منحصر به فرد: با وجود بروکلین نتس’ وعده عرصه کارگران می گویند که آنها نمی پرداخت

Kyrie Irving #11 Brooklyn Nets دستمال مرطوب صورت خود را در برابر فیلادلفیا 76ers در سه ماهه چهارم. (عکس توسط Mitchell Leff/گتی ایماژ) میچل Leff/گتی ایماژ

در مارس 14, جو Tsai, صاحب Brooklyn Nets ساخته شده یک وعده به کارگران در میان یک اقتصاد ملی شکست. Tsai, میلیاردر بنیانگذار شرکت چینی تجارت الکترونیکی غول Alibaba و تنها مالک شبکه و مرکز بارکلیز عرصه وعده داده است که این تیم می پرداخت از خدمات پیمانکاران رویداد مروج و سایر کارکنان است که برای کمک به مرکز بارکلیز اجرا به صورت روزانه و حتی پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

وعده به پرداخت کارکنان از طریق پایان مارس مگر فصل قبل از آن از سر گرفته اما منابع متعدد بگویید ناظر که حداقل 15 کارگران نشده اند جبران با وجود این وعده ها.

“خط پایین این است بارکلیز مرکز وجود دارد لاف زدن به روزنامه ها که آنها را در حال مراقبت از خود مردم و خود مردم در حال کشف است که دیده نمی شود یک سکه” Chelsey Hearn که مدیریت عرصه jumbotron می گوید ناظر.

برای Hearn عدم پرداخت احساس می کند مانند یک توهین شخصی. او کار کرده است در Barclays Center پس از آن باز از جمله شبکه’ بازی برای اولین بار در این عرصه است.

“من به سمت چپ خانه من با 4 پا از آب در آمد کار بازی پس از Superstorm شنی” Hearn می گوید. “من به شدت جرم. من یک مادر تنها و تکیه بر این درآمد است.”

“آخرین باری که من او را برای اولین روز از اقیانوس اطلس-پن مسابقات است. من شده اند پرداخت می شود پس از,” رتبه بندی گرافیک اپراتور دیو کاتز می گوید ناظر. -اقیانوس اطلس پن مسابقات بسکتبال کالج رویداد آغاز شد و در مارس 11, قبل از اینکه لغو شده در 12. “ما به طور مستقیم با این تیم است. ما فکر می کنیم که برای دریافت پرداخت می شود.”

پرداخت نشده کارگران اداره می شود توسط چند پیمانکار فرعی موافقت نامه وضعیت پیچیده و آن را مشکل تر برای باز کردن از پیچ که مدیون پول به آنها. بارکلیز مرکز برگزاری شرکت BSE جهانی کار می کند با مجموعه ای از پیمانکاران پیمانکاران و فروشندگان در سراسر عرصه به نمایندگی از همه صنایع مختلف است که هر بازی و رویداد در مرکز بارکلیز به زندگی می آیند. BSE جهانی قرارداد AEG در سراسر جهان برای مدیریت این عرصه است. خود را وابسته و شرکت ASM جهانی قرارداد به ماساچوست بر اساس خط سبز که پس از آن قرارداد کانکتیکات-بر اساس بری Fialk Inc. برای انجام روزانه استخدام برای عرصه تولید شغل است.

بری Fialk Inc. استخدام دوربین اپراتورهای پخش اپراتورهای صوتی تکنسین فنی مدیران و گرافیک اپراتورها در مرکز بارکلیز در هماهنگی با اتحادیه های کارگری محلی گروه IATSE محلی 100 به صورت روزانه. خدمه است که تحت نظارت مستقیم BSE جهانی.

یک نمای کلی در طول بازی بین بروکلین نتس و شیکاگو بولز در مرکز بارکلیز در مارس 08, 2020 در شهر نیویورک استیون رایان/گتی ایماژ

اولین شکست به نظر می رسد که رخ داده بین بارکلیز و خط سبز با دو طرف ارائه داستان بسیار متفاوت است. این شبکه گفت: ناظر که آن خط سبز در بیانیه ای ساخته شده در اواخر روز سه شنبه.

