خود می گوید:” Sarosh که یک گذار با نیکون.

Midhun می افزاید: “مهم ترین جنبه این است که احترام به حیوانات. لازم نیست آن را به عنوان طولانی خسته کننده صبر کنید اما به جای تمرکز بر هیجان و شور و هیجان است که آن را به ارمغان می آورد.”

چه آن را به یک عکاس حیات وحش?

منبع: Sarosh لدهی/Instagram

قبل از غواصی به نحوه بر با شکوه, عکس, مهم است به درک دلیل و یا انگیزه ورود به این زمینه آغاز شد که به عنوان یک نوع به سند حیات وحش است.

این هم به دلیل سرمایه گذاری های مالی بالا هستند در ابتدا و انتظار بازده بیهوده است. علاوه بر هدف گرفتن حیوانات خاص حرکات یا فریم آسان نیست برای به انجام رساندن با وجود همه تلاش در گرفتن حق و تجهیزات انرژی و زمان.

حتی اگر یک مدیریت را به تصرف خود رویای شات گرفتن قیمت مناسب آسان نیست. آن است که یک فرد ارتشی که در آن عکاس به بازار محصول خود را.

Mithun شیفته با حیوانات پادشاهی به عنوان یک کودک. پس پدر او یک جنگل رسمی او به معرفی حیات وحش و حفاظت از جنگل ها در مراحل اولیه است که بعد از خود را تحت تاثیر قرار مسیر شغلی.

منبع: Mithun ثانیه/Instagram

“اشکال از لکه های حیات وحش در جنگل های لذیذ جنوب هند در اوایل. من نمی خواهد ترک یک فرصت همیشه آماده بودن با دوربین دوچشمی به زل زل نگاه کردن در نمایش خیره کننده از طبیعت” او به یاد می آورد.

او رفت و به دنبال حیات وحش عکاسی به عنوان یک سرگرمی تا فارغ التحصیلی خود را در مهندسی الکترونیک. “تنها یک وجود دارد پس چرا چیزی است که به شما بی قید و شرط شادی و رضایت است. من معتقدم پدر و مادر من خریداری من دوربین و پریدند در سیاحت اکتشافی در افریقا از یک عمر است.”

اما ترک این حرفه که به شما می دهد یک درآمد پایدار است و نه یک قانون سخت و سریع می گوید: Sarosh که اجرا می شود کسب و کار خود را در ناگپور.

منبع: Mithun ثانیه/Instagram

او شروع به عکاسی از حیات وحش در 90s در زمانی که این فعالیت در جریان اصلی. یک فرصت مراجعه به Kanha ببر رزرو در Madhya Pradesh با یک دوست نشان داد زیبایی از حیوانات زندگی آزادانه در طبیعت است.

“ورود که جنگل شد یک جهان متفاوت وجود دارد هوای تازه یک خط تیره از اکسیژن و حرکت گربه وحشی گونه است. من اسیر یک ببر با یک نقطه و ساقه دوربین. هیجان و انتظار در حال توسعه رول دوربین و شاهد قاب جذب من به این نوع از عکاسی است. من می دانستم که من می خواستم به این تجربه عجله آدرنالین دوباره. پدر من تدریس اصول و این که چگونه سفر من آغاز شد.”

هر دو Sarosh و Mithun خود آموخته عکاسان که مشغول به کار پشتکار به سنگ تیز کردن مهارت خود را. عشق و علاقه خود برای کاوش در جنگل های گرفتن با شکوه ترین موجودات و آوردن آنها را زنده در یک عکس مشغول به کار در ساختمان های مربوطه خود را استخدام.

منبع: Mithun ثانیه/Instagram

چگونه یک ضربه شروع زندگی حرفه ای خود را?

“فقط دوربین خود را وارد کنید و جنگل و شروع به عکس گرفتن. یادگیری برای آشنایی با جنگل ها و حیوانات بر زمینه. اولین شات از یک مرغ آبی نشسته بر روی یک نیلوفر آبی به من آموخت زیادی است. رنگ پس زمینه و موقعیت پرنده و غیره تقریبا 90 درصد از شوت شد ظروف سرباز یا مسافر می گوید:” Mithun.

