منحصر به فرد: با وجود مادر را درخواست دکتر باقی می ماند بازگشت به صرفه جویی در زندگی در چین

“او نه تنها زندگی را نجات داد از طریق درمان در قرنطینه اردوهای اما او نیز ارائه شده تا خود را ذخیره مواد غذایی برای افراد در نیاز فوری.” #CoronavirusPandemic

Wآنکه کل جهان است cocooning خود به خود انزوا پس از خطرناک گسترش COVID-19 وجود دارد که یک جامعه است که سزاوار ابدی ما احترام خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر در مبارزه با این تهدید است. جامعه پزشکی در سراسر جهان; پزشکان که قرار دادن زندگی خود را در قبر خطر ابتلا به چوب به سوگند نامه بقراط و نجات بشر از این گونه از coronavirus.

ارتقاء

و اگر وجود دارد اتفاق می افتد به یک فروزان سابقه از خود گذشتگی Dr Amish Vyas قطعا باقی مانده در خط مقدم. این Madhya Pradesh-دکتر به دنیا آمد بوده است قاطعانه خدمت در Coronavirus-آمار Hangzhou چین در چند ماه گذشته نادیده گرفتن مادر خود را از جان گذشته درخواست به بازگشت به خانه به ایمنی.

صحبت کردن بهتر هند (TBI), خواهرش, Parul Vyas, مشترک برادرش آهن تعيين و مهربانی است که حاکم راه خود را فراتر از وظایف پزشکی و حساب برای نجات جان صدها نفر را از طریق درمان اضطراری نجات و به اشتراک گذاری جیره.

“او بلافاصله می خواستم به خدمت در Coronavirus آمار ووهان”

“ما متولد شد و به ارمغان آورد تا در رتلام, Madhya Pradesh. برادر من Amish رفت و به هانگژو چین در سال 2007 به دنبال تحصیل در رشته پزشکی است. او همچنین خود را به اتمام کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارد و متخصص به عنوان یک جراح پلاستیک. بعد از آن او تصمیم به حل و فصل کردن در چین خود را. او در حال حاضر باقی می ماند در Hangzhou با همسر خود, دختر و مادر-در-قانون” سهام, Parul.

در اواخر سال 2019 زمانی که چین در ووهان ظهور به عنوان کانون شیوع کروناویروس کل استان بلافاصله به اورژانس مستند. هزاران نفر از بیماران مبتلا مبارزه با زندگی به عنوان ویروس به آرامی شروع به ساخت تاخت و تاز به همسایه استان ووهان.

“Hangzhou کاملا به دور (757 متر) از ووهان اما هنگامی که برادر من شنیده ام در مورد بحران, او از جان گذشته برای کمک کردن” به اطلاع Parul. در واقع Amish حتی فکر سفر به ووهان و قرض دادن یک دست کمک به پزشکی خود را به همتایان در ساعت نیاز است. اما مافوق خود در کالج پزشکی منع او از این کار خطرناک گام.

قبل از اینکه طولانی, Coronavirus انبوه تحت تاثیر قرار Hangzhou به عنوان به خوبی. هر دو Amish و همسرش که یک پزشک بلافاصله امضا به خدمت در اردوگاه قرنطینه مجموعه در یک موسسه پزشکی. آنها خدمت شده اند وجود دارد خستگی ناپذیر بوده است.

Dr Amish Vyas در هانگژو

رفتن فراتر از ندای وظیفه

چنین بود Amish فداکاری است که او از مد افتاده ماسک خود را از لباس های خود را هنگامی که وجود دارد کمبود ایمنی ماسک در اردوگاه. یک چاشنی, دکتر, او می دانست که چگونه به نگه داشتن خود را امن و سرمایه گذاری بی خوابی ساعت صرفه جویی در دیگران است.

ارتقاء

“او نه تنها زندگی را نجات داد از طریق درمان, اما او نیز ارائه شده تا خود را ذخیره مواد غذایی برای افراد در نیاز فوری. این مستند تنها مجاز یک نفر از یک خانواده به بیرون رفتن برای جیره یک بار در روز که بیش از حد با احتیاط. Amish شدت در میان این بحران ها و به اشتراک گذاشتن منابع خود را,”, Parul نشان می دهد.

بازگشت به خانه در رتلام, Amish مادر شده است نگران بیمار همیشه از او یاد گرفتیم در مورد این بیماری همه گیر در چین است. فکر او تنها پسر و خانواده اش به دام افتاده در قلب پاتولوژیک اورژانس او را به کابوس.


“مانند هر مادر او تجدید نظر به Amish و خانواده خود را به دوباره با خانواده اش به رتلام برای زمان حال تا همه چیز بهتر شود. اما برادر من تا به حال شده است افزود: مصمم در تصمیم خود برای عقب ماندن و خدمت” Parul با افتخار ادعا میکند.

هیچ مورد جدید در آینده

خانواده اش است به طور منظم در تماس با او از طریق تلفن و تماس های ویدئویی و او به آنها اطمینان در مورد خود ایمنی است.

“تنها به تازگی او با خوشحالی به ما اطلاع داد که هیچ یک از درمان موارد نشان داده اند هیچ نشانه ای از عود و بسیاری از موارد شده اند به طور موثر به کار گرفته شود. وجود دارد تقریبا هیچ مورد جدید اضافه کردن دیگر.”

این مستند در Hangzhou برداشته شد یک هفته به عقب و این وضعیت به تدریج بازگشت به حالت عادی. اما در سراسر جهان مبارزه به مراتب بیش از برای پزشکان اختصاص داده شده مانند Amish Vyas. او در ادامه به درخواست تجدید نظر به همتایان جهانی خود به آرام ماندن و نگه داشتن در صرفه جویی در زندگی.


همچنین بخوانید: پزشکان به منطقه جمع: دیدار با سرخپوستان مبارزه با کروناویروس در خط مقدم


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>