منحصر به فرد: ‘دونده پیچ و خم’ مدیر به انطباق اول پانزده زندگی هری اوت’

Wes Ball THE FIRST FIFTEEN LIVES OF HARRY AUGUST Amblin

Amblin است teaming با مدیر Wes Ball برای انطباق با تزئین sci-fi رمان برای صفحه نمایش بزرگ است. دیو J Hogan/گتی ایماژ

Amblin همکاران به دست آورد از ویژگی های حقوق فیلم به اولین پانزده زندگی هری مرداد, sci-fi, رمان نوشته شده توسط کلر شمال. آن را به دست John W. Campbell یادبود جایزه بهترین رمان علمی تخیلی و نامزد دریافت جایزه بود Arthur C. Clarke جایزه بهترین رمان علمی تخیلی.

رمان زیر یک مرد بارها و بارها متولد به همان زندگی که به یاد همه تجارب گذشته خود را به عنوان او به دنبال نجات جهان توسط کارتی به طور مشابه با استعداد رقیب که حاضر به هر گونه فداکاری برای رسیدن به یک خداگونه دانش است. Wes Ball (مدیر The Maze Runner حق رای دادن) را با لينک مستقيم. ملیسا اقبال (انسان, این نورس) با اقتباس از رمان برای صفحه نمایش بزرگ است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه ‘Trolls World Tour’ برجسته یک مدل جدید برای صنعت فیلم

نامزد جایزه اسکار پیت Czernin و گراهام برادبنت (Emma, سه تابلوهای تبلیغاتی خارج Ebbing میسوری) از طرح, تصاویر, که در اصل optioned است و توسعه این پروژه و جو Hartwick Jr (بلوز, The Maze Runner) از عجیب و غریب سرگرمی تولید خواهد شد. جب برودی Amblin همکاران رئیس جمهور از تولید و اندرو Calof, VP, خلاق امور نظارت خواهد برای استودیو.

بیش از سه فیلم توپ را در پیچ و خم دونده حق فروش یک ترکیب $925 میلیون نفر در سراسر جهان است. پس از آن نتیجه 39 ساله کارگردان شنود گذاشته شد برای انطباق Boom! کمیک سری موس نگهبان به بودجه یکی از ویژگی های فاکس اما دیزنی تصمیم به کنار گذاشتن این پروژه با توجه به بودجه نگرانی پس از کسب آن از استودیو. در ماه دسامبر گزارش شد که توپ در حال توسعه بود 20th Century جدید سیاره میمون ها فیلم تحت دیزنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>