“هنگامی که ما تصمیم به ادامه پرداخت هزاران Barclays Center ساعتی کارگران در طول COVID-19 گیر ما متمرکز بر کسانی که هستند یا بر ما حقوق و دستمزد و یا محل کار اکثر اگر نه همه حوادث در بارکلیز سنتر” در بیانیه ای گفت:. “این گسترده خالص دستگیر عرصه کارکنان از جمله خدمات مهمان پرسنل concessionaires, خانه داری, کارکنان, امنیت خدمه نگهداری, جعبه, اتاق کار, کارکنان, روشنایی پرسنل برق و بسیاری دیگر که حمایت ما محل در روز و روز را.

“خط سبز است ده ها تن از مشتریان در این شهرستان و آنها با یک شخص ثالث مقاطعه استخدام توسط یکی از پیمانکاران ما برای یک تعداد انگشت شماری از افراد به ارائه ویژگی های صوتی و تصویری پشتیبانی در انتخاب حوادث” بیانیه ادامه می دهد. “در این راستا خط سبز یکی از صدها نفر از فروشندگان که خدمات بارکلیز سنتر. فقط در هفته گذشته ما پرداخت می شود خط سبز شش رقم چک را برای خدمات خود را انجام می شود. این مسئولیت از خط سبز به مراقبت از خود کارکنان است.”

خط سبز گروه تایید کرد که BSE پرداخت خدمه از طریق خدمات ارائه شده اما به گفته ناظر که هیچ بودجه برای پوشش بازه زمانی ذکر شده در مارس 14, بیانیه.

در ضمن بری Failk که عمل او اسم شرکت به دفاع پرداخت و برخی از کارگران گفت که این پیمانکاران فرعی در حال جبران در یک نرخ روزانه و نه ساعتی. Hearn اختلافات که ادعا می کنند: “ما کارگران ساعتی. ما تحت نظارت توسط بروکلین سرگرمی های ورزشی [BSE] زمانی که ما کار خود را در بازی” Hearn گفت. ناظر می تواند به طور مستقل تایید این پیمانکاران ساعتی پرداخت می شود.

پیمانکار کارگران که شده اند پرداخت می شود Failk همچنین پیشنهاد هستند که بیشترین نیاز به کمک در این زمان.

“مطبوعات مقالات با استناد به بارکلیز’ قصد ادامه به پرداخت ساعتی کارگران مرجع کارگران به عنوان ” افرادی که پارک اتومبیل اسکن بلیط فروش سوسیس و آبجو انتخاب کنید تا به سطل زباله و تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی,'” Failk در بیانیه ای گفت: با توجه به ناظر. “در حالی که همه ما در صورت عدم اطمینان اقتصادی و چالش های ساعتی در خط مقدم عرصه کارگران دیده می شود به عنوان آنهایی که بیشتر در معرض عواقب رنج می برند از دست دادن کار مانند ناامنی غذایی و آنهایی که بیشترین نیاز به پشتیبانی می کند.”

Failk بیانیه مبتنی بر ایالات متحده آمریکا امروز گزارش از مارس 91 مختلف تیم های ورزشی حرفه ای در, NHL, MLB NBA و نه به طور خاص در مورد Brooklyn Nets یا دیگر رویدادهای برگزار شده توسط BSE جهانی. آن را نیز یک خلاصه نوشته شده توسط نویسندگان این گزارش نه یک بیانیه رسمی از یک تیم مالک یا نمایندگان آنها.

دیگر گروه های مرتبط با بارکلیز پرداخت شده است. ای اس پی ان به نقل از یک سخنگوی اتحادیه تایید لوی رستوران گروه خواهد پرداخت 625 امتیاز کارگران در بارکلیز عرصه است. ناظر رسیده به لوی رستوران گروه از نظر اما بازگشت ما درخواست دهید. Tsai و از طریق خود بنیاد خیریه, اهدا کرده است میلیون ها نفر از ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها در نیویورک هواپیمای coronavirus بیماری همه گیر.

Failk می گوید او برای اعمال یک PPP وام از دولت فدرال در آوریل 22nd, بیش از یک ماه پس از BSE ساخته شده اعلام آن است. Failk هشدار ناظر پس از دفاع از حرکت خود را به کارگران پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>