منحصر به فرد: دهلی نو برای اولین بار COVID-19 بازمانده یک پیام مهم برای به اشتراک گذاشتن

“مردم از ترس و نا امید و گاهی بیرون می آید در راه اشتباه است. من استفاده می شود به صدها نفر از تماس ها و متون از یک روز از مردم سوء استفاده از من”

یکdversities کار در راه مرموز. آنها می توانند هر دو را بهترین و یا بدترین حالت در شما. و داستان Rohit Dutta اثبات زندگی است که. اولین بازمانده از COVID-19 در دهلی نو, Rohit شده است و در پایان دریافت از آرزوهای خوب و در زمان اتهامی خیره (عمدتا سوخت اطلاعات غلط) برای گذشته 14 روز.

صحبت کردن بهتر هند (TBI) او سهام سفر خود را به بازیابی و مبارزات en-route اما مهمتر از او شده است که در طرف دیگر از خطر حیاتی پیام برای به اشتراک گذاشتن – “ترس نمی جداسازی بخش است نه یک زندان است. آن را برای خود خوب است!”

از یک سفر کسب و کار به جداسازی بخش

از L به R: Rohit Dutta; ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی (منبع: Isriya Paireepairit/ فلیکر)

Rohit یک کارآفرین است که اجرا می شود یک شرکت که تولید کننده ویژگی های نساجی مورد استفاده در نوک کفش. و آن را برای این کسب و کار است که سفر او به ایتالیا اواسط فوریه برای حضور در یک نمایشگاه.

“من به میلان ایتالیا در 16 بهمن ماه و در آنجا بود برای کار. من تا به حال هیچ ایده ای در مورد وقوع چنین است. وجود دارد هیچ خبری گزارش کرونا در ایتالیا در آن زمان است. چگونه می توانم حتی تصور پیمانکاری آن!” می گوید 45 ساله.

او در سمت چپ به بوداپست, مجارستان از میلان در 21 فوریه و در روز 24 فوریه در زمان پرواز از وین, اتریش به دهلی نو.

زمانی که Rohit رسیده فرودگاه دهلی نو در فوریه 25, او, احساس خوب, بدون علائم است. اما پس از آمدن به خانه او فرار یک تب در اواخر شب.

“در اروپا, من کاملا خوب و سالم است. اما پس از آمدن من شروع به احساس تب در شب و بنابراین در زمان پاراستامول و به خواب رفت. صبح روز بعد من یک پزشک محلی که من تجویز دارو برای سه روز” او سهام.

سلامت خود را پس از آن بهبود یافته و علائم فروکش کرده و تا 28 فوریه او احساس بهتر است. همان روز او سازماندهی یک کوچک با هم در هایت دهلی نو برای جشن خود تولد فرزند. در مجموع 11 نفر که شامل خانواده و دوستان حاضر بودند در جشن. همه خوب پیش رفت.

اما آن شب Rohit تب بازگشت.

“در آن زمان, مذاکرات در مورد شیوع بیماری در ایتالیا بود که ساخت عناوین و من می ترسیدم. بنابراین روز بعد رفتیم به رم منهر Lohia بیمارستان برای آزمایش. در نزدیکی بخش اورژانس وجود دارد جداگانه برای مقابله با کروناویروس تست و من تا به حال برای پر کردن یک فرم وجود دارد. وجود دارد بسیاری از راش به عنوان بسیاری از دانش آموزان نیز در آمد برای آزمون و چپ. اما از من خواسته شد به بستری شدن به دلیل تب و من خوشحال شدم. روز بعد در 1 مارس, من آزمایش مثبت بود و اواخر شب در اطراف 8.30-9 pm من منتقل شد به Safdarjung بیمارستان” او سهام.

Rohit رفت و آمد بود با دو تا از برادران خود در قانون که آنها نیز در معرض ویروس و تا به حال قرارداد عفونت. پس از رسیدن به فرودگاه دهلی آنها سفر بازگشت به خانه های خود در آگرا و متاسفانه انتقال آن به چهار نفر دیگر از اعضای خانواده خود را وجود دارد. از این رو همه هفت نفر بستری شده بودند به Safdarjung بیمارستان, در علاوه بر این به Rohit خانواده بودند که قرنطینه وجود دارد.

“ترس یک احساس است که می آید به طور طبیعی به مردم در طول زمان مانند این. اما ما نباید اجازه دهید آن را بهتر از ما است. زمانی که من به دانستن در مورد وضعیت من بسیار می ترسم. این یک بیماری جدید من می ترسم من می میرند. در آن اتاق نشسته در انزوا و انتظار برای گزارش و دوری از خانواده من بودند که در یک اتاق قرنطینه شد سخت ترین زمان بود و من مدام با ترس و استرس. اما من تا به حال به مبارزه با آن برای خودم و برای رفاه عزیزان من” سهام Rohit.

14 روز از انزوا

بازنمودی تصویر. منبع: شاتر

پس از آزمایش مثبت, Rohit ترس برترین بود برای خانواده اش شد اما پزشکان که انگیزه او را به ماندن مثبت است. آنها allayed ترس خود را با صحبت کردن به او در مورد روش و پاسخ به تمام سوالات. آنها به او اطمینان داد که در وضعیت او به احتمال زیاد به بهبود می یابند. تجربه در انزوا ward, Rohit سهام کاملا متفاوت از تخیل خود را.

