اختصاصی: چگونه این بیمار بهبود از COVID-19 در نیویورک

“اگر شما سقوط بیمار شما به احتمال زیاد به گسترش این بیماری به خانواده خود و یا مردم شما را با زندگی است. اگر شما فضای نگه داشتن به یک اتاق و جلوگیری از تماس است.”

With Coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر نشان دادن نشانه های کمی از مصاحبه در هند وجود دارد مقدار زیادی از ترس و اضطراب است. در حال حاضر تحت 21-day مستند هند گزارش بیشتر COVID-19 موارد مثبت با گذشت هر روز. اما که باید حلقه بیشتر زنگ, زنگ, چون این به این معنی بیشتر مردم در حال گرفتن تست از قبل بود. بیشتر مردم ما تست سریع تر ما می تواند در درمان آنها و تبدیل شدن به بیشتر مجهز به نبرد COVID-19.

نزدیک به دو هفته پیش دوست من از Kaushik Viswanath, a 30-year-old بومی چنای شده که در شهر نیویورک (نیویورک) و ایالات متحده آمریکا برای چند سال گذشته زده شد COVID-19. به طور کامل بهبود از بیماری امروز در یک ایمیل مصاحبه از نیویورک Kaushik, مذاکرات در مورد تجربه خود را با بهتر هند.

ویرایش گزیده ای از مصاحبه:

1) هنگامی که شما برای اولین بار متوجه است که شما ممکن است علائم COVID-19?

من تعجب اگر من در حال سقوط بیمار در پنج شنبه 12 مارس وقتی که من احساس کمی سوزش در گلو من. در روز جمعه 13 مارس, من یک سرفه و اواخر بعد از ظهر من یک کم تب. که در آن نقطه من می دانستم که من قطعا بیمار بود و به دور از flatmate و ماندن در خانه.

2) هنگامی که شما در نهایت مبتلا COVID-19? هر ایده چگونه شما آن را?

در روز یکشنبه 15 مارس زمانی که من تب نشان دادن هیچ نشانه ای از فروکش من به نام اورژانس درمانگاه برای پیدا کردن اگر آنها را به من آزمون. من دیده می شد توسط یک دکتر که پرسید در مورد علائم (خفیف و سرفه و تب مداوم) اگر من تا به حال هر گونه مسائل اساسی (آسم) و اگر من تا به حال به تماس با هر کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 (من نه). او سپس اولین آزمایش من برای آنفولانزا و وقتی که برگشتم منفی به من داد یک آزمون برای coronavirus و به من گفت آن را 2-3 روز برای به دست آوردن نتیجه است. در عین حال او از من خواست برای حفظ مصرف DayQuil (پاراستامول با یک ضد احتقان بینی و سرفه بازدارنده).

در چهار شنبه 18 مارس, من یک تماس از دکتر به من گفتن که من تا به حال تست مثبت است.

من مطمئن هستم که چگونه من آن را کردم. من تا به حال شده است تمرین های اجتماعی فاصله داشتند ولی تعداد کمی از موارد در گذشته چند روز وقتی که من تا به حال شده است در اطراف افراد دیگر. در روز سه شنبه 10 اسفند رفتم برای شام با برخی از دوستان برای دیدار با یک دوست و همسرش که در شهر و بازدید از هندوستان و روز بعد از آن رفتم به سنگ نوردی سالن ورزشی در این نزدیکی هست.

هر دو از این تصمیم گیری های بد در بخشی از من.

3) شما بستری به بیمارستان ؟ چه و چگونه بدن خود را احساس می کنید ؟

من خوش شانس نیست که به بستری در بیمارستان. من علايم هرگز بسیار شدید است. من سرفه رفت و پس از 3 روز و من نمی هر گونه علائم تنفسی. من فقط به حال یک تب است که نوسان بین 99 تا 102 درجه فارنهایت و سردرد های گاه به گاه. من که سابقه ابتلا به عفونت های تنفسی و تب و این قطعا نه به عنوان شدید به عنوان گذشته حملات بیماری من بود. آن بود یکی از طولانی ترین مستمر حملات بیماری من تا به حال ماندگار کامل 10 روز است.

4) آیا شما احساس می ترسم در هر نقطه ؟ چه درمان آوردید ؟

من می ترسم به عنوان علائم هرگز بیش از حد شدید است. اما تداوم تب, و این واقعیت که من بهبود در طی 10 روز به حال من نگران است که در هر نقطه ای علائم می تواند شروع به بدتر. بدون درمان وجود دارد به جز برای نگه داشتن مصرف دارو را امتحان کنید و نگه داشتن تب پایین.

5) چه اقدامات احتیاطی آیا شما را به طول قرنطینه?

هنگامی که من بیمار من گفت: همسر من که رفت و آمد بین سیراکیوز (جایی که او حضور در دانشکده تحصیلات تکمیلی) و نیویورک نیست برای آمدن به طوری که من می تواند به جلوگیری از دادن هر بیماری من بود. با توجه به این که تعداد موارد در نیویورک انفجار است و سفر بهتر است در حال حاضر او باقی مانده است در سیراکیوز برای چند هفته گذشته. به غیر از رفتن به خارج برای آزمایش یک روز باقی مانده در داخل خانه بیشتر در اتاق من از روز من بیمار.

