سابق NFL standout لری جانسون گرفته است و با هدف کوبه برایانت در توییتر ادعا افسانه بسکتبال را آرم “علائم رمزی از شیطان است.” او همچنین می گوید بیانسه عملکرد در برایانت یادبود معنای نهفته روابط و معتقد است که روشن فکران نقش خود را در مرگ.

جانسون است که بهترین راه حل برای روز بازی خود را با Kansas City Chiefs در طول زمان خود را به عنوان در حال اجرا در NFL. این روزها او شناخته شده است برای ارسال تئوری های توطئه در توییتر که اغلب شامل روشن فکران.

یک بار در حال اجرا پشت نوشته یک تصویر از یک تیتر در مورد بیانسه انجام “XO” و “هاله” در جشن زندگی برای کوبه و Gianna برایانت در مرکز استیپلز در لس آنجلس ، او در توییتی که انتخاب این آهنگ تا به حال غیبی اهمیت است.

“X (Mark of the Beast) 24(2+4)=6…O 15(1+5)=6…XO: اتحادیه هر دو اندام جنسی…هاله…خورشید مقدار عددی = 6” جانسون نوشت: دلالت این آهنگ اضافه شده به “666.”

The 40-year-old پاسخ به صدای جیر جیر با یک ساختارشکنی برایانت “KobeSystem” آرم. او ارسال شده یک عکس از آرم بعدی به یک تصویر از “علائم رمزی از لوسیفر” و گفت: اگر شما بدبختانه بازیکن بسکتبال آرم وارونه دو عکس نگاه همان.

“‘موفقیت آمیز’ کوبه برایانت آرم…Aleister Crowley است: قانون برگشت وارونه است علائم رمزی از شیطان” سابق میامی دلفین نوشت.

با توجه به مجموع ورزشی طرفدار این یک علامت از قرن شانزدهم مورد استفاده توسط شیطان پرستان است و همچنین مراجعه کننده به عنوان “مهر و موم از شیطان.”

“این علائم رمزی از شیطان است که کمتر شناخته شده تاریخی جادویی علائم رمزی استفاده می شود گاهی اوقات به عنوان یک نماد مدرن شیطان پرستان,” خروجی نوشت: در حالی که گزارش توییتهایی.

جانسون جیر دریافت نزدیک به 900 دوست دارد و 330 رسانهها از او 103,000 پیروان. بسیاری از نظرات طرفداران اشاره وهم آور “همزمانی” بین برایانت مرگ و نهفته.

“نماد, نماد همه جا. مخفی کردن آنها را در چشم ساده پس هر کس با آن راحت” یکی از طرفداران نوشت.

مدت کوتاهی پس از لس آنجلس لیکرز افسانه مرگ جانسون توییتی دیگر نشانه اعتقاد او نشان داد برایانت به حال روابط به شیطان پرستی و روشن فکران.

“کوبه برایانت – 666 تمرین…81pts. – 666th بازی 66% T/P…(24) 2+4= 6,” او توییتی سه روز پس از مرگ او.

این بازیکن سابق NFL توییتی تصویری از LeBron James در طول معرفی از لیکرز بازی برای اولین بار پس از fatal helicopter crash و ضمنی نشانه جیمز انداخت تا درگیر “Luciferianism.”

به گزارش Inquisitr, Johnson, باعث جنجال به تازگی هنگامی که مورد حمله Dwyade وید برای اجازه می دهد فرزند خود را برای شناسایی به عنوان نما. او متهم در اب راه رفتن را از فروش فرزند خود را به قدرت بالاتر در صنعت سرگرمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im