سابق NFL ستاره لری جانسون مدعی Charles Barkley و دیگران استفاده می شود Coronavirus به سرپوش گذاشتن بر اتهامات کودک آزاری

سابق NFL standout لری جانسون مشترک یک تئوری توطئه مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس و چند مشهور است که باید allagedly با استفاده از ویروس برای سرپوش گذاشتن بر اتهامات کودک آزاری. او به طور خاص ذکر شده Charles Barkley را COVID-19 نتایج آزمون در یک صدای جیر جیر در مورد وحشی تئوری.

در طول روز بازی خود را Johnson شناخته شده بود به عنوان یک hard-hitting در حال اجرا نمایش داده می شود که باور نکردنی سختی در این زمینه است. او بهترین راه حل برای وقت خود را با Kansas City Chiefs اما بازی با سه تیم دیگر از جمله میامی دلفین ها. 40 سال به دست آورده آنلاین بد نامی در سال های اخیر برای به اشتراک گذاری بسیاری از تئوری های توطئه که شامل ورزشکاران و بازیگران و افراد مشهور دیگر او معتقد است که به روشن فکران.

در اوایل این ماه سابق NBA All-Star و زمان TNT تحلیلگر Charles Barkley قرار داده و خود را به قرنطینه پس از سقوط بیمار است. بارکلی اعتقاد او ممکن است قرارداد COVID-19 و تست شده برای ویروس. جانسون ادعا در توییتر که یک بار NBA MVP ندارد اما بیماری درگیر شد و با یک رشته از مشاهیر که تا به حال از خود جدا برای پنهان کردن اتهام سوء استفاده از کودکان.

سابق در حال اجرا بازگشت مشترک یک تصویر از یک نظریه که ادعا متعدد مشاهیر و مقامات دولتی دستگیر شده بود و در حال حاضر با قرار دادن خود در قرنطینه برای پنهان کردن از مردم است.

“تام هنکس دستگیر شد 48hrs پیش برای آزار جنسی کودکان است و او در حال حاضر در حال نگه داشته و در یک اتاق هتل در استرالیا امتناع از پرواز به ایالات متحده آمریکا و” تصویر بخوانید. “بعدی, افراد مشهور, بازداشت خواهد بود Celine Dion, مدونا, Charles Barkley, کوین اسپیسی…همه ادعا می کنند coronavirus عفونت.”

جانسون رشد کرده بود بی تاب در انتظار نتایج Barkley آزمون و توییتی این همراه با تصویر از تئوری توطئه.

“چارلز بارکلی قرار بود به نتایج به Covid-19 آزمون 4 روز پیش. این درست نیست و ارسال نتایج و یا چیزی می گویند” جانسون نوشت.

صدای جیر جیر که فرستاده شد به 110,000 پیروان دریافت 2,000 دوست 680 رسانهها و 149 نظرات. یکی بود که از سابق MLB ستاره لنی Dykstra که دخیل اپرا وینفری همراه با Barkley و هنکس.

“من حدس می زنم این تپه دور است بدست بازگشت به شما. من اصلا انتظار برای شنیدن از @tomhanks یا @اپرا” سابق فیلادلفیا فیلیز بازیکن نظر داد.

به عنوان گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز, Barkley بعد خود نشان داد آزمون نتایج جستجو برای COVID-19 برگشتم منفی است.

هفته گذشته وینفری در پاسخ به شهوت پرست شایعاتی که خانه اش شده بود حمله کردند توسط پلیس و او دستگیر شده بود در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه. نام او تا به حال تبدیل شدن به بالا روند موضوع در توییتر پس از جعل ویروسی رفت. این آغاز این نظریه که Barkley و دیگر مشاهیر درگیر در قاچاق کودکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>