او هشدار می دهد جوانه زدن عکاسان به قصد درست برای کلیک کردن بر روی یک تصویر. تمرکز خود را بر روی قاب به جای چقدر پول آن را می توانید بوسیله اسباب گردنده از او می گوید.

برای دوربین مشخصات Sarosh توصیه می کند تحت دوره های عکاسی. “یادگیری تفاوت های ظریف از عکاسی و مشخصات چرخ دنده ها را فوق العاده به شما کمک کند در یک سناریو که این موضوع غیر قابل پیش بینی است.”

شرکت های موجود و اهداف. منبع: Sarosh لدهی/Instagram

البته با پیشرفت های تکنولوژیکی متنوع دوربین و لنز گزینه های اضافه شده بهره مند شوند.

عکاسی حیات وحش, هیچ شک است و به تدریج تبدیل به یک جریان اصلی حرفه ای با ظهور رسانه های اجتماعی, سفر امکانات و دسترسی به تجهیزات با تکنولوژی بالا. اما هر غنچه حیات وحش عکاس باید توجه داشته باشید از مسئولیت است که همراه با آن است.

این دو همچنین vouches برای داشتن یک سیستم پشتیبانی. آنها اعتبار خود را از اعضای خانواده که یک منبع ثابت از تشویق.

در مجموع هر دو از کارشناسان بر این باورند که شرط لازم برای این رشته این است که به اندازه کافی شور و شوق و احترام به حیات وحش است.

منبع: Sarosh لدهی/Instagram

چگونه به عمل در زمینه

Sarosh و Mithun تأکید دادن حیوانات در فضا در سرزمین خود است. مزاحم در فضای خود را می تواند به شدت تحت تاثیر رفتار این گونه و ایجاد زیستگاه اختلالات.

یکی دیگر از جنبه های مهم است که به گوش دادن به مردم محلی و راهنمایان گردشگری که به خوبی با منطقه و بسیاری از آن گونه است.

منبع: Mithun ثانیه/Instagram

اغلب عکاسان و یا گردشگران پارک وسایل نقلیه خود را به بلوک حیوانات برای به دست آوردن یک قاب کامل. در سال 2010 یک پلنگ مرده پیدا شد تحت شرایط مرموز در Bandhavgarh رزرو ببر, Madhya Pradesh. بعدا مشخص شد که چگونه یک وسیله نقلیه باعث شده بود آسیب های جدی به مادر سه توله.

در سال 2011 بی بی سی به دریافت تعداد زیادی از توپخانه ضد هوایی برای برگزاری تولد یک خرس قطبی با استفاده از برف مصنوعی است.

ارتقاء

“اگر شما نمی توانید تصویر از حیوانات شما به دنبال کلیک کنید, آیا نمی شود دلسرد و یا اتخاذ شیوه های غیر اخلاقی را با توجه به نیازهای شما. آیا نمی شود یک حیوان محور. بازگشت دوباره روز بعد و صبر در همان نقطه. کلیدی است برای نشستن و مشاهده است. آیا نمی شود uncaring خود را با نفرت اقدامات می گوید:” Sarosh که یک بار منتظر هفته برای گرفتن عکس از یک ببر جرعه جرعه آب از یک برکه.