من زندگی با یک flatmate و زمان دقیق اقدامات احتیاطی را به تلاش نه آلوده به او از جمله پوشیدن ماسک و هر زمان که من پا به بیرون از اتاق من شستن دست قبل از دست زدن به هر چیزی در خارج از اتاق و با استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب بر روی سطوح من لمس مانند شیر و خیط و پیت کردن دسته. من flatmate است خوشبختانه نه بد افتاده (اگر چه او را خفیف و سرفه برای چند روز) پس یا من موفق به آلوده کردن او و یا او بوده است بدون علامت باشد.

او نیز خود quarantining در آپارتمان ما پس از من بیمار. در حال حاضر که من آن را بهبود با توجه به دستورالعمل های من می توانید ترک قرنطینه. اما پس از من flatmate هرگز بیمار ما معلوم نیست در زمانی که از آن خواهد شد خوب برای او به ترک آپارتمان آنجا که او می تواند یک ناقل بدون علامت.

COVID-19
Kaushik Viswanath

6) چه مدت شما را تحت قرنطینه? زمانی که دقیقا شما در نهایت بهبود می یابند ؟

من تا به حال مشغول به کار از خانه و تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن از دوشنبه 9 مارس حتی قبل از اینکه من مریض شد. اما من شده اند به درستی تحت قرنطینه از جمعه 13 مارس روز من می دانستم که من تا به حال بد افتاده. در یکشنبه 22 مارس بیدار شدم با یک تب خفیف که به سرعت کاهش خواهد یافت در طول روز بدون نیاز به نگه داشتن مصرف پاراستامول.

پس از تب ماند. از فراوانی از احتیاط من هنوز سمت چپ آپارتمان هر چند دکتر به من گفت که من می تواند ترک قرنطینه پس از 10 روز از شروع علائم به علاوه 3 روز پس از علائم ناپدید شد (الان 4 روز پس از علائم ناپدید شد). با وجود برخی از طرح های اولیه من ماندن در قرنطینه برای چند روز دیگر.

7) مردم را با COVID-19 یا کسانی که تحت انفرادی قرنطینه اغلب بیان یک حس واقعی از تنهایی. چگونه شما مقابله با آن ؟

در برخی از راه من بیشتر در ارتباط با دوستان و خانواده از من تحت شرایط عادی است. من با گذشت زمان با تعداد زیادی از تماس های ویدئویی و حتی تماشای Main Hoon Na و Om Shanti Om همزمان با یک دسته از دوستان است. من احتمالا تنها بوده است اگر من نیست که اینترنت برای نگه داشتن من تا متصل به دوستان و خانواده.

8) چه وضعیت فعلی خود را در حال حاضر ؟ آیا شما هنوز هم تحت قرنطینه?

آن را در حال حاضر بیش از چهار روز از من بهبود. من می تواند از لحاظ فنی ترک قرنطینه اما من ماندن در خانه برای چند روز.

9) چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین تصورات غلط مردم از COVID-19?

یکی از مهمترین و ناامید کننده ای چیزهایی که من متوجه شدم در شهرستان شد تعدادی از افرادی که در خارج از خانه در خیابان ها در روز من پا به آزمایش بسیاری از آنها در گروه به عنوان به خوبی. که نقطه مردم شده اند باید با در نظر گرفتن گسترش این بیماری بسیار جدی تر. البته من می توانم خودم را سرزنش نمی گرفتن آن بیشتر به طور جدی خودم را در روز قبل از من در حال سقوط بیمار و رفتن به دیدار با دوستان و بازدید بالا رفتن ورزشگاه.

COVID-19
تمام اقدامات احتیاطی لازم است!

10) در نهایت چه توصیه ای دارید برای مردمی در هند ؟

در حال حاضر با مستند من فکر می کنم وجود دارد یک سطح کافی از زنگ در هند در مورد ویروس. آن را به برخی از زمان برای متقاعد کردن اعضای خانواده من در هند است که این یک معامله بزرگ و در حال حاضر من بیشتر نگران برای بسیاری از مردم آسیب پذیر خواهد شد که صدمه دیده توسط lockdown خود را.

من حدس می زنم یک قطعه از توصیه من این است که حتی تحت مستند شرایط اگر شما سقوط بیمار شما به احتمال زیاد به گسترش این بیماری به خانواده خود و یا مردم شما را با زندگی است. اگر شما فضا در خانه خود را نگه دارید به یک اتاق و جلوگیری از تماس با دیگر اعضای خانواده خود است. پوشیدن یک ماسک دست خود را کاملا بشویید و ضد عفونی کردن سطوح را لمس می کنید اگر شما مجبور به مرحله به مناطق رایج است.

یک بار دیگر آن را ضروری است توجه داشته باشید که شدت هر مورد متفاوت است. همیشه مشورت یک پزشک واجد شرایط را تمام اقدامات احتیاطی لازم و ماندن در خانه به طوری که شانس خود را از ابتلا به عفونت پایین باقی می ماند.


همچنین بخوانید: آیا می خواهید برای کمک به دستمزد روزانه کارگران ؟ شهر زرنگ کمک به آنها را به مواد غذایی و ملزومات


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>