سابق’جنوبی جذابیت ستاره Cameran Eubanks باز می شود تا در مورد دختر پالمر و خط مقدم کارگر شوهر, Jason

Cameran Eubanks بستری برای رفتن را از طریق لحظات احساسی میان COVID-19 همه گیر در اخیر Instagram پست به یکی از طرفداران و پیروان.

ماه پس از تایید او را نمی توان به ظاهر شدن در آینده فصل هفتم از جذابیت جنوبیکه بنا به گزارش شروع فیلمبرداری در اوایل این سال و قبل از شیوع coronavirus Cameran در پاسخ به زنی که از او خواست اگر او دختر جوان, Palmer است ولع مصرف با کودکان دیگر در حالی که تحت سخت اجتماعی محدودیت فاصله.

“نه در حال حاضر” Cameran اعتراف کرد.

در حالی که Cameran دختر ممکن است ولع مصرف با همسالان خود در این نقطه در زمان Cameran در ادامه به فن که وقتی که می آید به نگه داشتن پالمر امن و به دور از ممکن است بیماری او احساس می کند بسیاری از جرم و اغلب خودش را در اشک چون از آن است. به عنوان او توضیح داد که همه چیز در حال بسیار ترسناک در چارلستون کارولینای جنوبی در حال حاضر به عنوان شهر چهره های افزایش موارد مثبت.

“ما در حال حاضر عمده [COVID-19] کانون و او به اندازه کافی خطر با جیسون بودن خط مقدم کارگر” Cameran توضیح داد. “من هم نمی خواهم به افشای دیگر کودکان با توجه به جیسون که بسیار نزدیک به آن است. آن را بمکد اما آن چه در آن است. احساس می کند مانند موش خرمای کوهی امریکا روز زیادی است.”

به عنوان طرفداران جذابیت جنوبی به خوبی می دانید, Jason یک متخصص بیهوشی. بنابراین وقتی که می آید به افشای خود را به COVID-19 او در یک خطر بسیار بیشتر از فرد به طور متوسط. او را نیز در معرض خطر از آوردن بیماری خانه به هر دو Cameran و پالمر اگر او بودند به ندانسته قرارداد آن را در حالی که در محل کار یا جاهای دیگر.

در اوایل این هفته به تولید در آینده فصل هفتم از براوو واقعیت سری Cameran تایید خروج او از نشان دادن به یک فن در Instagram که از او خواست اگر او می تواند بازگشت به نشان می دهد خود را برای قسمت های جدید. چون Cameran هرگز منتشر شد بیانیه ای در مورد ترک به او مختصر Instagram تایید آمد و به عنوان یک شگفتی بزرگ برای بسیاری از.

Cameran Eubanks attends the 2016 NBCUniversal Summer Press Day.
Cameran Eubanks حضور 2016 NBCUniversal تابستان را فشار دهید بعد. ason Kempin / گتی ایماژ

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Cameran مشترک کسب اطلاعات بیشتر با طرفداران و پیروان پس از یک گزارش نشان می دهد که او چپ جنوبی جذابیت چون شوهر او تا به حال گفته شده است ، به عنوان او در زمان او کاملا ناراحت جعلی ادعا می کنند و پیشنهاد کرد که از آن ساخته شده بود تا به عنوان یک “شگرد برای رتبه بندی.”

Cameran سپس گفت که شایعه نیست در واقع او تعجب چرا که “این چیزی است که واقعیت تلویزیون آمد.”

“آن disgusts من,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>