پلاسما من اهدا شد و با توجه به اینکه 50 ساله بیمار است. او در یک پشتیبانی و پس از انتقال او شده است ونتیلاتور پشتیبانی می کند. امید این است که او خوب به زودی و با اعلام COVID-19 رایگان.

Whether ما آن را دوست دارم یا نه حداقل یک مکالمه در یک روز حول محور COVID-19; آن را گسترش بالقوه درمان و زندگی پست مستند. ضرورت به پیدا کردن یک درمان است که در همه ذهن ما است. در این زمان پلاسما درمانی که چند متحده در تلاش بوده اند تا امید.

23-سال Smruti Thakkar ساکن احمدآباد گجرات تبدیل به اولین زن برای اهدای پلاسما پس از درمان از COVID-19 با موفقیت.

بهتر هند (TBI) با Smruti که توضیح آنچه در این روند بود که چگونه او احساس می کرد و به همین دلیل افرادی که جنگیدند و برنده در برابر COVID-19 باید رو به جلو برای اهدای پلاسما, اگر ما می توانیم.

تشخیص با COVID-19

Smruti Thakkar

Smruti است که به دنبال یک دوره کارشناسی ارشد در مدیریت نام تجاری لوکس در پاریس, فرانسه. زمانی که COVID-19 همه گیر زده, او به زودی شکایت از احساس ضعیف است. در 19 مارس سال 2020 با توجه به وضعیت در پاریس او تصمیم به بازگشت به خانه. او در هند فرود آمد و اعلام کرد که او احساس ناخوشی.

“من گرفته شده بود به بیمارستان مدنی به طور مستقیم از فرودگاه اما گفته شد که آن را به طور منظم آنفولانزا و که من باید به خانه بروم و استراحت آن را. اما فقط روز بعد من توسعه یافته بیشتر علائم مانند سرفه و گلو درد و است که زمانی که من رفت و برگشت به بیمارستان.”

در 21 مارس زمانی که نتایج آمد در مثبت Smruti منتقل شد به COVID-19 بخش در بیمارستان مدنی. Smruti تلاش برای آمدن به شرایط با نتایج حاصل از آزمایش مثبت برای یک بیماری است که درمان ندارد در چشم.

“من خواهد بود اگر من دروغ گفت هیچ ترس. من به یاد داشته باشید گرفتن گزارش من در 11: 00 در شب و آنها بلافاصله به من منتقل به این بخش با دیگر COVID-19 بيمار. این یک فاز سخت.”

Smruti است که همه میاد برای کارکنان در بیمارستان مسئول تمام COVID-19 مثبت بيماران است. “برخی از کلیشه های من تا به حال در هم شکسته شد. بر خلاف من سوء ظن دولت مرکز خوشه و طول. از مواد غذایی به طهارت همه چیز عالی بود.’

خوشبختانه سرنوشت تصمیم به لبخند روی زن جوان که 17 روز بعد Smruti اعلام شد COVID-19 رایگان. “آنچه من نگه داشته به رفتن را از طریق زمان در بیمارستان بستری شد پزشکان و کارکنان پشتیبانی. آنها نه فقط خوش بین و مثبت اما صادقانه در زمان مراقبت از ما” سهام Smruti.

از بازمانده به اهدا کننده پلاسما

هند برای اولین بار اهدا کننده پلاسما

در 6 آوریل سال 2020 Smruti به خانه بازگشت. او آگاه است که پزشکان او تماس گرفته و او ده روز پس از تخلیه به صحبت کردن با او در مورد پلاسما درمانی است.

“آنها توضیح داد که چگونه دولت تا به حال اجازه پلاسما درمانی من راه می رفت از طریق تمام مراحل و آنچه در آن به معنی برای من. آنها همچنین به من گفت که در مورد بیماران بالقوه که من می تواند کمک به این” سهام Smruti. برخی از ترس که پزشکان کمک کاستن شامل – بیش از حد ضعف پس از این روند شانس COVID-19 عود و عوارض جانبی احتمالی.

“به کمیسیون بهداشت و درمان از گاندینگر بیش از حد با من تماس و اطمینان من در مورد این روش می گوید:” Smruti.

چگونه است که پلاسما استخراج?

در بیمارستان مدنی.

در تعیین روز Smruti به بیمارستان رفت و تحت یک کلی آزمایش خون یک سواب آزمون و کامل بدن چک آپ قبل از عمل. “آنها مرا به طور کامل sanitised اتاق و از من خواست به نشستن در یک صندلی. پس راحت و آماده آنها استخراج خون من است. دکتر جمع آوری پلاسما در یک کیسه جداگانه و پس از انجام خون بود خون را به بدن من. بنابراین وجود دارد هیچ از دست دادن خون”

“من احساس می شد برخی از ارتعاشات در طول انتقال خون می گوید:” Smruti.

روش آسان بود و Smruti می گوید که کارکنان به او به اندازه کافی مایعات و مواد غذایی و مکمل های ویتامین.

“من خوشحالم که من این را و اگر من خواست دوباره به آن را انجام دهد من می خواهم بدون هر گونه افکار دوم.”

“با توجه به این که من باید بازیافت از COVID-19 پزشکان به من اطمینان داد که آنتی بادی است که من تولید در حال حاضر قوی تر هستند. آنها در زمان یک حداقل مقدار از پلاسما از من فقط در مورد 400 میلی لیتر. بدن تولید آن به سرعت و در حدود ده روز من خواهد بود مناسب و قادر به اهدای دوباره می گوید:” Smruti با یک لبخند.

در زمانی که Smruti اهدا دو بحرانی بیماران در بیمارستان مدنی بودند ونتیلاتور. “پلاسما من اهدا شد و با توجه به اینکه 50 ساله بیمار است. او در یک پشتیبانی و پس از انتقال او شده است یک. امید این است که او خوب به زودی و با اعلام COVID-19 رایگان.”

ارتقاء

Smruti است درخواست تجدید نظر برای همه “در خانه بمانند امن برای اطمینان حاصل کنید و اگر شما واجد شرایط برای اهدای پلاسما, پس لطفا فکر نمی کنم دو بار در مورد آن. شما به طور بالقوه می تواند صرفه جویی در زندگی می کند و همه شما نیاز دارید این است که خود را کنار بگذارند 99 دقیقه از وقت خود را.”


همچنین بخوانید: پونا گمرک کمک می کند تا خوراک 1000+ کارگران مهاجر گیر در سراسر هند


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net