منبع: Mithun ثانیه/Instagram

برخی دیگر از داس و don’ts:

  • قبل از ورود به بانک و یا جنگل مطالعه شخصیت متمایز از حیوانات وحشی. سپس مطالعه حیوانات و شناسایی آن آباد ترین نقاط. پایه فریم خود را در پیش بینی های خود را حرکت می کند.
  • پس از این مدل را نمی توان با توجه به دستورالعمل همیشه نگه داشتن دوربین آماده و نمی کمانچه با تنظیمات.
  • آیا پوشیدن لباس های روشن اما برای انتخاب کردن آنهایی که استتار شما با جنگل.
  • نه سرعت وسایل نقلیه حفظ سکوت برای جلوگیری از رفتن در گروه و آیا جمعیت حیوانات. به شدت جلوگیری از catcalling فریاد hooting و پخش موسیقی با صدای بلند.
  • نگاهی به دوربین دوچشمی به نقطه حیوانات و همیشه حفظ فاصله به اندازه کافی برای اهداف ایمنی. قرعه کشی امن خیالی خط مرزی.
  • حمل زباله به شما تولید شده اند. دور انداختن بطری های پلاستیکی و لفافه به شدت می تواند مانع زیستگاه طبیعی.
  • به دنبال دستورالعمل رزرو و اخلاقی در مورد کلیک کردن بر روی تصاویر وقتی حیوانات تغذیه یا تودرتو.

نقش عکاسی حیات وحش در حفاظت از حیوانات

منبع: Sarosh لدهی/Instagram

عکاسی حیات وحش نقش قابل توجهی در حفاظت از محیط زیست و از همه مهمتر گسترش آگاهی. در یک جهان که در آن دهانه توجه رشد, کوچکتر, یک عکس می تواند انتقال اطلاعات بیشتر به سرعت.

به عنوان مثال اخیر اینترنت ویروسی تصویری از فیل ها در تلاش برای ورود به جنگل ها به دلیل انسان ساخته شده موانع در تامیل نادو. آن ابرو مطرح شده در مورد انسان تجاوز در فضای خود را.

نیز به خوبی شات تصویر یا ویدئو می توانید آموزش مردم در مورد رفتار گونه های مختلف.

منبع: Mithun ثانیه/Instagram

“ما ممکن است به طور مستقیم کار می کنند نسبت به حفاظت از محیط زیست اما یادگیری در مورد گونه های مختلف و مشکلات خود را می توانید به ما کمک فاستر گفت و گو با جنگل مقامات و مردم محلی است. دانش ما می تواند کمک به تغییر سیاست و کاهش تعارض. حتی قرار دادن یک تصویر در رسانه های اجتماعی با حقایق در مورد حیوانات می تواند شگفتی انجام. ارسال یک تصویر از یک نسبتا ناشناخته و یا ناشناخته محل می تواند به تقویت گردشگری و به نوبه خود به نفع مردم محلی” اشاره Mithun.

او به طور گسترده با ادارات جنگل و حفاظت از برجسته اسفبار حیوانات و محلی شکار غیر قانونی بودن بزرگترین.

منبع: Sarosh لدهی/Instagram

پنج سال پیش Sarosh تاسیس حفاظت لنز و حیات وحش (پنجه) و مردم گروه به منظور بالا بردن آگاهی در مورد رفاه حیوانات و کمک به مردم محلی است. او می گوید: “ما در مورد مسائل مانند خطی توسعه در هزینه های طبیعت و یا زیستگاه های حیوانات و به شدت مدافع اقدامات کاهش. ما همچنین اجرای کمپین در گم شده و یا مجروح حیوانات, نقشه کشی, توجه مقامات.”

از کمک به مقامات با داده های عددی در حیوانات و مزایده عکس ها به جمع آوری پول برای رفاه مردم محلی این سازمان شده است درگیر در فعالیت های مختلف.

منبع: Sarosh لدهی/Instagram

علاوه بر این حرفه نیز آورده تغییرات در زندگی شخصی خود است. “من بسیار آگاهانه از مصرف انرژی و آموخته به تنظیم با شرایط آب و هوایی سخت. من صبر و تحمل قطعا افزایش می گوید:” Sarosh.

برای Mithun بزرگترین غذای آماده است که در لحظه زندگی می کنند. “حیوانات را به من آموخت که چگونه مهم زندگی است. آنها نگران نباشید در مورد آینده و یا نوزادان در مورد گذشته است. برای آنها مراقبت از امروز به اندازه کافی است.”

منبع: Mithun ثانیه/Instagram

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin Elektronik sigara