“بر خلاف باور رایج جداسازی بخش هیچ چیزی کوتاه راحت اقامت در هتل با تمام امکانات اولیه. من به دیدن و نمی توانستم باور است که یک بیمارستان دولتی را جداسازی بخش بود و به خوبی نگهداری می شود. آنها را پاک کردن تمام سطوح و تغییر ملحفه دو بار در روز. شما نمی نیاز به AC یا تلویزیون در چنین شرایطی است. همه شما نیاز به مراقبت های ثابت اختصاص داده شده کادر پزشکی و پزشکان و من قدردان و سپاسگزار کردم همه از آن می گوید:” COVID-19 بازمانده که صرف 14 روز در ward, دوره نقاهت بعد از یک بیماری است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 20 ، 000 زندگی از بیش از 4 لاخ موارد در سراسر 200 کشور جهان است.

او همچنین یکی از 1.2 لاخ موارد بازیابی.

در حالی که در انزوا به دو هفته می تواند تست برای یک فرد Rohit سهام که مدیتیشن و یوگا کمک به او را به مقابله بهتر. حمایت و عشق را از دوستان و خانواده کمک بیشتر است.

“تصور کنید خانواده من در همان ساختمان اما من نمی توانستم و یا آنها را لمس. هر روز من صحبت کردن با آنها از طریق ویدئو چت و من 8 ساله و دختر را برای من ارسال بوسه. دشوار بود اما عشق به من قدرت به انجام کار درست” او می افزاید.

اما دوری از خانواده و نگرانی در مورد سلامت خود بود تنها چیزی که ذهن خود را رنج می برد. او سهام که کسی تا به حال به بیرون درز شماره تلفن خود را و عکس های خود در رسانه های اجتماعی که جذب سیل از تماس, پیام های متنی و تهدیدات هر روز.

“وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط شناور در اطراف و در چنین مواقع استرس آن می تواند خطرناک باشد. مردم از ترس و نا امید و گاهی بیرون می آید در راه اشتباه است. من قرار گرفته اند که. من استفاده می شود به صدها نفر از تماس ها و متون از یک روز از مردم لعن و سوء استفاده از من حتی زمانی که در بیمارستان است. آن را به عنوان اگر من تا به حال وارد این ویروس در خودم. مردم را فراموش کرده ام که من خوش آمدید و یا حتی دانستن در مورد این ویروس زمانی که من سفر به ایتالیا. من از آن رنج می برند و مبارزه بسیار سخت برای دریافت بهتر” سهام Rohit.

در علاوه بر این به خانواده اش پزشکان و کارکنان نیز تا به حال خود را به عقب به طور مداوم. حتی اگر پشت hazmat مناسب گرما از حضور خود و تشویق کلمات روزمره انگیزه او را برای مبارزه با این بیماری است.

از L به R: Rohit Dutta; Safdarjung بیمارستان (منبع: Facebook)

“از پزشکان به تمام کارکنان همه بسیار مفید و حمایتی. گاهی اوقات من احساس گناه به آنها مراجعه کنید با قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر ابتلا به مراقبت از من و هر زمان که من از بیان آن آنها خواهد اطمینان و ایجاد انگیزه در من. من به یاد داشته باشید یکی از پرستاران به من گفتن که آنها را در انتخاب این کار و که آن را وظیفه خود را بنابراین من لازم نیست احساس گناه و یا از آنها تشکر می کنم. اما من برای همیشه سپاسگزار برای آنها!,” او می گوید.

پس از دوره نقاهت, Rohit شد و در نهایت از بیمارستان مرخص شده در 14 مارس شده است و پشت در خود را Mayur Vihar زیر صفحه اصلی-قرنطینه همراه با خانواده اش. نگاهی به سفر خود تا کنون او اضافه می کند که او آموخته است زیادی.

“دور شدن از مردم در انزوا به شما می آموزد اهمیت مردم و کمک می کند تا شما آنها را درک مطلب. خانواده من در پشت در خانه با من اما من برای حفظ 3 متر فاصله از آنها. آن را دشوار است اما برای خود آنها خوب است. اما من نمی توانم صبر کنید برای چند روز آینده, به زودی, به طوری که من می تواند در نهایت در آغوش گرفتن و بوسه بچه های من!” می افزاید: پدر دو.

در حال حاضر به طور کامل بهبود و سالم Rohit امیدوار است که داستان خود را کمک خواهد کرد که دیگران قدرت برای حفظ آرامش در این دوران آزمایش و احساس مسئولیت بیشتر برای نه فقط در زندگی خود بلکه از کسانی که در اطراف آنها.

“این یک نبرد همه ما نیاز به مبارزه اما توسط مسئول بودن و امن است. دولت دستورالعمل در محل هستند برای ما خوب است و ما خانواده ها و مصرف آنها را به آرامی می تواند باعث آسیب به بسیاری از. این زمان زمانی که همه ما نیاز به برطرف کردن نفرت و یا وحشت و کمک به یکدیگر در روح. این تنها راهی است که ما می تواند پیروز شود” او آمده است.


همچنین بخوانید: هند تحت مستند برای COVID-19: آنچه در آن به معنی آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>